Janov nebo SPAL? Oba celky potřebují v boji o záchranu bodovat

Sedm kol před koncem soutěže spadli Grifové na osmnáctou příčku a proti SPALu jí budou chtít co nejrychleji opustit. Přímý záchranářský duel je důležitý i pro hosty, jejichž situace už je na posledním místě kritická.
VČERA | Previews | žádný komentář

Neapol vyhrála v Janově a posunula se na páté místo

Fotbalisté Neapole nedovolili žádné překvapení a z Janova vezou všechny body. Pro domácí je porážka komplikací v boji o záchranu, na druhou stranu i po tomto kole zůstanou mimo sestupové pásmo. Partenopei se dostali do vedení v nastaveném čase prvního poločasu a i když domácí krátce po změně stran srovnali, poslední slovo měl Lozano.
08.07. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Janov se pokusí zaskočit Neapol

O poháry i o záchranu. Takový je náboj utkání 31. kola mezi Janovem a Neapolí. Grifoni se po výhře Lecce ocitli v sestupovém pásmu a odtud je dostane pouze bodový zisk. Janov by potřeboval nutně vyhrát, ale s Neapolí to bude mít těžké.
08.07. | Previews | žádný komentář

Udine v závěru ztratilo náskok a jen remizovalo s Janovem 2:2

Fotbalisté Udinese byli blízko výhře nad Janovem, ale v závěru fatálně selhali a dvoubrankové vedení doslova promrhali. Nejprve devět minut před koncem snížil Goran Panděv a v sedmé minutě nastavení vyrovnal Andrea Pinamonti. Oba celky i nadále zůstávají v sestupovém ohrožení.
06.07. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

O záchranu si to rozdají Udinese a CFC Janov

Důležitou bitvu o záchranu sehrají na severu Itálie Udinese a CFC Janov. Lepší výchozí pozici mají určitě Zebry, ale pokud by se Janovu podařilo zvítězit, situace ve spodku tabulky by se ještě více zdramatizovala. Grifoni se drží mimo sestupové pásmo jen díky jednomu bodu v tabulce navíc.
04.07. | Previews | žádný komentář

Juventusu stačil druhý poločas na to, aby zvítězil nad Janovem

Juventus si poradil s Janovem a i když se mu v první půli nedařilo překonat skvěle chytajícího Perina, po změně stran na způsob přeci jen přišel. Bleskově po sobě se prosadili Dybala s Ronaldem, uklidňující třetí branku přidal ještě Costa.
01.07. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Janov se potřebuje vytáhnout proti nejlepší obraně calcia

Druhý pondělní střet zavede diváky do Janova, kde se domácí CFC pokusí o zázrak. Na jeho půdu totiž zavítá Juventus, jehož jedinou touhou je výhra. Staré dámě se povedlo už ve dvou minulých kolech udržet čisté konto, takže Grify nečeká nic snadného.
29.06. | Previews | žádný komentář

Brescia promarnila dvougólové vedení a bere jen bod

Brescia dnes v první půli předvedla parádní výkony a před koncem prvního poločasu vedla o jednu branku. Jenže dvacet minut před koncem utkání se prosadil Andrea Pinamonti a srovnal na konečných 2:2.
27.06. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Bitvu o záchranu spolu sehrají Brescia s Janovem

Italská Serie A je s programem tak trochu mírně pozadu v porovnání s ostatními ligami, což potřebuje co nejdřív dohnat. Další kolo začalo již v pátek, v sobotu pak pokračuje třemi zápasy. Jako první se do sebe pustí dva zoufalí účastníci boje o záchranu. Brescia hostí Janov.
26.06. | Previews | 3 komentáře

Parma zostudila Janov čtyřmi góly

Takový začátek po koronavirové pauze si v Janově nepředstavovali. Domácí vůbec nestačili na Parmu a doma inkasovali čtyři góly. Jejich noční můrou se pomalu a jistě stává Andreas Cornelius. V prvním vzájemném zápase nastřílel Dán hattrick a v Janově se mu to povedlo znovu.
24.06. | Komentáře a souhrny | 1 komentář
09.07. Janov chce mít na derby diváky
Vedení města Janova poslalo dopis na ústředí Serie A, ve kterém žádá o povolení vstupu pro diváky na derby mezi Sampdorií a FC. To se má hrát na stadionu Marassi 22. července. "Věříme, že to nakonec bude možné a za splnění určitých podmínek budeme mít možnost fanoušky na stadion pustit. Je to největší sportovní akce v našem městě," stojí v dopise. (football-italia.net)
08.07. Romero si poranil stehenní sval
Janov dnes večer hostí Neapol a v jeho sestavě se neobjeví Cristian Romero, obránce italského klubu si přivodil svalové zranění. (football-italia.net)
06.07. Janov má zájem o křídelníka Eliu
Eljero Elia opustí Istanbul Başakşehir, načež by se mohl vrátit do Itálie. Zájem o bývalého hráče Juventusu má Janov. (football-italia.net)
02.07. Juventus si vyhlédl Pinamontiho
Italský Juventus si vyhlédl útočníka Andreu Pinamontiho. Fotbalista Janova nastřílel v této sezoně 6 branek. Janov Pinamontiho koupil v únoru za 18 milionů eur, předkupní právo na něj má Inter Milán. (football-italia.net)
25.06. Janov bude postrádat Criscita
Domenico Criscito nepomůže Janovu ve víkendovém utkání na půdě Brescie Calcio. Kapitán Grifone je mimo hru se zraněným lýtkovým svalem. (lequipe.fr)
25.05. Atalanta uvažuje o Perinovi?
Brankář Mattia Perin, který hostuje v Janově z turínského Juventusu, by se mohl možná stěhovat do Bergama. Tamní Atalanta jej mám v merku jako plán B pro případ, že by nakonec přece jen odešel Pierluigi Gollini. Klub je údajně ochoten se jej vzdát za 25 milionů eur. Sám Gollini však během května deklaroval, že o odchodu neuvažuje. (football-italia.net)
05.05. Soumaoro se verdikt teprve dozví
Adama Soumaoro zatím netuší, kde bude hrát v příští sezoně. Francouzský obránce patří Lille, od zimy hostuje v Janově a ten má opci na přestup za deset milionů eur, vedení italského celku pak stále zvažuje, zda tuto opci aktivuje. (transfermarketweb.com)
22.04. Hellas má zájem o přestup Güntera
Koray Günter se zřejmě stane kmenovým hráčem Hellasu Verona. Německý obránce zde hostuje z Janova a vedení disponuje opcí, kterou se chystá využít, do Janova v tom případě pošle čtyři miliony eur. (transfermarketweb.com)