UD Almería Španělsko - UD Almería - Zprávy

Athletic se pokusí potvrdit dobrou formu v duelu s Almerií

V páteční předehrávce 7. kola LaLigy se na stadionu San Mamés představí trápící se Almería. Pro domácí je ve hře posun na třetí příčku, hosté naopak chtějí napravit dojem po mizerném začátku sezony.

Mallorca si bez potíží poradila s mdlou Almeríí

Mallorca v domácím utkání zabrala a porazila návštěvu z Almeríe o jednu branku. Tu měl už v pětadvacáté minutě na svědomí Pablo Maffeo, který zůstal jediným úspěšným střelcem ostrovního týmu. Ten se díky tomu posouvá na současné 8. místo.

Almería chce na Mallorce zabránit třetí porážce v řadě

Mallorca se chce co nejdřív vzpamatovat z těžké porážky od Realu Madrid v minulém kole a ideální šanci pro ni představuje sobotní odpoledne. Na domácí půdě Estadio Iberostar totiž přivítá Almeríi, která je v tabulce těsně za ní.

Ávila zajistil Osasuně tři body v Almeríi

Alméria doma nestačila na Osasunu, tři body pro ni zajistila jediná branka. O ni se postaral ještě v rámci první půle Ezequiel Ávila.

Almería se chce posunout v tabulce, v pondělí vyzve Osasunu

O pondělní dohrávku LaLigy se tentokrát postarají UD Almería a CA Osasuna. V dosavadním průběhu ligy si lépe vedou hosté z Pamplony, ale Almería před vlastními diváky porazila Sevillu a vyrovnané utkání tu sehrála také s Realem Madrid.

Valladolid udolal Almeríi nejtěsnějším poměrem

Prvního vítězství v sezoně se dočkal i Valladolid. V pondělní dohrávce udolal jedinou brankou Shona Weismanna a to až ve třetí minutě nastaveného času!

Valladolid v neděli vyzve Almeríi

V pondělní dohrávce se střetnou nováčci La Ligy. Jedenáctá Almería zavítá na stadion předposledního Valladolidu.

Real Sociedad má náhradu za Isaka, z Almeríe přišel Sadiq

Real Sociedad od minulého týdne disponuje zajímavými finančními prostředky a část z nich dnes vynaložil na příchod nového útočníka. Potřebnou posilou se stal Umar Sadiq, nigerijský reprezentant přišel na přestup z Almeríe...

Další šok pro Sevillu, z Almeríe se vrací s nepořízenou

Katastrofální vstup do sezony prožívá Sevilla a nenapravila to ani v sobotu večer, když prohrála na půdě Almeríe 1:2. Přitom Andalusané v zápase vedli, ale ještě do poločasu vyrovnal Ramazani a po změně stran vsítil vítěznou branku Sadiq.

Almería i Sevilla svorně čekají na první výhru. Kdo se v sobotu dočká?

Almería se jakožto nováček nedočkala zrovna vřelého přivítání mezi španělskou elitou. Se Sevillou, s níž se utká v sobotu večer, má minimálně jednu věc společnou. Po dvou zápasech pořád čeká na první výhru. Ráda by se jí dočkala proti Seville, i když pravděpodobnost nestojí na její straně.

Elche pálilo dost šancí, Almería bere bod

Elche slaví první bod do tabulky, stejně je na tom i Almería. Ta se brzy ujala vedení a naštěstí pro ni Elche pálilo dost šancí, takže nedokázalo rozhodnout o své výhře.

Elche po debaklu od Realu Betis hostí Almeríu

LaLiga a její druhé kolo mají na programu dvě pondělní dohrávky. Jako první dva týmy se v nich postaví proti sobě Elche a Almería. Především Elche potřebuje vyhrát, aby odpovědělo na debakl z prvního kola.

Přišel, viděl, zvítězil. Genialita Alaby zachránila Real od nečekáné ztráty s nováčkem soutěže

Almería byla v úvodním kole LaLigy velmi blízko šokujícímu výsledku, nakonec však na domácí půdě padla s Realem Madrid 1:2. Obrovský rozruch započal již v sedmé minutě Largie Ramazani. Drtivá střelecká převaha ale byla pro úspěchy ověnčený Bílý balet klíčem k otočce, kterou v 75. minutě dokonal David Alaba. Rakouský reprezentant se trefil ani ne minutu poté, co střídal za Ferlanda Mendyho, a zajistil tak svému celku první tři body do tabulky.

Real započne cestu za obhajobou titulu z La Ligy v Andalusii, vyzve ho Almería

Almería se od roku 2015 navrátila po loňském triumfu v La Lize 2 do nejvyšší pater a hned na úvod ji čeká možná ten nejtvrdší kalibr vůbec. Nováček totiž před vlastními fanoušky přivítá úřadujícího mistra Španělska z Realu Madrid, který mimochodem před pár dny uzmul do své vitríny další cennou trofej v podobě Evropského superpoháru a určitě nehodlá slevit ze svých zavedených pořádků ani pro letošek. V Andalusii samozřejmě bude plnit roli jasného favorita.

Lucas Ocampos rozhodl proti Almeríi o postupu Sevilly

Překvapení se nekoná. Druholigová Almería končí svou pohádkovou pouť pohárem ve čtvrtfinále, protože nestačila na Sevillu. Ta se až překvapivě hodně nadřela a nepříliš vzhledné utkání rozhodla jediná trefa Lucase Ocampose.