UD Almería Španělsko - UD Almería - Zprávy

Girona i Almería bojují v záchranářském duelu o cenné body

Tradiční páteční předehrávka 22. kola LaLigy proti sobě tentokrát postaví dva týmy bojující o záchranu. Girona ani Almería se sice shodně nepohybují v pásmu sestupu, ale při dalším zaváhání by se mu mohly dost přiblížit.

Real Betis úřadoval v Almeríe, přestřelku rozhodl Guardado

Andrés Guardado nakonec rozhodl ofenzivně laděné utkání mezi domácí Almeríou a Realem Betis. Hostující celek splnil roli favorita, ovšem na výsledek se pořádně nadřel. V zápase plném šancí dokázala Almería držet krok a dvakrát odpovědět, nicméně poslední trefa Guardada zůstala bez reakce.

Almería vítá oblíbeného soupeře, Realu Betis se nedaří

Real Betis ještě poměrně nedávno aspiroval na příčky zajišťující kvalifikaci do Ligy mistrů, ale jeho současná forma ukazuje spíš na střed tabulky. Pokud se Pellegriniho svěřenci ještě chtějí poprat o poháry, musí proti Almeríi zabrat.

Rayo pokračuje v krasojízdě, dnes odklidilo z cesty Almeríi

Rayo Vallecano v pondělní dohrávce 20. kola dokázalo využít domácího prostředí a díky dvěma slepeným gólům v krátkém časovém rozmezí porazilo Almeríi. Díky tomu se nadále drží na příčkách, které znamenají evropské poháry.

Almería zavítá do Madridu ke střetnutí s Vallecanem

Rayo bude v dohrávce dvacátého kola LaLigy hostit na vlastním stadionu Almeríi. Domácí, kteří se v současnosti nacházejí na osmém místě a navíc jsou povzbuzeni překvapivým vítězstvím nad Villarrealem z minulého kola, budou hájit domácí trávník proti jedenáctému týmu tabulky, takže je rozhodně nečeká nic jednoduchého.

Kolumbijská verze Suáreze letos poprvé vycenila zuby. Almería si připsala dominantní triumf

Almería si v 19. kole LaLigy poradila 3:1 s Espanyolem a svého soupeře přeskočila v tabulce. Červenobílí byli v utkání od úvodu lepším celkem, což vyvrcholilo v branku Luíse Suáreze, jenž si v novém působišti na jihu Španělska připsal první trefu. Almería po změně stran přidala další dva zásahy, čímž navázala na povedená střetnutí proti silným soupeřům z posledních dvou kol a poprvé v kalendářním roce také zvítězila.

Almería se pokusí zastavit Espanyol. Ten ale venku pravidelně sbírá body

Španělská LaLiga se blíží k polovině a v pátek večer je na programu předehrávka 19. kola. Ta nás zavede na Estadio de los Juegos Mediterráneos do Almeríe, kde se domácí kat velkých jmen popere o body s Espanyolem.

Poločasová přestřelka bez vítěze. Almería si i kvůli penaltovému zkratu odvezla z Valencie bod

Fotbalisté Valencie remizovali v 18. kole LaLigy na svém hřišti s Almeríí 2:2, a prodloužili tak čekání na výhru na tři ligové zápasy. Utkání mohl gólově otevřít v první půli Largie Ramazani, jenž však z penaltového puntíku trefil pouze tyč. S brankami se roztrhl pytel až po změně stran, když se prosadili hned čtyři různí střelci. Poslední slovo z nich měl hostující Francisco Portillo, který premiérovou trefou v sezoně rozhodl o zisku teprve třetího venkovního bodu svého týmu v ročníku.

Valencia přivítá na Estadio Mestalla Almeríi

Osmnácté kolo LaLigy Santander zakončí pondělní dohrávka mezi Valencií a Almerií. A bude to jistě souboj velmi ostrý, oba soupeře totiž v tabulce dělí pouhý jeden bod. Uspěje po dvou prohrách v řadě tým Gennara Gattusa, nebo se budou radovat hosté, kteří v minulém kole nečekaně obrali o body madridské Atlético?

Atlético kouše další bodovou ztrátu, s Almerií pouze remizovalo

Velmi zajímavý zápas byl k vidění v rámci sedmnáctého kola na Estadio de los Juegos Mediterráneos v Almeríi, kam zavítalo Atlético Madrid. Skóre otevřel v osmnácté minutě Correa, který se prosadil po přihrávce Griezmanna, na straně domácích odpověděl přibližně deset minut před pauzou El Bilal Touré. Týmy se tak rozešly smírně.

Atlético bude napravovat porážku s Barcelonou na hřišti Almeríe

Odčinit nejtěsnější porážku od Barcelony bude chtít jiný aspirant na nejvyšší pozice Atlético Madrid. Los Colchoneros se představí na stadionu Mediterráneos, kde hájí své zájmy UD Almería, aktuálně čtrnáctý tým LaLigy. Oba celky na sebe narazí poprvé od roku 2015

Baskové udeřili po změně stran a z Almeríe vezou tři body

Real Sociedad nakonec roli favorita zvládl a Almeríi porazil o dva góly. To nejdůležitější se odehrálo na začátku druhého poločasu, kdy se nejprve trefil veterán David Silva a po něm navýšil vedení Alexander Sörloth.

Real Sociedad bude v Almeríe hájit třetí příčku

Od dvou hodin se na stadionu Meditteráneos utkají UD Almería a Real Sociedad, přičemž oba celky zaujímají v tabulce rozdílná postavení. Výrazně lépe jsou na tom Baskové, kteří budou hájit třetí příčku. Oproti tomu je Almería třináctá, což není na nováčka soutěže špatným počinem.

Cádiz se rozešel s Almeríou nerozhodně 1:1

Po bodu si v 15. kole španělské nejvyšší soutěže připisují Cádiz a Almería. Hosté na Estadio Nuevo Mirandilla dlouho vedli, ale o těsnou výhru je připravil vyrovnávací gól Lucase Péreze sedm minut před koncem.

Předposlední Cádiz chce vylepšit svůj útok proti oblíbenému soupeři

Almería se pokusí v pátek večer napravit svou tristní bilanci, která ji potkává v momentě, kdy opustí svůj stadion. Tentokrát ji čeká domácí Cádiz, který na tom taky není v tabulce zrovna nejlépe.