Janov CFC - SSC Neapol 1:2

V boji o druhou příčku nezaváhala Neapol, která svedla v Janově těžké utkání a po brance Cristiana Kouamého musela otáčet výsledek. Partenopei svým způsobem pomohla i vynucená přestávka kvůli silnému dešti, který zkrápěl trávník stadionu Luigi Ferraris. Po přestávce zařídili obrat Fabián Ruiz a vlastním gólem i Davide Biraschi, pouhé čtyři minuty před koncem.
11.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Janov CFC - SSC Neapol

V sobotu večer se může měnit pořádí na druhém místě, neboť Neapol hraje o den dříve, než její konkurent Inter Milán. Partenopei se představí na stadionu Luigi Ferraris v Janově, kde už přes šest let neprohráli. Tedy alespoň v zápasech s janovským FC. Grifům se pod Ivanem Jurićem vůbec nedaří.
09.11. | Previews | žádný komentář

Inter Milán - Janov CFC 5:0

Inter Milán rozstřílel Janov a předvedl na domácí půdě parádní show. Nejenže od svého soka neinkasoval ani jednu branku, ale kromě mnoha šancí mu nasázel pět gólů, z nichž dvě měl na svědomí Roberto Gagliardini.
03.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Inter Milán - Janov CFC

Inter v posledních týdnech opět našel svůj rytmus a podává dlouhodobě vyrovnané výkony. A protože ho už v úterý čeká další duel s Barcelonou, jeho ligové utkání se trochu netradičně odehraje už v sobotu od tří hodin.
02.11. | Previews | 1 komentář

AC Milán - Janov CFC 2:1

Už na čtvrté místo se po středeční dohrávce posunul AC Milán, který až v nastavení vyválčil tři body nad Janovem. Hlavní postavou zápasu byl přitom stoper Alessio Romagnoli, který si vstřelil jednu vlastní branku a pak právě on v nastavení šťastně rozhodl.
31.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: AC Milán - Janov CFC

AC Milán má v domácí dohrávce odloženého kola ideální příležitost dotáhnout se bodově na čtvrté místo, ale nutně k tomu potřebuje porazit FC Janov. O víkendu Rossoneri přehráli jiný janovský celek Sampdorii, když Gennaru Gattusovi vyšla sázka na novou formaci a útočné duo Higuaín-Cutrone.
31.10. | Previews | 1 komentář

Janov CFC - Udinese Calcio 2:2

Janov před vlastními fanoušky vedl nad Udinese hned dvakrát, ale vedení neudržel. Na góly Rômula s Romerem odpověděli v barvách Udinese Lasagna s De Paulem a Zebrám hodně pomohlo také vyloučení Romera patnáct minut před koncem.
28.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Janov CFC - Udinese Calcio

Janov sice spoléhá na služby aktuálně nejlepšího střelce ligy Poláka Piąteka, ale ani to mu nezaručuje vyšší postavení v tabulce. Grifové okupují až 11. pozici a chtějí výš. Ideální šance se před nimi otevírá domácím zápasem s tápajícím Udinese.
26.10. | Previews | žádný komentář

Juventus FC - Janov CFC 1:1

Série Juventusu bez porážky sice nadále pokračuje, bez ztráty kytičky ale nikoliv. Italský šampión až v 9.kole poprvé ztratil, když doma nečekaně remizoval s CFC Janovem 1:1. Vše se přitom vyvíjelo ve prospěch Staré dámy, která ovládla první poločas Ronaldovo brankou, avšak za Janov srovnal Bessa a na více už se Juventus nezmohl. Vydařený návrat na lavičku Grifů přitom prožil trenér Ivan Jurič.
20.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Veloso se potřetí dohodl na spolupráci s Janovem

Janov přivítal starou známou posilu. Dres italského klubu po krátké odmlce potřetí ve své kariéře oblékne Miguel Veloso, jenž se dohodl na roční spolupráci s opcí...
19.10. | Aktuality | 3 komentáře
12.11. Jurić zatím zůstane trenérem Janova
Ivan Jurić bude i po reprezentační pauze trenérem Janova. Italskému klubu se po návratu tohoto kouče přestalo dařit a mluví se o dalším odvolání Juriće, ten má ale podle posledních zpráv stále důvěru a tým povede i v derby se Sampdorií. (football-italia.net)
12.11. Tudor může převzít Janov
Chorvatský kouč Igor Tudor by mohl už během pondělka převzít tým Janova. Pokud by vystřídal Ivana Juriće, stal by se už třetím trenérem mužstva v této sezoně. Naposledy Tudor vedl v závěru minulé sezony Udine, se kterým se mu podařilo zachránit v nejvyšší soutěži. (football-italia.net)
12.11. Neapol se vyptávala na Piateka
Vedení Neapole už se v Janově podle Corriere Dello Sport vyptávalo na možnost zisku polského útočníka Krzysztofa Piateka. Ten se v úvodu letošní sezony blýskl 13 brankami ve 12 utkáních, což přimělo i prezidenta Neapole Aurelia De Laurentiise k akci. (corrieredellosport.it)
11.11. V Janově se včera deset minut nehrálo
Na deset minut byl přerušen včerejší zápas italské ligy mezi Janovem a Neapolí. Hlavní rozhodčí poslal hráče dočasně do kabin kvůli silnému dešti a přestávka prospěla účastníkovi Ligy mistrů, ten dohnal jednobrankové manko a vyhrál 2:1. (lequipe.fr)
10.11. Ranieri na lavičku Janova?
Claudio Ranieri by podle médií mohl usednout na lavičku Janova. Jeho vedení po osmi kolech nové sezony odvolalo Davide Ballardiniho, jehož nahradil Ivan Jurić, tomu se ovšem nedaří a hrozí mu odvolání. (football-italia.net)
10.11. Fanoušci Janova chystají protest
Janov hraje dnes s Neapolí a jeho fanoušci budou protestovat, terčem jejich protestu bude prezident Enrico Preziosi. Příznivci italského klubu stále nemohou vstřebat fakt, že po solidním startu do sezony byl už po osmém kole propuštěn trenér Davide Ballardini, jehož následně nahradil navrátilec Ivan Jurić. (football-italia.net)