Inter Milán   -   AS Řím

0 : 0 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.82 - 3.92 - 4.49
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
#
Dal book do vypsání kurzu všechno svoje umění?
#
2:1 ale bude to kujva těžkej zápas Forza Inter!
Recoba Inter
05.12.2019 17:46
#
Jedeme, do tohohle musíme dát všechno a budou tři body.

#
as predvedlo velké nic a Mancinyho pískač nehal dohrat asi preJuve kkt opili. INTER v zapase by nedal gol ani donenedele
15:27 Conte ani hráči Interu nemluvili s médii
Trenér Interu Milán Antonio Conte, ani jeho svěřenci nehovořili po zápase s Cagliari se zástupci médií. Po remíze 1:1 nebyl Conte ani jeho realizační tým evidentně spokojen s výkonem rozhodčího. Ten vyloučil v závěru argentinského útočníka Lautara Martíneze za divoké protesty. Pro Inter šlo o třetí remízu v řadě a další ztrátu v boji o mistrovský titul. (football-italia.net)
14:28 Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Inter - Cagliari 1:1 (20. Martínez - 78. Nainggolan)..
13:55 Neapoli bude večer chybět Ospina
Neapol večer hostí Juventus a mezi jejími tyčemi se neobjeví David Ospina, kolumbijského brankáře na trávník nepustí chřipka a žaludeční problémy. (football-italia.net)
13:40 Inter Milán přišel o zraněného Škriniara
Inter Milán vede nad Cagliari, špatnou zprávou pak je jedno zranění - v první půli musel ze zdravotních důvodů střídat Milan Škriniar, slovenského obránce na trávníku nahradil Diego Godín. (football-italia.net)
25.01. Atalanta zaznamenala nejvyšší výhru v Serii A
Fotbalisté Bergama deklasovali v 21. kole italské ligy FC Turín na jeho stadionu 7:0 a zaznamenali nejvyšší prvoligovou výhru v klubové historii. Hattrickem se na tom podílel Josip Iličič, dva góly přidal po pouhých pěti minutách pobytu na hřišti střídající Luis Muriel. Slovinský útočník otevřel skóre v 17. minutě po přihrávce před prázdnou bránu. V 53. minutě pak Iličič pohotově rozehrál nařízenou standardní situaci u středového kruhu a dlouhým nákopem překonal vyběhnutého gólmana. Svůj čtvrtý ligový hattrick od začátku roku 2018 završil o minutu později. Pouze Lionel Messi (7) a Sergio Agüero (6) mají za poslední dva roky v rámci pěti nejprestižnějších evropských lig na kontě více třígólových utkání. (ČTK)
25.01. Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: SPAL - Bologna 1:3 (23. Petagna z pen. - 24. Vicari vl., 59. Barrow, 63. Poli), Fiorentina - Janov 0:0, Turín - Atalanta 0:7 (17., 53. a 54. Iličić, 29. Gosens, 45. Zapata z penalty, 86. z penalty a 88. Muriel).
25.01. Can a De Sciglio neohrozí Neapol
Emre Can a Mattia De Sciglio nejsou v nominaci Juventusu pro utkání s Neapolí. Oba hráči jsou na přestupové listině a očekává se jejich lednový odchod. De Sciglio údajně jedná s Paris Saint Germain. O Cana měly zájem Dortmund, Bayern Mnichov či Everton. (football-italia.net)
25.01. Politano v pondělí na prohlídku v Neapoli
Matteo Politano z Interu Milán by měl v pondělí absolvovat zdravotní prohlídku a stát se hráčem Neapole. Podle Sky Sports Italia by měl přijít na hostování za 2,5 milionu eur s opcí na přestup za 19 milionů. (football-italia.net)
25.01. Sevilla jedná o příchodu Susa
Sevilla se sešla se zástupci AC Milán a zahájila jednání o možném příchodu Susa. Ofenzivní španělský fotbalista pomalu vypadává z plánů italského klubu, před několika dny pak měl vedení požádat o lednový odchod jinam. (marca.com)