Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Další články

Janov se pokusí o třetí dobrý výsledek s Juventusem v řadě

Juventus dál bojuje o druhou příčku, ze které ho posledně sesadilo milánské AC. V neděli po obědě se doma představí proti zdánlivě snadné kořisti, neboť z Janova dorazí Grifové. Těm se ale povedlo už dvakrát po sobě s Juventusem neprohrát. A teď si dělají zálusk na třetí zářez v řadě.

Motův fantastický gól pobláznil i spoluhráče. Rozhodnutí přinesl na trávník jeho náhradník

Hráči Janova nestačili ve 28. kole Serie A na Monzu, se kterou před vlastními fanoušky prohráli 2:3. Zápas měli od samého úvodu lépe rozehraný hosté, kteří i díky akrobaticky zakončenému voleji v podání Danyho Moty vedli o poločasové přestávce o dva góly. Domácí se sice nechtěli smířit s druhou porážkou od Brianzoli v sezoně a po změně stran srovnali, jenže v 80. minutě rozhodl Daniel Maldini, jenž o chvíli dříve nahradil na trávníku právě Motu.

Boj o střed tabulky: Grifoni hostí Monzu

V sobotu večer se na stadionu Luigi Ferraris uskuteční boj o střed tabulky. Narazí na sebe domácí FC Janov a Monza, která má před svým soupeřem na jedenáctém místě tříbodový náskok. Prosincové utkání ovládla Monza a stačil jí na to jediný gól Danyho Moty.

Suverénní Inter náskokem z první půle nepohrdl, Inzaghi oslavil jubileum další výhrou

Inter Milán zvládl 27. kolo Serie A, ve kterém porazil Janov 2:1. Na úvodní gól Kristjana Asllaniho z 30. minuty rychle navázal z penalty Alexis Sánchez, přičemž oba úspěšní střelci zaznamenali první ligovou trefu v sezoně. Vítězné střetnutí bylo speciální i pro Simoneho Inzaghiho, jenž zaznamenal již svůj 300. zápas na pozici trenéra v italské nejvyšší soutěži. Hosté tak odjeli z Milána bez bodu, ačkoli favoritovi způsobili snížením na rozdíl jediného gólu komplikace. Aktuální lídr tabulky navíc po ztrátě Juventusu navýšil náskok už na 15 bodů.

Inter neohroženě míří za titulem, další překážkou je FC Janov

Scudetto se blíží a nic nenasvědčuje tomu, že by měl mít Inter ještě nějakou konkurenci. Na prvním místě si hýčká dvanáctibodový náskok a vyhrává jeden zápas za druhým. Ve 27. kole se Nerazzurri utkají s Janovem, který si hoví ve středu tabulky.<

Retegui přestřihl ostrými nůžkami janovskou šňůru bez vítězství

Udinese nestačilo v utkání 26. kola Serie A na Janov v poměru 0:2. Hosté poprvé inkasovali ve 36. minutě, kdy využil chyby v defenzivě soupeře Mateo Retegui, jenž krásným kopem přes hlavu překonal Maduku Okoyeho. V posledních týdnech chválený nigerijský brankář navíc před pauzou kapituloval ještě jednou, na což Bianconeri i kvůli vyloučení Thomase Kristensena již nenašli odpověď. Rossoblu se tak po třech zápasech konečně dočkali plného bodového zisku.

Udinese zpevnilo obranu. Bude to ale stačit na rozjetý Janov?

Horečka sobotní noci tentokrát zasáhne přístavní město Janov, kam se v rámci 26. kola podívá Udinese. Domácí se za svá záda moc dívat nemusí, neboť mají náskok na Udinese dost velký, ale rádi by pronikli do první desítky.

Frendrup si pod Vesuvem přátele nenadělal. Janov přišel o léta vyhlíženou výhru v závěru

Fotbalisté Neapole ve 25. kole Serie A remizovali na vlastním stadionu s Janovem 1:1. Ukončení 15letého čekání Grifone na tříbodový zisk z horké půdy Partenopei málem ukončil svým prvním gólem v sezoně Morten Frendrup, v poslední minutě řádné hrací doby ovšem vyrovnal Cyril Ngonge. Ten ke svému premiérovému zásahu v dresu Gli Azzurri využil asistence Giovanniho Di Lorenza, jenž nastoupil ke 200. utkání v nejvyšší italské soutěži.

Neapol potřebuje probudit útok, povede se to proti Janovu?

Prvním sobotním duelem 25. kola Serie A se stane utkání domácí Neapole s Janovem. Oba týmy v minulém kole prohrály a mají tedy co napravovat. Zároveň by se diváci mohli dočkat zajímavého průběhu utkání, jelikož ve střetnutích těchto dvou celků tradičně padá dost branek.

V nevídané formě hrající De Ketelaere nasměroval Atalantu k výhře na horké půdě Janova

Hráči Atalanty vyhráli ve 24. kole Serie A na hřišti Janova 4:1. Nerazzurri nasměroval v cestě za třemi body skvělým individuálním výkonem Charles De Ketelaere, který své snažení vyšperkoval prvotřídní trefou zpoza vápna. Mladý Belgičan opět potvrdil svou formu ze začátku kalendářního roku, neboť se jednalo už o jeho šestou branku. Bergamo si tak připsalo čtvrtou výhru v řadě, Rossoblu naopak doma padli po více než čtvrt roce.

Atalanta touží po čtvrtém čistém kontu proti Janovu, což ještě nikdy nedokázala

Janov se pokusí prolomit prokletí, které ho s Atalantou váže, protože nad týmem s Bergama vyhrává jen málokdy. Bergamaschi dokonce prohráli s Janovem jen jednou za posledních 14 vzájemných střetů!

Návod k poražení nového kouče Empoli nenalezli ani Janované

Empoli remizovalo ve 23. kole Serie A s Janovem 0:0. Bezgólový stav přetrval navzdory tomu, že ve 26. minutě dostal balon do sítě hostující Stefano Sabelli, jehož zásah však nebyl uznán kvůli ofsajdu. Empolesi i díky tomu bodovali i ve třetím zápase od angažování trenéra Davideho Nicoly. Při životě zůstala i série hostů, kteří v lize naposledy padli 10. prosince.

Empoli nastoupí od tří hodin proti Janovu

S pozitivní náladou půjdou do vzájemného souboje na stadionu Carla Castellaniho Empoli FC a FC Janov. Oba celky v posledních týdnech bodovaly, ale zatímco hosté si lebedí na jedenácté příčce, Empoli je předposlední.

Vitinha po roce mění působiště: Marseille útočníka zapůjčila do Janova

CFC Janov dotáhl příchod Vitinhy z Olympique Marseille. Bývalý útočník Bragy bude na Apeninském poloostrově do léta hostovat, součástí dohody je také opce ve výši 25 milionů eur...