Česko "19"54790000000
Česko "21"32701000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Schick byl mužem zápasu, Vydra rozhodl, Vaněček protáhl sérii

Reprezentační útočník Patrik Schick pomohl gólem k vítězství Lipska nad Brémami 3:0, navrch dostal cenu pro nejlepšího hráče zápasu. Matěj Vydra zase rozhodl prvním gólem v této sezoně Premier League o vítězství Burnley na hřišti Southamptonu. Dařilo se i hráčům v menších ligách. Na remíze Rakówa Czestochowa s Legií Varšava měl v polské Ekstraklase nemalý podíl Petr Schwarz. David Vaněček další trefou zase protáhl svou střeleckou šňůru v Maďarsku.
17.02. | Aktuality | 90 komentářů

Češi v zahraničí: Kadeřábkovi sebrali gól, Vaclík a Hladký vychytali čistá konta

Pavel Kadeřábek přispěl k vítězství Hoffenheimu na hřišti Werderu Brémy. Reprezentačního spoluhráče Jiřího Pavlenku v brance domácích dokonce překonal, gól ale nakonec ve statistikách zapsán nemá, protože byl označen za vlastní. Další čeští brankáři měli veselejší víkend. Tomáš Vaclík ze španělské Sevilly i Václav Hladký ze skotského St. Mirrenu vychytali čistá konta.
27.01. | Aktuality | 24 komentářů

Češi v zahraničí: Schick podtrhl povedený konec podzimu gólem

Patrik Schick završil povedený závěr podzimu v Lipsku a rozhodl svou trefou o vítězství svého týmu nad Augsburgem 3:1. V polské lize se trefil také Daniel Bartl, jenž přidal i asistenci a podílel se na vítězství nováčka z Czestochové na půdě Lechie Gdaňsk.
23.12.2019 | Aktuality | 99 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
26.01. Kadeřábek se trefil, gól mu ale sebrali
Český obránce Pavel Kadeřábek se přimotal k první brance bundesligového Hoffenheimu v utkání proti Werderu Brémy. Kadeřábek překonal spoluhráče z národního týmu Jiřího Pavlenku, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži po rohovém kopu a doklepl na brankové čáře do sítě míč, který se k ní snášel z výšky. Branku mu ale nakonec nepřiznali a byla označena za vlastní s autorem Davy Klaassenem. Hoffenheim nakonec vyhrál 3:0.
24.11.2019 Kadeřábek si vstřelil vlastní branku
Hoffenheim prohrává doma s Mainzem čtvrthodiny před závěrečným hvozdem o tři góly, na čemž se podílel i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant si krátce po změně stran vstřelil vlastní gól.
01.11.2019 Kadeřábek zaznamenal gól i asistenci
Hoffenheim vede nad Paderbornem už 3:0 a výraznou měrou k tomu přispěl Pavel Kadeřábek. Český obránce dal v 15. minutě druhou branku svého týmu, o deset minut později si na své konto připsal i gólovou asistenci.
23.09.2019 Kadeřábek asistoval u gólu Hoffenheimu
Hoffenheim v dnešní bundesligové dohrávce remizoval ve Wolfsburgu, kde se na jediné hostující trefě podílel Pavel Kadeřábek. Český reprezentant po šesti minutách asistoval u gólu Sebastiana Rudyho.
24.08.2019 Kadeřábek vrátil Hoffenheimu vedení
Hoffenheim vede nad Werderem 3:2 a velký podíl na tom má Pavel Kadeřábek, český obránce dal v 87. minutě zatím poslední branku utkání.
04.05.2019 Kadeřábek zajistil Hoffenheimu vedení
Hoffenheim vede na půdě Gladbachu v poločase 1:0 a velký podíl na tom má Pavel Kadeřábek, český obránce dal ve 33. minutě zatím jedinou branku střetnutí.
10.03.2019 Kadeřábek odehrál 100. zápas v Bundeslize
Hoffenheim porazil v 25. kole německé ligy díky dvěma gólům Andreje Kramariče 2:1 Norimberk. Český obránce Hoffenheimu Pavel Kadeřábek odehrál stý zápas v soutěži. (ČTK)
09.02.2019 Kadeřábek pokořil defenzívu Dortmundu
Hoffenheim šokuje Dortmund, v závěru smazal tříbrankové manko a aktuálně je stav utkání 3:3. Velký podíl na tom má i Pavel Kadeřábek, český obránce v 83. minutě snížil na průběžných 2:3 z pohledu svého týmu.
07.11.2018 Kadeřábek zařídil Hoffenheimu bod
I v deseti mužích dokázal Hoffenheim v Lize mistrů stáhnout dvoubrankovou ztrátu na půdě Lyonu. Ve druhé minutě nastaveného času vyrovnával na 2:2 český obránce Pavel Kadeřábek. Byla to pro něj premiérová branka v nejprestižnější evropské soutěži.
03.11.2018 Hoffenheimu pomohla asistence Kadeřábka
Hoffenheim zvítězil v německé lize na hřišti Leverkusenu 4:1. Přihrávkou na druhý gól se o to zasloužil i český obránce Pavel Kadeřábek, který nacentroval míč z pravé strany přesně na hlavu Joelintona. Ve druhém poločase Hoffenheim přidal ještě dvě branky a vyhrál v lize potřetí za sebou. (ČTK)