Česko "19"54790000000
Česko "21"32701000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Vydra se připomněl v Burnley. Trefil se Novák, zazářil Vaněček

Matěj Vydra si připsal asistenci v Premier League a Tomáš Vaclík se Sevillou zase po roce vede španělskou LaLigu. Dvakrát se trefil v Maďarsku útočník David Vaněček. V turecké lize se do listiny střelců zapsal obránce Filip Novák.
16.09. | Aktuality | 75 komentářů

Musíme ukázat, že šlo o ojedinělý výpadek, řekl Kadeřábek

Podle obránce Pavla Kadeřábka nepodali čeští reprezentanti v sobotním utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Kosovu výkon, který by je vystihoval. Prohru 1:2 považuje za ránu, zatím však ne za zásadní komplikaci. Věří, že reprezentanti hned v úterý v Černé Hoře ukážou, že šlo o ojedinělý výpadek.
08.09. | Aktuality | 50 komentářů

Reprezentanti vstřebávají prohru z Kosova, už trénovali v Černé Hoře

Čeští reprezentanti vstřebávají sobotní prohru 1:2 v Kosovu, která jim zkomplikovala boj v kvalifikaci o mistrovství Evropy. Reprezentanti se hned po zápase letecky přesunuli do Podgorici k úternímu dalšímu duelu skupiny v Černé Hoře a v dějišti utkání už poprvé trénovali. Vpodvečer je ještě čekal rozbor prohraného duelu v Kosovu.
08.09. | Aktuality | 42 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
24.08. Kadeřábek vrátil Hoffenheimu vedení
Hoffenheim vede nad Werderem 3:2 a velký podíl na tom má Pavel Kadeřábek, český obránce dal v 87. minutě zatím poslední branku utkání.
04.05. Kadeřábek zajistil Hoffenheimu vedení
Hoffenheim vede na půdě Gladbachu v poločase 1:0 a velký podíl na tom má Pavel Kadeřábek, český obránce dal ve 33. minutě zatím jedinou branku střetnutí.
10.03. Kadeřábek odehrál 100. zápas v Bundeslize
Hoffenheim porazil v 25. kole německé ligy díky dvěma gólům Andreje Kramariče 2:1 Norimberk. Český obránce Hoffenheimu Pavel Kadeřábek odehrál stý zápas v soutěži. (ČTK)
09.02. Kadeřábek pokořil defenzívu Dortmundu
Hoffenheim šokuje Dortmund, v závěru smazal tříbrankové manko a aktuálně je stav utkání 3:3. Velký podíl na tom má i Pavel Kadeřábek, český obránce v 83. minutě snížil na průběžných 2:3 z pohledu svého týmu.
07.11.2018 Kadeřábek zařídil Hoffenheimu bod
I v deseti mužích dokázal Hoffenheim v Lize mistrů stáhnout dvoubrankovou ztrátu na půdě Lyonu. Ve druhé minutě nastaveného času vyrovnával na 2:2 český obránce Pavel Kadeřábek. Byla to pro něj premiérová branka v nejprestižnější evropské soutěži.
03.11.2018 Hoffenheimu pomohla asistence Kadeřábka
Hoffenheim zvítězil v německé lize na hřišti Leverkusenu 4:1. Přihrávkou na druhý gól se o to zasloužil i český obránce Pavel Kadeřábek, který nacentroval míč z pravé strany přesně na hlavu Joelintona. Ve druhém poločase Hoffenheim přidal ještě dvě branky a vyhrál v lize potřetí za sebou. (ČTK)
20.10.2018 Kadeřábek pomohl TSG dvěma asistencemi
Hoffenheim ve druhém dějství vede nad Norimberkem 3:1, na čemž má velký podíl Pavel Kadeřábek. Český reprezentant k vedení koncernového celku pomohl dvěma asistencemi.
25.09.2018 Kadeřábek zvýšil vedení Hoffenheimu
Hoffenheim těsně před závěrečným hvizdem vede 2:1 v Hannoveru, na čemž má podíl i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant svým premiérovým letošním gólem navýšil vedení TSG.
12.05.2018 Kadeřábek navýšil vedení Hoffenheimu
Hoffenheim vede nad Dortmundem 3:1, směřuje do Ligy mistrů a podíl na tom má i Pavel Kadeřábek - český obránce v 73. minutě stanovil průběžné skóre.
06.05.2018 Kadeřábek na cestě do Interu?
Inter Milán hledá posily pro nadcházející ročník a jednu potencionální si vyhlédl v Německu. Nerazzurri podle posledních zpráv sledují Pavla Kadeřábka, jenž má do roku 2021 kontrakt s Hoffenheimem. (transfermarketweb.com)