TSG Hoffenheim Německo - TSG Hoffenheim - Zprávy

Další články

Hoffenheim už pět měsíců čeká na výhru. Dočká se v záchranářském duelu s Herthou?

Po další porážce se Hoffenheim propadl na poslední místo v tabulce nejvyšší německé soutěže. Nyní tak pochyb o tom, že "Kraichgauer" mají do konce sezony o práci postaráno. Alespoň částečně si robotu mohou ulehčit v případě vítězství nad Herthou, která rovněž bojuje o udržení v Bundeslize.

Krutá rána pro poslední Hoffenheim, Freiburg urval výhru na konci utkání

Po sobotním bundesligovém programu Hoffenheim spadnul na samotné dno tabulky, z něho se přitom na půdě Freiburgu nevymanil. V Bádensku-Württembersku nebyl daleko od remízy, jenže závěrečné pasáže prostě vyšly lépe Breisgau-Brasilianer, kteří strhli tři body ve vlastní prospěch. Hosty mimochodem potopila také nedisciplinovanost Ozana Muhammeda Kabaka.

Dokáže Hoffenheim konečně zabrat? Pocestuje do Freiburgu

Freiburg před pár dny absolvoval bezpochyby náročnou zkoušku na evropském poli, nezvládl ji přitom úspěšně a na půdě Juventusu těsně prohrál. Napravit reputaci si tak určitě míní proti trápícímu se Hoffenheimu, aby neztrácel v Bundeslize kontakt se strategickou top čtyřkou. Je více než jasné, že v duelu s bídně působícímu Die Kraichgauer budou jistě plnit roli favorita.

Ozvěny z Bundesligy: Hopp vyskočil ven. Dočká se Hoffenheim uznání?

O pravidlu 50+1 byla v Ozvěnách řeč už několikrát. A asi se zmínky ještě několikrát dočká. Ohledně regule, která zajišťuje fanouškům kontrolu nad jejich klubem, se totiž poslední dobou pořád něco děje. Naposledy s ní zatřásl Hoffenheim, který už dále nebude využívat kontroverzní výjimku. Je ale otázkou, zda mu to vrátí sympatie veřejnosti.

Hoffenheim prohrál v Bundeslize pošesté v řadě, Mohuč vyhrála díky jediné brance Barreira

Trápící se Hoffenheim prohrál v Bundeslize pošesté v řadě. Mohuč ukázala, že aktuálně je v daleko lepší pohodě, a díky jediné brance Leandra Barreira urvala na své konto čtvrtou výhru za sebou. Pár sporadických střel sice na domácí bránu směřovalo, jinak ale tým ze Sinsheimu svého soupeře moc často neohrozil. Jeho porážka se tak nejevila jako nespravedlivý scénář.

Utne Hoffenheim trápení? Teď zavítá na půdu v pohodě hrající Mohuče

Hoffenheim trpí. A jestli brzy své výsledky rapidně nezmění k lepšímu, může se vážně reálně konat jeho pád o patro níže. Že už dávno zabředl do sestupových starostí, je hotovým faktem. Za současné situace bude možná i jakýkoli úspěch z půdy Mohuče brán jako slušný výsledek. Pochlapovat se každopádně zrovna v Porýní-Falcu nebude jistě vůbec jednoduchým úkolem.

Dortmund v rámci 22 kola přehrál Hoffenheim a minimálně do neděle povede tabulku

V novém kalendářním roce BVB opanovalo všech sedm bundesligových zápasů, díky čemuž se rázem vrátilo do boje o titul. Naopak TSG pokračuje v nepřesvědčivých výkonech, které přinesly šestou porážku v řadě, na základě čehož přišel pád do sestupových vod.

Dortmund jede skvělou formu potvrdit také na půdu Hoffenheimu

Vítězná šňůra Dortmundu dál trvá. Borussia zůstává v kalendářním roce 2023 stoprocentní a již doráží na čelo Bundesligy. Uspěje rozjetý celek také na hřišti Hoffenheimu, jenž naopak kráčí od desíti pěti a zřejmě jej v následujících týdnech čeká boj o holé přežití v nejvyšší soutěži?

Augsburg zásluhou pozdního gólu přehrál Hoffenheim

Die Függerstädter tedy soupeři oplatili stejnou porážkou z prvního vzájemného klání v této sezoně. V tabulce si na něj rázem vytvořili pětibodový náskok, takže budou po jednadvaceti kolech o jednu příčku lepší, tedy třináctí.

Předehrávku obstará duel sousedů v tabulce: Třináctý Augsburg vyzve čtrnáctý Hoffenheim

Už třikrát v řadě se Hoffenheimu podařilo Augsburg skolit. A rozhodně by i teď potřeboval soupeře položit na zem, aby se dále odpoutal od pásma sestupu a zároveň konečně utnul svou negativní bilanci, která činí už devět porážek z jedenácti posledních případů, včetně jednoho utkání v Německém poháru. Bavorskému celku to každopádně doma poslední dobou sedí.

Leverkusen i díky čtvrté ligové trefě Hložka prohloubil trápení Hoffenheimu

Hoffenheim se v tomto ročníku Bundesligy nebývale trápí a špatnou formu potvrdil i v sobotním utkání s favorizovaným Leverkusenem, kterému nakonec podlehl 1:3. V německé nejvyšší soutěži nevyhrál již podesáté v řadě a s pouhými devatenácti body na kontě mu patří až čtrnácté místo. Naopak Bayer odčinil předchozí dvě porážky a vrátil se na vítěznou vlnu, po katastrofálním vstupu do nové sezóny je momentálně osmý se sedmadvaceti body.

Matarazzo při premiéře na lavičce Hoffenheimu zkusí vyzrát na Leverkusen

Mizerná forma vyprovokovala vedení Hoffenheimu k reakci. Tým už nevede trenér André Breitenreiter, nýbrž Pellegrino Matarazzo. Americký stratég zažije zápasovou premiéru v novém působišti proti Leverkusenu. Půjde o úspěšný vstup?

Hoffenheim vyřešil otázku trenéra, Breitenreitera střídá Matarazzo

Novým trenérem Hoffenheimu, do jehož kádru patří i český obránce Pavel Kadeřábek, se podle očekávání stal Pellegrino Matarazzo. Se čtrnáctým celkem bundesligové tabulky dnes podepsal smlouvu do června příštího roku.

Breitenreiter oficiálně skončil v Hoffenheimu, nastoupit by mohl Matarazzo

Během nedělního večera přinesl německý magazín Kicker zprávy, že v Hoffenheimu skončil trenér André Breitenreiter, a nyní je již stanovisko klubu ze Sinsheimu oficiální. Breitenreiter opustil kormidlo poté, co jeho mužstvo nevyhrálo v deseti po sobě jdoucích soutěžních duelech v řadě, v devíti ligových a jednom pohárovém.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele