Bayer Leverkusen   -   Union Berlín

2 : 0 (2:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.38 - 5.51 - 8.26
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (1 / 0 nových)
johnn
19.09.2019 14:43
#
Už 3 zápasy nedali gola tak neviem 0:0
14.12. Conteh před odchodem do 1. Bundesligy?
Německou nejvyšší soutěž by si mohl brzy zahrát Christian Conteh. Talentovaného křídelníka St. Pauli mají sledovat Borussia Dortmund, jmenovkyně z Mönchengladbachu a Leverkusen. (transfermarketweb.com)
14.12. Havertz odehrál 100. bundesligový zápas
Leverkusen v porýnském derby nestačil na Köln, u čehož nechyběl ani Kai Havertz. Pro ofenzivního záložníka se jednalo o jubilejní 100. bundesligový zápas, čehož dosáhl jako historicky nejmladší hráč ve 20 letech a 186 dnech. (lequipe.fr)
14.12. Bundesliga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů německé ligy: Bayern - Werder 6:1 (45., 63. a 78. Coutinho, 45+4. a 72. Lewandowski, 75. Müller - 24. Rashica), Hertha - Freiburg 1:0 (53. Darida), 1. FC Köln - Leverkusen 2:0 (73. Córdoba, 84. Bornauw), Mainz - Dortmund 0:4 (32. Reus, 66. Sancho, 69. Hazard, 84. Schulz), Paderborn - Union Berlín 1:1 (33. Proger - 7. Ingvartsen), Düsseldorf - RB Lipsko 0:3 (2. Schick, 58. z penalty Werner, 75. Mukiele).
14.12. Schick rychle otevřel skóre
Patrick Schick dal další gól za RB Lipsko, český útočník už ve druhé minutě otevřel skóre zápasu v Düsseldorfu.
14.12. Prezident Bayernu je proti Superlize
Prezident Bayernu Mnichov Herbert Hainer se vyjádřil jasně k myšlence, která se na fotbalovém poli čas od času objeví, tedy vzniku evropské Superligy, kterou by hrály největší kluby starého kontinentu. "Chci jasně vyjádřit, že nepodporujeme jakékoliv snahy takovou soutěž vytvořit. Jednoznačně stojíme za domácí Bundesligou, bez jakýchkoliv dalších ale, nebo kdyby," řekl Hainer, který nedávno ve funkci nahradil Uliho Hoenesse. (kicker.de)
14.12. Gebre Selassie má zraněné koleno
Theodor Gebre Selassie nebude mít vůbec příjemné vzpomínky na dnešní zápas s Bayernem. Jeho Werder prohrál 1:6, český obránce si navíc krátce před koncem první půle poranil koleno a musel střídat. (kicker.de)
14.12. Darida zajistil Hertě vedení
Hertha vede 1:0 nad Freiburgem a velký podíl na tom má Vladimír Darida, český záložník dal v 53. minutě zatím jedinou branku utkání.
14.12. Boateng hraje 300. zápas za Bayern Mnichov
Bayern hostí Werder a v jeho základní sestavě nastoupil i Jérôme Boateng. Německý obránce díky tomu má jeden menší důvod k oslavě, jedná se o jeho jubilejní 300. start v dresu bavorského klubu. (sport-express.ru)
13.12. Bundesliga - výsledek
Výsledek dnešního utkání německé ligy: Hoffenheim - Augsburg 2:4 (14. Skov, 80. Locadia - 11. a 51. z penalty Max, 56. Jensen, 85. Iago).
13.12. Ache ze Sparty Rotterdam do Frankfurtu?
Zajímavou budoucnost před sebou zřejmě má Ragnar Ache. Mladému útočníkovi se daří ve Spartě Rotterdam a odměnou mu je zájem ze strany Frankfurtu, z Německa by pak do Nizozemska měla v pondělí dorazit první nabídka na přestup. (vi.nl)