nenalezeny žádné články
14:59 Brünker prodloužil v Magdeburgu
1. FC Magdeburg si zavázal Kaie Brünkera. Nováček 2. Bundesligy se sedmadvacetiletým útočníkem prodloužil končící smlouvu. (kicker.de)
08:48 Bell Bell zůstává v Magdeburgu
1. FC Magdeburg se vrátil do 2. Bundesligy, kterou si poprvé v kariéře zahraje také Leon Bell Bell. Obě strany se dohodly na prodloužení končící smlouvy. (transfermarkt.de)
23.05. Bittroff prodloužil s Magdeburgem
1. FC Magdeburg si pojistil Alexandera Bittroffa. Třiatřicetiletý obránce s nováčkem 2. Bundesligy podepsal blíže nespecifikovaný kontrakt. (kicker.de)
23.05. Müller přestoupil do Paderbornu
Paderborn oznámil příchod Tobiase Müllera. Sedmadvacetiletý obránce dorazí od třetiligového mistra Magdeburgu, kde mu vypršela smlouva. (kicker.de)
02.05. Kallnik odchází z Magdeburgu
1. FC Magdeburg postoupil do 2. Bundesligy, kromě posílení hráčského kádru však musí hledat i generálního ředitele. Klub ze Sasko-Anhaltska po deseti letech opustí Mario Kallnik, jenž neprodlouží končící smlouvu. (transfermarkt.de)
24.04. Magdeburg se vrací do 2. Bundesligy
Po třech letech se do druhé německé ligy vrací 1. FC Magdeburg. Svěřenci trenéra Christiana Titze mají po dnešním vítězství nad Zwickau jistotu vítězství ve 3. lize.
27.06.2021 Koglin posílí Venlo
Nizozemské druholigové Venlo získalo posilu do obrany. Z německého třetiligového Magdeburgu přichází Brian Koglin. Smlouvu podepsal na dva roky. (vi.nl)
11.05.2021 Weiner se po sezóně vrátí do Kielu
Holstein Kiel si z hostování ve třetiligovém Magdeburgu předčasně stáhne Timona Weinera. Talentovaný brankář měl hostování na dvě sezóny, po aktivování opce ve smlouvě však byla půjčka o rok zkrácena. (transfermarkt.de)
08.05.2021 Behrens míří do Darmstadtu
Brankář Morten Behrens posílí od příští sezony druholigový německý Darmstadt. Přijde jako volný hráč, protože se rozhodl neprodloužit kontrakt v třetiligovém Magdeburgu. S novým zaměstnavatelem se dohodl na smlouvě do léta 2024. (transfermarkt.de)
06.05.2021 Behrens by rád do druhé ligy
Brankář Morten Behrens se rozhodl neprodloužit smlouvu s třetiligovým německým Magdeburgem a po sezoně z klubu odejde. Rád by jako volný hráč získal angažmá o patro výš ve druhé bundeslize. Do klubu přišel v roce 2019 z Hamburku. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
14.05.VfL Osnabrück - Magdeburg1:5
Tabulka
 TýmZB
1.1. FC Magdeburg3678
2.Eintracht Braunschweig3664
3.1. FC Kaiserslautern3663
4.TSV Mnichov 18603661
Poslední zápas
07.08.Magdeburg - FC St. Pauli2:3
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci