Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 7.51 - 5.55 - 1.34
30.07.2022 15:00
#
3:4
24.10. DFB-Pokal - los třetího kola
Los osmifinále Německého poháru: Sandhausen - Freiburg, Paderborn - Stuttgart, Union Berlín - Wolfsburg, Frankfurt - Darmstadt, Bochum - Dortmund, Mainz - Bayern, RB Lipsko - Hoffenheim, Norimberk - Düsseldorf. (vi.nl)
21.10. Wimmer nebude hrát proti Leverkusenu
Wolfsburg se musí v zítřejším zápase s Leverkusenem obejít bez Patricka Wimmera. Rakouský křídelník si z pohárového zápasu s Eintrachtem Braunschweig (2:1) odnesl zraněný kotník. (kicker.de)
20.10. Sommer bude připravený na MS
Švýcarskou branku by měl na mistrovství světa hájit Yann Sommer. Dlouholetá opora reprezentace a Borussie Mönchengladbach laboruje s kotníkem, do začátku turnaje však bude v pořádku. (vi.nl)
20.10. Drewes na marodce Sandhausenu
Sandhausen bude do dalšího oznámení postrádat Patricka Drewese. Brankářská jednička druholigového německého klubu si ze včerejšího utkání 2. kola DFB-Pokalu proti Karlsruher SC (3:2 po penaltách) odnesla zraněný stehenní sval. (kicker.de)
20.10. Müller vyrovnal Votavův rekord
Opora Bayernu Mnichov Thomas Müller si ve středečním utkání Německého poháru na hřišti Augsburgu připsal další rekord. Německý fotbalový reprezentant, který strávil na trávníku jen závěrečných jedenáct minut, vyhrál 52. zápas v soutěži, čímž vyrovnal bilanci legendy Werderu Brémy Mirka Votavy. I během krátké doby stihl Müller v nastavení přihrát na gól obránci Alphonsu Daviesovi, který překonal českého brankáře Tomáše Koubka a zpečetil výhru favorita na 5:2. (ČTK)
19.10. V Mannheimu rezignoval hlasatel
Dlouholetý hlasatel třetiligového Mannheimu po 29 letech skončil na vlastní žádost ve funkci hlasatele. Stephan Christen se tak rozhodl po pohárovém utkání s Norimberkem, ve kterém před utkáním věnoval hlášení sestav dvěma zesnulým lidem, z nichž jeden měl být v minulosti neonacistou a také byl několikrát souzený za obchodování s drogami. Takovou chybu považoval osobně a z profesního hlediska za nepřijatelnou. (kicker.de)
19.10. Dortmund znovu postrádá Reuse
Marco Reus se v neděli vrátil do sestavy Dortmundu, z níž nyní opět vypadne. Kapitán a ofenzivní fotbalista německého klubu nedokončil včerejší trénink, do kabiny zamířil o třicet minut dříve než jeho spoluhráči a autem následně odcestoval domů. Reus dnes navíc neodjel s týmem k pohárovému duelu do Hannoveru. (kicker.de)
19.10. Dvě nová zranění pro Mönchengladbach
Přímo strašidelně dopadlo pro Mönchengladbach pohárové utkání na půdě Darmstadtu. Už po pár minutách hry musel být stažen z placu brankář Yann Sommer, který si zcela nezaviněně podvrtnul kotník, a do druhého poločasu nenastoupil také jeho spoluhráč Jonas Hofmann. Ten podstoupil zhruba po půlhodině hry nešťastný souboj, po němž se držel za levé rameno. (kicker.de)
18.10. Kadeřábek skóroval v DFB-Pokalu
Střídající Pavel Kadeřábek se podílel gólem na vysokém vítězství fotbalistů Hoffenheimu ve druhém kole Německého poháru nad Schalke 5:1. Bývalý český reprezentant přišel na hřiště v 54. minutě a po bezmála deseti minutách zvýšil na pětigólový rozdíl. (ČTK)
18.10. Ducksch nenastoupí proti Paderbornu
Brémy se v pohárovém měření sil na půdě Paderbornu budou muset obejít bez svého základního stavebního článku sestavy Marvina Ducksche. Klub ho totiž na určitou dobu suspendoval, nesdělil však přesné důvody. Na vině tedy nejsou zdravotní problémy, jak se očekávalo, potvrzeny jsou však také ty informace, že by se hned na ligové klání s Freiburgem měl vrátit. (kicker.de)