Jens Cajuste si před několika dny poranil stehenní sval a nyní zná verdikt lékařů ohledně délky absence. Zprávy nejsou příznivé, záložník Neapole bude chybět pět týdnů.

football-italia.net
29.02.202416:44

Upamecano vynechá odvetu s Laziem

Bayern Mnichov příští týden hostí Lazio, pokusí se smazat jednobrankové manko a v odvetě osmifinále Ligy mistrů mu nepomůže Dayot Upamecano. Francouzský obránce byl potrestán za vyloučení z prvního duelu, stopku má jen na jedno utkání.

vi.nl
29.02.202412:32

UEFA potrestala Bayern Mnichov

Fanoušci Bayernu Mnichov během utkání Ligy mistrů na půdě Lazia používali pyrotechniku a vedení to bude stát 50 750 eur, německý klub se vedle toho v dalším venkovním duelu evropských pohárů bude muset obejít bez podpory vlastních příznivců.

mundodeportivo.com
29.02.202410:44

Marquinhos stále není fit

Marquinhos si nedávno poranil lýtko a bude si muset počkat na návrat do sestavy PSG. Brazilský obránce vynechá i zítřejší šlágr francouzské ligy proti AS Monaco, ohrožen je i jeho start v odvetě osmifinále Ligy mistrů proti Realu Sociedad.

lequipe.fr
23.02.202410:59

Pepe má další rekord

Pepe se tento týden stal nejstarším hráčem z pole, který v Lize mistrů nastoupil k utkání vyřazovací fáze. Zkušený portugalský obránce za tři dny oslaví 41. narozeniny, jeho FC Porto v prvním osmifinále zdolalo Arsenal 1:0.

abola.pt
22.02.202418:48

Inter dva týdny bez Thurama?

Marcus Thuram, jenž laboruje se zraněnými třísly, podle italských médií nebude Interu Milán k dispozici dva týdny. Francouzský útočník se zranil v prvním zápase osmifinále Ligy mistrů s Atléticem Madrid (1:0), pokud by se však dvoutýdenní absence potvrdila, měl by stihnout odvetu.

lequipe.fr
22.02.202411:29

Lewandowski se dostal za dva velikány

Pětatřicetiletý polský kanonýr Robert Lewandowski skóroval v dresu Barcelony ve středečním utkání osmifinále milionářské soutěže proti Neapoli a v Lize mistrů má na kontě už 93 branek. Lépe jsou na tom pouze Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Zároveň se stal nejstarším barcelonským střelcem ve vyřazovací fázi této soutěže, to když v této statistice překonal právě Messiho.

ČTK
21.02.202423:09

Lamine Yamal zapsal další rekord

Barcelona v úvodním zápase osmifinále Ligy mistrů remizovala 1:1 v Neapoli, Lamine Yamal se přitom stal nejmladším hráčem, který nastoupil ve vyřazovací fázi milionářské soutěže (16 let a 223 dní).

twitter.com/OptaJoe
21.02.202422:58

Porto pozdním gólem udolalo Arsenal

Výsledek úvodního zápasu osmifinále Ligy mistrů: FC Porto - Arsenal 1:0 (90+4. Galeno).

21.02.202422:52

Barcelona veze z Neapole remízu

Výsledek úvodního zápasu osmifinále Ligy mistrů: Neapol - Barcelona 1:1 (75. Osimhen - 60. Lewandowski).

21.02.202421:47

Poločas: FC Porto - Arsenal 0:0

Poločasový výsledek úvodního zápasu osmifinále Ligy mistrů: FC Porto - Arsenal 0:0.

21.02.202421:46

Poločas: Neapol - Barcelona 0:0

Poločasový výsledek úvodního zápasu osmifinále Ligy mistrů: Neapol - Barcelona 0:0.

21.02.202420:45

Neapol nevyužije Ngongeho

Cyril Ngonge nepomůže Neapoli v dnešním osmifinále Ligy mistrů s Barcelonou. Zimní posilu z Hellasu Verona nepustí do utkání svalové zranění.

21.02.202420:12

Sestavy: Porto - Arsenal

Základní sestavy pro úvodní zápas osmifinále Ligy mistrů:

Porto: D. Costa - João Mário, Pepe, Otávio, Wendell - Varela, Nico - Francisco Conceição, Pepê, Galeno - Evanilson.

Arsenal: Raya - White, Saliba, Gabriel, Kiwior - Ødegaard, Rice, Trossard - Saka, Havertz, Martinelli.

21.02.202420:07

Sestavy: Neapol - Barcelona

Neapol: Meret - Di Lorenzo, Rrahmani, Juan Jesus, Olivera - Anguissa, Lobotka, Cajuste - Politano, Osimhen, Kvaratskhelia.

Barcelona: Ter Stegen - Koundé, Araujo, I. Martínez, Cancelo - F. de Jong, Christensen, Gündogan - Lamine Yamal, Lewandowski, Pedri.

kicker.de
21.02.202414:42

Griezmannovo zranění není vážné

Jenom krátce si od fotbalu odpočine Antoine Griezmann. Útočník Atlética Madrid si ze včerejšího souboje s Interem Milán odnesl zraněný kotník, podle prvních zpráv se ale nejedná o nic vážného.

lequipe.fr
21.02.202412:58

Veerman: Tvořili jsme si větší šance

PSV v úterý remizovalo před vlastními fanoušky s Dortmundem v rámci osmifinále Ligy mistrů, ne úplně spokojený přitom byl s konečným výsledkem Joey Veerman. Pětadvacetiletý záložník eindhovenského klubu si po skoneční utkání myslel, že jeho tým měl navíc. "Soupeř skóroval z nemožného úhlu, v prvním poločase jsme jinak měli my tři velké šance. Na téhle úrovni je musíte proměnit,” hodnotil. "Ve druhém poločase jsme pokračovali a na Dortmund plně tlačili. Možná mám jen na zápas jiný pohled, ale prostě mám pocit, že jsme měli my ty největší příležitosti. Dopadlo to smolně. Nemyslím si, že by bylo nezasloužené, kdybychom vyhráli."

vi.nl
21.02.202412:12

Individuální ocenění pro Veermana

Joey Veerman si odnesl cenu pro nejlepšího hráče prvního osmifinále Ligy mistrů mezi PSV Eindhoven a Dortmundem. Týmy se rozešly smírně 1:1, záložník odehrál celý zápas.

uefa.com
21.02.202409:56

Griezmann střídal vinou zranění

Atlético Madrid padlo na půdě Interu Milán a utkání nedohrál Antoine Griezmann. Francouzský útočník střídal dvanáct minut před koncem, a to kvůli zranění kotníku.

football-espana.net
21.02.202409:43

Arnautović hráčem zápasu

Marko Arnautović byl zvolen nejlepším hráčem včerejšího utkání mezi Interem Milán a Atléticem Madrid (1:0), útočník italského klubu dal v 79. minutě jedinou branku duelu.