FC Metz (Francie)

FC Metz - Girondins Bordeaux 0:4

Bordeaux z posledních sedmi utkání vydolovalo 18 bodů, díky čemuž na úkor AS Saint-Étienne a Nice proklouzlo do Evropské ligy. A Mety? Tam si asi představovali důstojnější rozloučení s nejvyšší soutěží.
20.05.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Metz - Girondins Bordeaux

Mety se pokusí na závěr svého působení v Ligue 1 neprohrát. Zato Girondins Bordeaux je stále ve hře o evropské poháry, i když situaci nemá ve svých rukou.
19.05.2018 | Previews | žádný komentář

Amiens SC - FC Metz 2:0

Fotbalisté Amiens si doma poradili s Métami a posunuli se na dvanácté místo. V zápase, ve kterém už o nic nešlo si do každé půle schovali po jedné brance. Skóre otevřel ve 22.minutě z pokutového kopu Manzala a tři minuty před koncem pečetil výsledek vlastní brankou Vahid Selimović.
14.05.2018 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Amiens SC - FC Metz

Tenhle zápas určitě nebude mít takovou sledovanost, jako většina zápasů tohoto kola v Ligue 1. Oba týmy totiž budou chtít dohrát sezónu v poklidu a ve zdraví a se vztyčenou hlavou. Zatímco Amiens se jako nováček soutěže definitivně zachránil a bude usilovat jen o co nejlepší umístění v tabulce, Méty se smiřují se sestupem do nižší soutěže.
11.05.2018 | Previews | 2 komentáře

FC Metz - Angers SCO 1:2

Mety po dvou rokách sestupují z Ligue 1. Během nedělních utkání 36 kola o tom rozhodly dvě věci. Jednak výhra Lille nad Marseille. A druhak hrubě nezvládnutý závěr utkání s Angers.
06.05.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Metz - Angers SCO

Mety mají před sebou tři utkání, a pokud všechny vyhrají, klidně by navzdory všem předpokladům mohli nejvyšší soutěž udržet i pro příští sezonu. Angers by naopak po deváté výhře mohlo slavit udržení.
05.05.2018 | Previews | žádný komentář

Lille OSC - FC Metz 3:1

Nicolas Pépé zažil na Stade Pierre-Mauroy velice povedený večer, díky čemuž jeho tým zabrat a nadále má šanci na setrvání v Ligue 1. Mety to ve zbývávajících třech utkáních budou mít ještě složitější.
28.04.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Lille OSC - FC Metz

Lille má před sebou duel, který dost možná rozhodne o bytí a nebytí v Ligue 1. Zatímco Galtierův tým se dál trápí, Mety v posledních týdnech ukázaly, že to se záchranou myslí setsakramentsky vážně.
27.04.2018 | Previews | žádný komentář

FC Metz - SM Caen 1:1

Méty doma nedokázaly porazit Caen, ale i po remíze 1:1 jsou stále ve hře o záchranu. Domácí může výsledek mrzet, protože v 71. minutě prolomili bezbrankový stav, ale hned za dvě minuty inkasovali a na nerozhodném výsledku už se nic nezměnilo.
22.04.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Metz - SM Caen

Záchrana je ještě pořád možná. Méty si po poslední nečekané výhře na půdě Rennes řekly znovu o udržení a rozhodně se své šance nebudou vzdávat, byť na barážovou osmnáctou pozici stále disponují nepříjemnou pětibodovou ztrátou. Caen je přitom soupeřem, který by určitě mohl být k poražení, obzvláště podíváme-li se na jeho formu.
20.04.2018 | Previews | žádný komentář
09:17 Poblete zůstává v San Lorenzu
San Lorenzu bude i během nadcházející sezóny k dispozici Jerónimo Poblete. Šestadvacetiletý Argentinec zůstane ve vlasti na dalším hostování z Mét, jehož součástí je předkupní právo. (lequipe.fr)
17.07. Méty oficiálně prodloužily s Nguettem
Opa Nguette spojil i svoji další budoucnost s Métami. Nováček Ligue 1 s ofenzivním hráčem prodloužil kontrakt na další tři roky. (lequipe.fr)
15.07. Nguette má prodloužit s Métami
Méty by se měly i po postupu do Ligue 1 spoléhat na Opa Nguetteho. Pětadvacetiletému křídelníkovi sice po minulé sezóně vypršel kontrakt, brzy by však měl prodloužit smlouvu do roku 2022. (lequipe.fr)
11.07. Jans bude hostovat v Paderbornu
Paderborn podle očekávání dojednal hostování Laurenta Janse. Kapitán lucemburské reprezentace k bundesligovému nováčkovi přichází na roční půjčku s opcí z Mét. (transfermarkt.de)
10.07. Jans na hostování do Paderbornu?
Paderborn bs velkou pravděpodobností přivítá posilu na pravý kraj defenzivní čtveřice. Bundesligového nováčka má formou hostování posílit Laurent Jans z Mét. (kicker.de)
09.07. Méty si vyhlédly útočníka Assalého
Roger Assalé prožívá vydařené období v Young Boys Bern, avšak brzy by mohl zamířit do lepší soutěže. Kromě jiných klubů sleduje reprezentanta Pobřeží slonoviny nováček Ligue 1 z Mét. (lequipe.fr)
03.07. Méty posílil útočník Ambrose
Thierry Ambrose stráví minimálně nadcházející ročník v Métách. Nováček francouzské ligy si 22letého útočníka vypůjčil z Manchesteru City, a pokud se udrží, automaticky se aktivuje přestup. (lequipe.fr)
02.07. N'Doram jde hostovat do Mét
Nováček francouzské ligy FC Méty získal na hostování defenzivního záložníka Kevina N'Dorama z Monaca. Pro 23letého fotbalistu by to mělo znamenat větší šanci hrát. V Monacu za tři sezony zasáhl jen do 20 zápasů. (getfootballnewsfrance.com)