Frankfurt viděl dvě penalty, čtyři góly a zaslouženou výhru Eintrachtu

Na první místo skupiny D se po třech zápasech posunul Frankfurt, německý celek doma našel recept na dosavadního lídra z Řecka a Olympiakos Pireus zaslouženě porazil 3:1. Sudí Martins nařídil už v prvním poločase dvě penalty, po jedné na každé straně.
DNES | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Frankfurt by se rád dostal do čela skupiny výhrou nad Olympiakosem

Dva top týmy skupiny D Evropské ligy si to ve Frankfurtu rozdají o pole position pro zbytek skupinové fáze. Olympiakos sice bude hrát venku, očekává však podporu až dvou tisícovek fanoušků a navíc má po dvou suverénních výsledcích oproti Eintrachtu výhodu dvou bodů...
VČERA | Previews | 9 komentářů

Hertha po dvou zápasech opět vyhrála, všechny body odváží z Frankfurtu

"Stará dáma" nezačala aktuální ročník dobře. Ale to samé platí i pro "Orly", kteří doplácejí především na sérii pěti remíz v řadě. Když po hodině hry zvýšil Ekkelenkamp na 2:0 z pohledu svěřenců Olivera Glasnera, zřejmě málokdo z dvaatřiceti tisíc diváků věřil, že by se podařilo výsledek otočit.
16.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Frankfurt přivítá Herthu, už přes dva měsíce neprohrál

Frankfurt se utká v sobotu odpoledne s Herthou Berlín. Ačkoliv naposledy prohrál v půlce srpna, nachází se ve spodních patrech tabulky.
15.10. | Previews | 1 komentář

Překvapení v Mnichově. Domácí Bayern nestačil na čtrnáctý Frankfurt

Bavorský velkoklub šel ve 30. minutě do vedení, když se přesnou střelou prosadil německý záložník Goretzka. Už ve 32. minutě ale hosté zásluhou Hinterregera vyrovnali. Druhý poločas se nesl ve znamení platonického tlaku Bayernu bez větší šance a šokovaní domácí nakonec v 84. minutě inkasovali, když se po nejistém zákroku Neuera trefil Filip Kostič. Bayern sice i přes prohru dál vede tabulku, ovšem na druhou Borussii Dortmund má náskok jediného bodu. Frankfurt je na 13. místě.
03.10. | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Bude Bayern znovu ofenzivně úřadovat? Doma narazí na Frankfurt

Bayern může prožít další perfektní třízápasový týden, musí ovšem potvrdit parádní rozmar i před reprezentační pauzou v duelu s Frankfurtem a porazit ho nejen kvůli splnění tohoto cíle. Protože po sobotě se mu Dortmund a Freiburg, dva nejbližší pronásledovatelé, přiblížily na rozdíl jen jednoho bodu v tabulce, velmi rád by od nich opětovně poodskočil na odstup čtyř.
03.10. | Previews | 7 komentářů

Paciência rozhodl v nastavení o výhře Eintrachtu v Antverpách

Dlouho to vypadalo, že se v Antverpách rozdělí body za konečnou remízu, jenomže v první minutě nastaveného času rozhodl jedinou brankou z pokutového kopu Gonçalo Paciência. Eintracht získal v Belgii tři body a posunul se na průběžnou druhou příčku. Royal zůstává bez bodu.
01.10. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Remízový král z Frankfurtu přivítá rozjeté Antverpy

Frankfurt po předsezonní trenérské rošádě nadále hledá svou tvář a čeká na první vítězství v probíhajícím ročníku. Cíl pro utkání v Antverpách je tak jasný — konečně uspět.
29.09. | Previews | 5 komentářů

Zápas mezi Frankfurtem a Kölnem vítěze nepoznal

Tenhle duel neměl jednoznačného favorita. Naopak se dalo čekat, že skončí remízou 1:1. Kozli tak zopakovali výsledek, jaký uhráli už proti Freiburgu a Lipsko. A Eintracht? Ten si se soupeřem rozdělil body pošesté v řadě (včetně jednoho střetnutí v rámci Evropské ligy), přičemž hned pětkrát padly v daném mači právě dva góly.
25.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Eintracht stále nevyhrál, dočká se proti Kolínu?

V sobotu odpoledne se v Deutsche Bank Parku utkají Eintracht Frankfurt a 1. FC Köln. Hosté si zatím vedou překvapivě lépe a v minulém kole vydolovali bod za remízu s Lipskem. Podobně si vedl i Frankfurt, který hrál na hřišti Wolfsburgu 1:1.
24.09. | Previews | žádný komentář
16.10. Frankfurt počítá s udržením Kostiče
Srbský útočník Filip Kostič by měl i přes zimní přestávku zůstat v německém Frankfurtu. V posledních dnech se objevily spekulace, že zájem by mohl mít anglický Newcastle. Německý klub ale Kostičův odchod nepředpokládá. (sport1.de)
14.10. Barkok má zraněné koleno
Aymen Barkok toho letos za Frankfurt moc neodehrál a v nejbližší době se na tom nic nezmění. Marocký záložník si z reprezentačního srazu přivezl zraněné koleno, v tuto chvíli stále čeká na výsledky podrobného vyšetření. (kicker.de)
06.10. Rode se zapojil do tréninku
Dnešního tréninku Frankfurtu se účastnil i Sebastian Rode. Záložník se blíží k návratu po problémech s kolenem, kvůli němu letos neodehrál ani jednu bundesligovou minutu a v srpnu absolvoval operaci. (kicker.de)
21.09. Lenz zůstává na marodce Frankfurtu
Eintracht Frankfurt se i v příštích týdnech obejde bez Christophera Lenze. Berlínský rodák laboruje se zraněným stehenním svalem a podle nejčerstvějších zpráv by mohl být k dispozici na ligové utkání s Herthou BSC, které je na programu 16. října. (kicker.de)
18.09. Hinteregger si poranil rameno
Eintrachtu Frankfurt může v zítřejším utkání na půdě Wolfsburg chybět Martin Hinteregger. Defenzivní opora "Orlů" si ze čtvrtečního zápasu Evropské ligy s Fenerbahçe (1:1) odnesla pochroumané rameno. (kicker.de)
15.09. Glasner zůstane na tribuně
Trenér fotbalistů Frankfurtu Oliver Glasner bude muset koučovat svůj tým v utkání Evropské ligy proti Fenerbahce z tribuny. Důvodem je trest od UEFA za poněkud kuriozní prohřešek. Ještě v době, kdy Glasner trénoval Wolfsburg, přišel jeho tým na druhý poločas se zpožděním. Evropský orgán tak musel sáhnout k trestu. (transfermarkt.de)
06.09. Younes prý míří do Turecka
Amin Younes měl nejprve zamířit z Eintrachtu Frankfurt do saúdskoarabského celku Al-Shabab, ovšem z transferu nakonec sešlo. Podle posledních informací německých médií ale přesto Frankfurt opustí. Údajně vyjednává o angažmá v Turecku, kde končí přestupní termín až za dva dny. (transfermarkt.de)
03.09. Younes se nevešel na soupisku Frankfurtu
Amin Younes z Frankfurtu si na podzim evropské poháry nezahraje. Eintracht jej nezařadil na soupisku pro Evropskou ligu. Ofenzivní záložník s odhadovanou cenou 10 milionů eur měl nakročeno k odchodu do Saúdské Arábie, transfer ale ztroskotal. (transfermarkt.de)