UD Almería Španělsko - UD Almería - Zprávy

Barcelona chce na první místo, dokáže jí to znepříjemnit dobře hrající Almería?

V sobotním večerním střetnutí se utká druhá Barcelona s třináctou Almeríí. "Blaugranas" se budou chtít oklepat z nepovedeného působení v Lize mistrů, kde v silné konkurenci Bayernu Mnichov, Interu Milán a Viktorie Plzeň obsadili až třetí místo, naopak hosté chtějí navázat na úspěch z minulého týdne, kdy si poradili se Celtou Vigo.

Almería si polepší, Celtu zneškodnila třemi góly

V souboji dvou týmů z dolní poloviny tabulky se raduje Almería. Domácí zvítězili zaslouženě 3:1 a poskočili na třinácté místo. Pro Celtu Vigo se utkání výrazně zkomplikovalo ve 32. minutě vyloučením záložníka Veigy.

Střet dvou týmů z druhé poloviny tabulky: Almería versus Celta Vigo

Už od 14 hodin začne sobotní program španělské nejvyšší soutěže zápasem Almeríe se Celtou Vigo. Oba celky mají rozhodně co napravovat, protože jen bod, respektive dva je dělí od sestupových příček.

Villarreal udolal Almeríi, výhru za pět minut dvanáct trefil Jackson

Žlutá Ponorka se díky těsné výhře 2:1 nad Almeríí posunula na sedmé místo tabulky. Hosté šli do vedení po gólu Melera, favorit ale díky trefám Baeny a Jacksona skóre otočil, a to i přesto, že dohrával pouze o deseti.

Villarreal je v souboji s Almeríou favoritem

Fotbalisté Villarrealu ve čtvrtek znovu zasáhnou do bojů v Evropské konferenční lize, ovšem více zabrat potřebují v domácí soutěži. Žlutá ponorka před pár dny vůbec nestačila na Barcelonu, ale tentokrát jí čeká schůdnější soupeř v podobě UD Almeríe a nic jiného, než tři body se neočekává.

Almería poločasový náskok nepromrhala a proti Gironě získala tři body

Důležitý souboj ze spodku tabulky nabídl celkem pět branek a vzhledem k jednoznačnému průběhu v prvním poločase ještě dramatickou podívanou. Almería nastřílela Gironě do poločasu tři branky, ale po změně stran se musela o náskok ještě strachovat.

Almería i Girona potřebují bodovat

Ve čtvrtek v podvečer se na Estadio de los Juegos Mediterráneos potkají domácí Almería s Gironou. Oba celky potřebují body jako sůl, protože po devíti kolech jim patří až umístění ve spodku tabulky.

Real Betis díky střídajícím hráčům porazil Almeríu

Real Betis sice zabral až ve druhém poločase, ale i díky dvěma střídáním se dočkal za svou aktivitu zasloužené odměny. Perfektní Borja Iglesias mu zajistil tři body s Almeríou.

Béticos potřebují po minulém zaváhání zase bodovat. Dorazí Almería

Real Betis musí co nejdřív načerpat nové síly, protože má za sebou vyčerpávající duel v Evropské lize. Ten mu navíc přinesl jen bod, takže v lize budou chtít Pellegriniho svěřenci zabrat. Takže soupeře si jen těžko mohli přát lepšího, neboť Almería má dlouhodobě potíže na obou koncích hřiště.

Almería přerušila sérii výher i svojí střeleckou nemohoucnost

Výhru 3:1 slaví Almería a nejenže získala tolik potřebné tři body, ale ještě vylepšila svojí prachbídnou střeleckou formu. Do sítě Raya se prosadila celkem třikrát a to díky různým střelcům. Brankáře Lópeze překonali Robertone, Babić a Touré.

Rayo se v Almeríi pokusí vylepšit venkovní formu

Sobotní program 8. kola LaLigy rozehraje Almería s Rayem Vallecano. Domácí nováček tohoto ročníku se trápí u dna tabulky a v posledních čtyřech duelech prohrál. Rayo je na tom sice obecně mnohem lépe, ale forma na hřištích soupeřů mu taky nedá spát.

Athletic nedal Almeríi žádnou šanci

Páteční předehrávka španělské ligy přinesla očekávaný výsledek, a sice vítězství Athletic Clubu nad Almeríou v poměru 4:0. Výrazně se o to zasloužili bratři Williamsové Iňaki a Nico. Oba se zapsali mezi střelce a navíc si připsali jednu asistenci.

Athletic se pokusí potvrdit dobrou formu v duelu s Almerií

V páteční předehrávce 7. kola LaLigy se na stadionu San Mamés představí trápící se Almería. Pro domácí je ve hře posun na třetí příčku, hosté naopak chtějí napravit dojem po mizerném začátku sezony.

Mallorca si bez potíží poradila s mdlou Almeríí

Mallorca v domácím utkání zabrala a porazila návštěvu z Almeríe o jednu branku. Tu měl už v pětadvacáté minutě na svědomí Pablo Maffeo, který zůstal jediným úspěšným střelcem ostrovního týmu. Ten se díky tomu posouvá na současné 8. místo.

Almería chce na Mallorce zabránit třetí porážce v řadě

Mallorca se chce co nejdřív vzpamatovat z těžké porážky od Realu Madrid v minulém kole a ideální šanci pro ni představuje sobotní odpoledne. Na domácí půdě Estadio Iberostar totiž přivítá Almeríi, která je v tabulce těsně za ní.