TSG Hoffenheim Německo - TSG Hoffenheim - Zprávy

Další články

Stuttgart bude chtít oplatit Hoffenheimu říjnovou porážku

Předpoklady k tomu má výběr Sebastiana Hoeneße veliké, jelikož jeho aktuální forma nahání soupeřům strach. Naopak TSG věří, že se podaří odčinit týden starou porážku s Eintrachtem.

Hoffenheim zaváhal v boji o poháry. Frankfurt dostal k oslavám dárek z daleké Ameriky

Fotbalisté Frankfurtu zvládli duel 25. kola německé Bundesligy, když svého tabulkového souseda z Hoffenheimu porazili 3:1. Zpočátku vyrovnaný duel výrazně ovlivnilo brzké vyloučení střelce úvodního gólu Johna Brookse, jelikož Američan musel opustit hřiště již po 22 minutách. Orli, kteří slavili 125. výročí založení klubu, početní výhodu využili ještě v první půli. Na otočce ve skóre se velkou měrou podílel Mario Götze, jenž si připsal gól a asistenci u vítězné trefy. V dresu poražených naskočil do zápasu v průběhu druhého poločasu David Jurásek. Pavel Kadeřábek naopak kvůli zranění v nominaci chyběl.

Souboj sousedů v tabulce: Frankfurt i Hoffenheim mají ambice na pohárovou Evropu

Oba sousedy v tabulce dělil po čtyřiadvaceti odehraných kolech čtyřbodový rozdíl. A pro oba představuje nynější vzájemný duel ideální zkoušku pro to, jak se přesvědčit o svých ambicích postoupit pro následující sezónu do pohárové Evropy. Zatím si Frankfurt i Hoffenheim svoje cíle plní. Jenže jejich postavení v tabulce v tomhle ohledu nemá nejbezpečnější mantinely.

Střeleckou formu Beiera pocítily po Dortmundu i Brémy

Hoffenheim porazil ve 24. kole Bundesligy Brémy 2:1. Utkání sousedů v tabulce, kteří se toužili ještě zapojit do bojů o evropské poháry, gólově rozhodl Maximilian Beier. Ten po dvou trefách v Dortmundu znovu zařídil dvěma úspěšnými zásahy Hoffe tři body. Hosté naproti tomu přerušili sérii tří venkovních ligových výher v řadě, a odmítli tak vytvořit nový klubový rekord. Z českých reprezentantů do duelu zasáhl pouze Pavel Kadeřábek. David Jurásek a Jiří Pavlenka sledovali duel z laviček svých celků.

Brémy útočí na klubový rekod. Přípíší si v Hoffenheimu další venkovní výhru?

Zatímco Brémy vstoupily do kalendářního roku 2024 výborně, Hoffenheim se dlouho trápil. Před týdnem ovšem vyloupil Dortmund a v tabulce Bundesligy se posunul na sedmé místo. Uhájí toto postavení proti Werderu., který za 23 kol taktéž nasbíral 30 bodů?

Hoffenheim s českými obránci v zádech položil za čtyři minuty Dortmund

Fotbalisté Dortmundu padli ve 23. kole Bundesligy na vlastním hřišti s Hoffenheimem 2:3. Černožlutí přitom odcházeli do šaten za těsného vedení, o něž ke smutku československého fanklubu Schwarz-Gelbe Bienen, který byl na stadionu přítomen, přišli po hodině hry, kdy se v rozmezí čtyř minut dvakrát prosadil Maximilian Beier. Ze studené sprchy se již BVB nevzpamatovalo, a hosté se tak s Pavlem Kadeřábkem a střídajícím Davidem Juráskem v sestavě dočkali po osmizápasovém čekání vytoužené výhry.

Hoffenheim prahne po revanši, s Dortmundem nechce padnout potřetí v sezóně

Není to prostě v mnoha ohledech ono. Dortmund se sice drží v Bundeslize na čtvrté příčce, v Lize mistrů si před odvetou osmifinále v průběhu tohoto týdne neutvořil nesprávnou výchozí pozici, jenže takový ten punc rozjeté mašiny prostě chybí. V nedělním duelu s Hoffenheimem může pomýšlet na to, jak využít sobotního zaváhání třetího Stuttgartu a ukrojit na něj ztrátu.

Union odmítl hrát na půdě Hoffenheimu přesilovku. Za solidaritu byl odměněn třemi body

Hoffenheim prohrál ve 22. kole Bundesligy na vlastním hřišti s Unionem Berlín 0:1. Die Eisernen dostali v nastavení první půle možnost pokračovat v početní převaze, jenže ještě před přestávkou rozhodčí udělil červenou kartu i na druhé straně. V prořídlém poli sice působili po změně stran aktivněji domácí, gól ale vstřelil pouze hostující Brenden Aaronson. Spolu s ním se přímo na trávníku radoval i Alex Král, který nastoupil z lavičky již v šesté minutě. Pavel Kadeřábek nechyběl už v základní sestavě modrobílých a v samém závěru ho střídal David Jurásek.

Dvaadvacáté bundesligové kolo svede dohromady také Hoffenheim a Union

Zatímco domácí věří, že se jim po třech remízách v řadě podaří vyhrát, hosté budou chtít sérii neporazitelnosti rovněž natáhnout na tři utkání. Aktuální rozpoložení rozhodně není takové, jaké bylo při prvním vzájemném klání této sezony, které TSG opanovalo v poměru 2:0.

Zlepšené výkony Kolína stačily v Hoffenheimu pouze na bod, domácí spasil Kramarič

Hráči Hoffenheimu remizovali ve 21. kole Bundesligy s Kolínem nad Rýnem 1:1. Úvodní branku vstřelil v 79. minutě z přímého kopu Max Finkgräfe. Pro náctiletého obránce to byla premiérová trefa v nejvyšší německé soutěži. V nastaveném čase však srovnal střelou od tyče Andrej Kramarič. Domácí tak nevyhráli už sedmý ligový zápas v řadě, Kozlové se zase přiblížili nesestupové 15. příčce na pět bodů. Za modrobílé odehrál Pavel Kadeřábek 67 minut. David Jurásek nastoupil na trávník v 82. minutě.

Kolín nad Rýnem míní navázat na minulou výhru, venku vyzve neoblíbený Hoffenheim

Před týdnem získal Kolín nad Rýnem svoje třetí vítězství v této sezóně na ligové scéně. Pro svěřence trenéra Tima Schultze může být tohle velká vzpruha nejen před nynějším utkáním v Sinsheimu, ale i do budoucích týdnů. Pro hosty každopádně bude důležité, aby teď na úspěch navázali proti Hoffenheimu. Musejí co nejdříve uvěřit tomu, že dokážou bodovat pravidelně.

Jurásek přihlížel ztrátě Hoffenheimu jen z lavičky. Wolfsburgu prospěl odchod Černého

Wolfsburg remizoval ve 20. kole Bundesligy na svém stadionu s Hoffenheimem 2:2. O rychlý vstup do utkání se v šesté minutě gólově postaral hostující Maximilian Beier. Náskok modrobílí ztratili až po změně stran, a ačkoliv se do vedení dostali ještě jednou, do vítězného konce duel nedotáhli. V obou případech manko stahoval Lovro Majer, přičemž finální vyrovnání obstaral v 70. minutě z penaltového puntíku. Do zápasu opět nenaskočila čerstvá posila Hoffe David Jurásek. V defenzivě naopak nechyběl Pavel Kadeřábek, jenž se během prvního dějství střetl i s později střídajícím Václavem Černým, který již oba Chorvatovy zásahy sledoval z lavičky.

Přinese zápas mezi Wolfsburgem a Hoffenheimem další remízu?

Vzhledem k současným výsledkům obou týmů by nebylo překvapením, kdyby sázkaři tipovali remízu 1:1. Vlci se s ní museli spokojit v posledních třech duelech, zatímco TSG ji uhráli před týdnem, díky čemu drží nad svým nejbližším protivníkem tříbodový náskok.

Heidenheim prodloužil lednovou sérii totožných remíz. Jurásek se debutu nedočkal

Fotbalisté Hoffenheimu remizovali v 19. kole Bundesligy s Heidenheimem 1:1. Domácí si sice ze začátku užívali míče na kopačkách více než jejich soupeř, nicméně úvodní branky se dočkali hosté poté, co Eren Dinkci chladnokrevně zakončil samostatný únik. Vyrovnání přišlo ještě v závěru první půle, kdy nařízenou penaltu proměnil Andrej Kramarič, jehož pokutový kop zajistil modrobílým, na rozdíl od minulého vzájemného střetnutí, pouze bod. Pavel Kadeřábek odehrál něco málo přes hodinu, zatímco nová akvizice Hoffe David Jurásek do duelu nezasáhla.