ROSICKÝ DO REALU MADRID?

Španělská média dnes napsala zprávu - O Rosického se zajímá Real Madrid! Nejen v Dortmundu, ale také v České republice se začalo diskutovat, půjde do nejslavnějšího klubu na světě? Stále o něj jeví zájem také anglická Chelsea.
02.04.2004 | Aktuality | 27 komentářů

REAL ROZSTŘÍLEL SEVILLU

Real Madrid zůstal po vysoké výhře nad Sevillou v čele tabulky o bod před Valencií. Barca nehrála, její zápas na Betisu byl odložen pro nezpůsobilý terén. Real předvedl po čase v lize zase výkon hodný Mistra. Největší podíl na vítězství měli skvělí Beckham s Ronaldem.
29.03.2004 | Aktuality | 18 komentářů

REAL DAL ČTYŘKU MONAKU

V prvním čtvrtfinálovém zápase Ligy Mistrů mezi Realem Madrid a Monakem padlo celkem šest gólů, o čtyři z nich se postaral Real a vypracoval si do odvety dobrou výchozí pozici pro postup. V dresu Monaka se objevil na dvacet minut Plašil a nacentroval na druhý gól svého týmu.
25.03.2004 | Aktuality | žádný komentář

REAL DOSTAL ČTYŘKU V BILBAU

Real Madrid si zajel pro čtyři góly do Bilbaa na San Mamés a jeho mistrovské ambice začínají být už kriticky ohrožené. Zápas zlomil dvěma góly v rozmezí dvou minut ve druhé půli krajní obránce Athletiku Bilbao Asier Del Horno.
21.03.2004 | Aktuality | 18 komentářů

ZARAGOZA VÍTĚZEM COPA DEL REY

Střelou za hranicí pokutového území střídajícího argentinského útočníka Luciana Gallettiho deset minut před koncem druhé poloviny prodloužení porazila Zaragoza ve finále Španělského poháru (Copa Del Rey) Real Madrid.
18.03.2004 | Aktuality | 12 komentářů

CHELSEA ZÁJEM PŘIZNALA!

Manažer londýnské Chelsea Claudio Ranieri dnes uznal, že jeho tým má veliký zájem o kapitána anglické reprezentace Davida Beckhama! Cena by se mohla vyšplhat na neuvěřitelných sedm miliard korun!
13.03.2004 | Aktuality | 29 komentářů

REAL VYŘADIL BAYERN

Dva týdny očekávaný souboj v Lize Mistrů spolu svedli domácí Real Madrid s Bayernem Mnichov. V úvodním duelu byl Bayern jasně lepší, od prohry zachránila Real až hrubá chyba gólmana Kahna, který nechytil nepříliš nebezpečnou střelu Roberto Carlose z trestného kopu.
11.03.2004 | Aktuality | 25 komentářů

ZÁZRAK SE NEKONÁ, SPARTA JE VENKU

Liga Mistrů má za sebou celé osmifinále. Na překvapivý postup do vyřazovacích bojů bohužel nedokázala navázat Sparta, když od milánského AC dostala čtyři branky a v soutěži skončila. I v ostatních duelech byly úspěšnější týmy, od kterých se to čekalo – dál jdou Real, Arsenal i Monako.
11.03.2004 | Aktuality | 6 komentářů

QUEIROZ: BECKHAM? TEN NEODEJDE!

AC Milán chce koupit Beckhama! Psaly včera italské a španělské noviny. Dnes toto tvrzení ale popřel trenér Realu Madrid Carlos Queiroz, který tvrdí, že nepřipadá v úvahu, aby se o přestupu Beckhama jednalo.
03.03.2004 | Aktuality | 2 komentáře

ITÁLIE V ŠOKU: AC MILÁN CHCE BECKHAMA!

Anglický záložník David Beckham možná opustí v létě Real Madrid CF! O kapitána anglické reprezentace projevil veliký zájem italský velkoklub AC Milán! Celá Itálie je na nohou a jen vyčkává, jestli Becks do Serie A zamíří.
02.03.2004 | Aktuality | 13 komentářů
26.02. Základní sestavy: Real Madrid - Man. City
Základní sestavy dnešního prvního osmifinále Ligy mistrů: Real Madrid: Courtois - Carvajal, Ramos, Varane, Mendy - Modrić, Casemiro, Valverde - Isco, Benzema, Vinicius. Manchester City: Ederson - Walker, Otamendi, Laporte, Mendy - Gündoğan, Rodri, De Bruyne - Bernardo Silva, Gabriel Jesus, Mahrez.
26.02. Bale je znovu v nominaci Realu
Waleský křídelník Gareth Bale je opět k dispozici trenérovi Realu Madrid Zinédinu Zidanovi pro první osmifinále Ligy mistrů proti Manchesteru City. Bale vynechal poslední ligové utkání na hřišti Levante kvůli žaludečním problémům. (dailymail.co.uk)
24.02. Nedělní El Clásico odpíská Mateu Lahoz
Tahákem dalšího kola španělské ligy bude souboj Realu Madrid s Barcelonou a na trávníku u toho bude i Mateu Lahoz, ten byl delegován jako hlavní rozhodčí duelu, který má výkop v neděli ve 21 hodin. (marca.com)
24.02. Hazardova absence se může protáhnout
Eden Hazard si o víkendu znovu poranil kotník, tentokráte se jedná o zlomeninu a podle tisku čeká fotbalistu Realu Madrid zhruba dva měsíce dlouhá pauza. Něco jiného očekává trenér belgické reprezentace Roberto Martínez, podle něho bude Hazard chybět dokonce tři měsíce. (sport-express.ru)
24.02. Orsato bude řídit duel Real Madrid - Man City
Středeční první osmifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Manchesterem City odřídí italský rozhodčí. Šlágr evropských gigantů dostal svěřený 44letý Daniele Orsato. (football-italia.net)
24.02. Rodrygo si nezahraje El Clásico
Real Madrid bude v očekávaném střetnutí s Barcelonou postrádat Rodryga. Mladý brazilský křídelník si El Clásico nezahraje z disciplinárních důvodů, neboť ve včerejším utkání rezervního mužstva, kterému jedním gólem pomohl k výhře nad San Sebastian Reyes, se nechal vyloučit. (lequipe.fr)
23.02. Hazard může chybět další dva měsíce
Eden Hazard se po krátké době vrátil na marodku Realu Madrid, během včerejšího utkání s Levante si opětovně poranil kotník a podrobné vyšetření odhalilo zlomeninu. Belgického fotbalistu čeká další dlouhá pauza, mimo hru má být zhruba dva měsíce. (marca.com)
23.02. Hráči Realu si stěžovali na rozhodčí
Fotbalisté Realu Madrid v sobotu večer nečekaně prohráli na půdě Levante 0:1. Hráči madridského klubu si ale po zápase stěžovali na výkon rozhodčího Alejandra Hernándeze. "Dřív rozhodčí věděli, jak se fotbal hraje. Teď už se s ním ale nemůžete ani bavit. Ptal jsem se ho, jestli se mnou má nějaký osobní problém a myslím, že se mu to moc nelíbilo," zuřil Sergio Ramos, který hrál už od 10. minuty se žlutou kartou. Real kvůli první porážce od října 2019 přišel o vedení v tabulce. Za týden se utká v El Clásicu s Barcelonou. (football-espana.net)
22.02. Valencia požádala o hostování Sáncheze
Valencii se nedávno vážně zranil Ezequiel Garay a španělský klub podobně jako Barcelona požádal o výjimku a s ní spojenou možnost opatřit si náhradu mimo přestupní termín. Netopýři si jednoho hráče vybrali a chtějí Javiho Sáncheze, ten patří Realu Madrid a letos neúspěšně hostuje ve Valladolidu, který je připraven fotbalistu uvolnit. (football-espana.net)
22.02. Real potvrdí dohodu s Benzemou po sezoně
Karim Benzema má v Realu Madrid smlouvu do června 2021 a s vedením se dohodl na jejím prodloužení o dalších dvanáct měsíců. Na podpis si pak francouzský útočník bude muset počkat, španělský klub chce vše oficiálně potvrdit po skončení sezony. (transfermarketweb.com)