AS Řím Itálie - AS Řím - Zprávy

Další články

Neapol získala dvě posily do obrany, Spinazzolu následně doplnil Marín

Neapol ve středu očekávaně posílila na postu obránce. Leonardo Spinazzola by měl přinést hlavně bohaté zkušenosti z dřívějších angažmá v Itálii, v níž v minulosti nastupoval za Juventus či Atalantu. Nejdelší část kariéry každopádně doposud strávil v AS Řím, kde působil pět sezón v kuse. Celkem si v dresu I Giallorossi připsal na své konto 151 zápasů ve všech soutěžích a zaznamenal 7 branek.

Belotti bude střelecké kopačky oprašovat v Comu, zaujal ho projekt nováčka Serie A

Como si po 21 letech znovu zahraje italskou nejvyšší soutěž a vedení včera ulovilo jednu zajímavou posilu. Střílení branek by měl mít čerstvě na starosti Andrea Belotti.

AS Řím trenéra měnit nebude, De Rossi si vysloužil novou smlouvu

Daniele De Rossi se v zimě ujal kormidla římského AS a vysloužil si důvěru vedení. Někdejší záložník díky tomu bude i nadále pracovat jako trenér celku z hlavního města Itálie, dnes podepsal nový kontrakt.

Lukaku se bál přestupu do Saúdské Arábie. Rád by hrál pod Contem

Romelu Lukaku zřejmě naznačil možný přestup do Neapole, kterou čerstvě převzal Antonio Conte. Belgičan se do Chelsea vrátil po hostování v AS Řím, kde ve 47 zápasech za Giallorossi vstřelil 21 gólů a přidal čtyři asistence. Rád by však zůstal v Serii A.

Angeliño se do Lipska nevrátí, AS Řím uplatnil opci na přestup

Angeliño se může natrvalo přestěhovat do hlavního města Itálie. Španělský obránce v zimě odcházel z RB Lipsko na hostování do AS Řím a Giallorossi se rozhodli uplatnit opci, včera bylo vše potvrzeno oficiální cestou.

Bojovnost Empoli ho po senzačním triumfu proti AS Řím zachránila v Serii A

Hráči Empoli porazili v posledním kole Serie A na vlastním hřišti AS Řím 2:1, a udrželi se tak v nejvyšší italské soutěži. Dobře k třem bodům vykročili už ve 13. minutě, kdy čtvrtou sezonní branku vstřelil Metteo Cancellieri, jenž v modrém dresu hostuje z městského rivala Vlků Lazia. O naděje se poskusil připravil domácí tým v nastaveném čase první půle hlavičkující Houssem Aouar, v samém závěru ovšem vrátil vedení Empolesi M’Baye Niang.

Empoli musí sehrát životní utkání proti AS Řím

Empoli nutně potřebuje vyhrát, aby se zachránilo. Ani výhra mu ale nakonec nemusí stačit. A los mu nenadělil zrovna snadného soupeře, protože se do domovského města vrací talentovaný útočník Tommaso Baldanzi a s ním i pohárový účastník AS Řím.

Vlky z Říma probudila až ostrá gesta Paredese, kyselou výhru trefil v oslabení Lukaku

Hráči AS Řím porazili ve 37. kole Serie A na vlastním stadionu Janov 1:0. Radost na tribunách ovšem byla výrazně tlumená, ani tříbodový zisk totiž pro Vlky neznamenal kvůli den staré výhře Atalanty naději na účast v Lize mistrů, v níž se naposledy představili v sezoně 2018/2019. Souboj s bezstarostně hrajícími Grifone dlouho postrádal gólové šance, až v průběhu druhé půle se probudil Romelu Lukaku a v 79. minutě rozhodl. Krátce předtím se přitom nechal za nesportovní gesta směrem k rozhodčímu vyloučit Belgičanův spoluhráč Leandro Paredes.

AS se nevzdává naděje, Janov v Římě boduje jen zřídka

AS Řím pořád sní o tom, že se nakonec dostane do Ligy mistrů, i když možnosti k dosažení tohoto snu jsou už hodně limitované. V prvé řadě musí Giallorossi zvítězit nad dalším oponentem, neboť od Věčného města zavítá Janov. A tomu mají Vlci co vracet.

De Ketelaere přiblížil Atalantu proti unavenému AS Řím na dosah Lize mistrů

AS Řím se po vypadnutí z Evropské ligy proti Leverkusenu musel smířit s dalším neúspěchem, když v duelu 36. kola Serie A podlehl čerstvému finalistovi zmíněné soutěže z Bergama 1:2. Hostující celek působil po náročném souboji s německým mistrem velmi vyčerpaným dojmem, příliš mu navíc nepomohl ani domácí záložník Charles De Ketelaere, jenž duel dvěma slepenými zásahy rozhodl. Atalanta si tak v boji o Ligu mistrů vytvořila před soupeřem tříbodový náskok.

AS doufá v zázrak i proti Atalantě, ta je ale ve skvělé formě

Atalanta v neděli večer hostí AS Řím a bude to souboj, který může dost napovědět o tom, kdo se podívá do Ligy mistrů. Protože v případě, že Atalanta vyhraje, sníží se šance AS na účast v nejprestižnější fotbalové soutěži světa na absolutní minimum.

Hložkova pomocná ruka AS k obratu nepostrčila. Bayer po gólu z nastavení opět neprohrál

Leverkusen sice v odvetném utkání semifinále Evropské ligy proti AS Řím dlouho tahal za kratší konec, dvěma góly ze závěru ovšem přepsal rekord v počtu po sobě jdoucích soutěžních zápasů bez prohry a remízou 2:2 si zajistil postup.

Bayer má šanci vejít do dějin, nesmí ale prohrát s unaveným AS Řím

Bayer kráčí sezonu neporažen a překonává jednoho soupeře za druhým. Stopku mu doma na Olimpicu nevystavilo ani římské AS, které cestuje do Německa s jasným cílem - smazat manko dvou branek a přeci jen se pokusit o překvapivý postup do finále.

Juventus nafoukl remízovou sbírku, AS Řím svěřil osud místenek do Ligy mistrů Atalantě

AS Řím remizoval ve šlágru 35. kola Seria A na vlastním hřišti s Juventusem 1:1. Povedený vstup domácího celku zužitkoval na konci úvodní čtvrthodiny Romelu Lukaku, na kterého ve 31. minutě zareagoval hlavičkující Bremer. Stará dáma si tak po čtvrté remíze v řadě udržela na třetím místě dvoubodový náskok, zatímco AS zůstává s tříbodovou rezervou na páté příčce znamenající účast v Lize mistrů. Dotírající Atalanta má ovšem dva zápasy k dobru a za týden se navíc střetne s Vlky v přímém souboji.