Inter hostí v "Derby d'Italia" nenáviděného rivala Juventus

To nejlepší z 9. kola nabídne italská Serie A až na konec. V neděli večer se na stadionu Giuseppe Meazzy potkají staří známí rivalové Inter a Juventus. Dva poslední vítězové Scudetta si to spolu rozdají v prestižním "Derby d'Italia" a Inter má z předchozích let co napravovat. Nad Juventusem vyhrál v posledních čtyřech letech jen jednou.
DNES | Previews | žádný komentář

Stoprocentní bilanci Šeriffu Tiraspol ukončil Inter Milán

V prvním poločase byli o něco aktivnější domácí, kteří se po trefě Džeka ve 28. minutě dostali do vedení. Další příležitosti v první půli už zůstaly nevyužité. Bojovní hosté se ale nevzdali a zásluhou Thilla srovnali v 53. minutě. Pak ale Inter přebral otěže zápasu a po gólech Vidala v 58. minutě a De Vrije v 67. minutě, se dostal do vedení, které už udržel až do konce.
20.10. | Komentáře a souhrny | 79 komentářů

Sheriff už skolil Šachtar i Real Madrid. Zopakuje to i v Miláně?

Skupina D zatím nabízí jedno velké překvapení. Hned na čele se totiž po dvou duelech usadil moldavský hegemon Sheriff Tiraspol a dolů se nesundal ani Real Madrid. V úterý večer se o jeho poražení pokusí další slavný tým, domácí Inter Milán.
18.10. | Previews | 79 komentářů

Lazio porazilo Inter 3:1, rozhodl závěr zápasu

První porážku v nové sezoně Serie A utrpěl obhájce prvenství Inter Milán. Ve šlágru kola nestačil na Lazio, přestože po prvním poločase vedl. Ostře sledovaný zápas doznal svého rozuzlení v závěru, když nejprve v 81. minutě strhl vedení na stranu Biancocelesti Felipe Anderson a v nastavení přidal pojistku Milinković-Savić. V poslední minutě nastaveného času ještě uviděl červenou kartu Luiz Felipe, ovšem to už nemělo na konečný výsledek žádný vliv.
16.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Olimpico hostí šlágr. Do Říma se s Interem vrací trenér Inzaghi

Osmé kolo Serie A má o víkendu na programu dva velké šlágry. Tím prvním bude souboj dvou velikánů italské kopané, Lazia a Interu. A bude to zápas hodně pikantní, protože na Stadio Olimpico se vrací muž, který s Laziem hodně vyhrál, ale nerozešel se s ním v nejlepším.
15.10. | Previews | 3 komentáře

Inter zachraňoval další body. Děláme příliš chyb, ví Inzaghi

Pořádně ohánět se opět musel Inter Milán, aby zůstal v této sezoně Serie A neporažený. Nakonec se mu to podařilo i díky čtyřnásobnému střídání trenéra Simoneho Inzaghiho či riskantnímu zákroku brankáře Handanoviće proti Bogovi, který chtěla druhá strana trestat červenou kartou...
03.10. | Aktuality | 2 komentáře

Inter zvládl na Sassuolu obrat , čtvrthodinu před koncem rozhodl Lautaro Martínez

Střeleckou impotenci ze zápasu Ligy mistrů v Kyjevě se podařilo Interu překonat, ale utkání na Sassuolu se pro něho dlouho nevyvíjelo dobře. Skóre otevřel v prvním poločase z pokutového kopu Domenico Berardi a chvíle Interu přišly až po přestávce. Nejprve srovnal Edin Džeko a až později rozhodl rovněž z penalty Lautaro Martínez.
02.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Sassuolo chce vylepšit bilanci s Interem a cílí na jeho obranu

Sassuolo při posledních dvou návštěvách Interu vždycky prohrálo a v sobotu odpoledne bude chtít tuhle bilanci vylepšit. Využít by neroverdi mohli i mírné únavy, kterou Inter oprávněně cítí po duelu Ligy mistrů. Domácí Sassuolo čerpá naději také z toho, že Interu se v této sezoně vůbec nedaří udržet čisté konto.
01.10. | Previews | žádný komentář

Inter Milán zaznamenal v mistrovské sezoně rekordní finanční ztrátu

Inter Milán sice v minulé sezoně získal po 11 letech italský titul, finanční rok 2020/21 ale představoval pro slavný klub ekonomickou katastrofu. Představitelé Interu dnes oznámili za uplynulou sezonu ztrátu 245,6 milionu eur (6,2 miliardy korun), což je negativní rekord v Serii A.
30.09. | Aktuality | 14 komentářů

Šachtar hrál s Interem opět 0:0

Stejně jako před rokem skončilo utkání Šachtaru s Interem Milán bezbrankovou remízou. Přitom v Kyjevě bylo k vidění několik nadějných příležitostí, včetně brankové konstrukce. Oba týmy tak zůstávají ve skupině D bez vstřeleného gólu.
28.09. | Komentáře a souhrny | 40 komentářů
13:39 Everton má zájem o Sáncheze
Příštím působištěm chilského útočníka Alexise Sáncheze by se mohl stát anglický Everton. Dvaatřicetiletý fotbalista Interu Milán má prý od klubu svolení k hledání nového angažmá. (Inter Live)
21.10. Insigne z Neapole do Interu?
Neapol je spojována s odchodem Lorenza Insigneho, jenž by mohl zamířit k ligové konkurenci. Podle italských médií se měl agent kapitána Partenopei setkat se zástupci Interu Milán. (football-italia.net)
19.10. Kolarov obdržel pokutu
Pokutu ve výši 10 tisíc eur musí zaplatit Aleksandar Kolarov. Zkušený obránce Interu Milán pyká za provokativní a vulgární gesto směrem k fanouškům Lazia. (football-italia.net)
19.10. Lazio jeden zápas bez Luize Felipeho
Luiz Felipe v jednom ligovém utkání nepomůže Laziu. Brazilský obránce byl potrestán za vyloučení v duelu proti Interu Milán (3:1). (football-italia.net)
18.10. Damsgaard a Thorsby v hledáčku Interu
Inter Milán si vyhlédl další dvě potenciální posily v Sampdorii Janov. Údajně se zajímá o Mortena Thorsbyho a Mikkela Damsgaarda. Nor i Dán by se mohli obléknout do modro-černého dresu už v zimě. (transfermarketweb.com)
17.10. Dumfriese rasisticky uráželi
Nizozemský obránce Interu Milán Denzel Dumfries se stal v zápase s Laziem terčem rasistických urážek ze strany fanoušků. Jednoho dokonce přímo zachycuje video, které se šíří na sociálních sítích. (football-italia.net)
16.10. Inter chce prodloužit Barellu
Inter Milán si chce novou smlouvou zavázat záložníka Nicoló Barellu. Rád by tím otupil zájem konkurenčních klubů, které se o italského reprezentanta zajímají. Konkrétně má jít o Liverpool či Paris Saint Germain. (gazzetta.it)
14.10. Alexis Sánchez by mohl jít do Španělska
Chilský útočník Alexis Sánchez by mohl zamířit z Interu Milán do španělské ligy. Zájme prý mají mít Real Betis a Valencia. Sánchez není spokojen v Interu s herním vytížením a působiště by mohl změnit už v lednu. (getfootballnewsitaly.com)
13.10. Perišić musí přistoupit na nižší plat
Ivan Perišić má v Interu Milán smlouvu jen do konce sezony a bude muset slevit ze svých finančních požadavků, pokud chce na severu Itálie prodloužit. Chorvatský záložník pobírá ročně pět milionů eur a vedení je ochotno nabídnout mu roční gáži o dva miliony nižší. Pokud na to fotbalista nepřistoupí, nebude mu nový kontrakt vůbec nabídnut. (football-italia.net)
12.10. Inter nechce zvyšovat mzdu Barellovi
Inter Milán zatím nechce přistoupit na požadavky agenta Nicola Barelly, jenž by pro svého klienta rád získal vylepšenou smlouvu. Požadavky ze strany hráče mají podle Corriere dello Sport hovořit o šesti milionech eur za rok, přičemž hranice Interu má být někde mezi 4 a 4,5 miliony. Vítězi letošního Eura končí smlouva v létě 2024, přesto už se hovoří o možném zájmu Paris Saint Germain či Atlética Madrid. (getfootballnewsitaly.com)