Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Getafe prohrálo na Levante a je bez pohárů

Bez pohárů zůstalo Getafe, které si závěr sezony hodně pokazilo. Dlouho to přitom vypadalo, že bude bojovat o Ligu mistrů, ale nakonec nemá ani Evropskou ligu a sezona je pro něj zklamáním. Duel na Levante rozhodla až branka v deváté minutě nastavení. Getafe mělo navíc tu smůlu, že hned tři góly, které vstřelilo, nebyly uznány a když VAR rozhodl o penaltě, Jaime Mata jí neproměnil.

Getafe hraje o poháry, Levante se chce rozloučit vítězstvím

Getafe si po porážce v malém madridské derby zadělalo na problémy a reálně hrozí, že nezopakuje svojí účast v evropských pohárech. Kolo před koncem soutěže je na sedmém místě a pokud by tak zůstalo, hodně bude záležet na výsledku finále Copa del Rey. Levante už na své dvanácté pozici nic nezmění.

Celta Vigo podlehla Levante a zůstává v sestupovém ohrožení

Na pořádné problémy si porážkou od Levante zadělala Celta Vigo. Celestes prohráli 2:3 a kolo před koncem soutěže mají na sestupové pozice náskok jen jednoho bodu. Domácí to může pořádně mrzet, protože podstatnou část druhého poločasu hráli v početní výhodě.

Celta Vigo má proti Levante záchranářský „matchball“

Celta Vigo má situaci ve svých rukou a pokud doma na Estadio Balaídos porazí Levante, zajistí si účast v nejvyšší soutěži i v příštím ročníku. Nahrát jí mohou i další výsledky, takže za určitých okolností může i ztratit body. Levante už sezonu jenom dohrává.

Bilbao veze tři body z La Nuncíe, dvakrát se prosadil Raúl García

Ještě štěstí, že Bilbao toho veterána Raúla Garcíu má. Dnes opět podal nadstandardní výkon a dvěma góly zajistil Baskům tři body. Domácí se sice prosadili a díky trefě Bardiho zdramatizovali utkání, ale na víc neměli.

Bilbao touží po bodech, ale nemá formu

Bilbao poměrně dlouhou dobu snilo o tom, že se dostane zpátky do pohárů, nebo alespoň do jejich blízkosti. Dva pokažené duely rychle za sebou ale snahy baskického celku zmenšily na minimum. Ani Levante se minulé kolo nepovedlo a teď to bude chtít napravit.

Mallorca porazila Levante a stále může pomýšlet na záchranu

Mallorca živí svoje šance na záchranu a sedmnáctému Alavésu se přiblížila na rozdíl tří bodů. Pod výhru nad Levante se jedním gólem podepsali Juan Camilo Hernández a Takefusa Kubo.

Mallorca musí vyhrát, doma přivítá Levante

Mallorca bude mít jednu z posledních šancí, jak ještě vykřesat naději na záchranu. Čtyři kola před koncem soutěže ztrácí na nesestupové pozice šest bodů a jen výhra uchová naději do dalších kol. Bermellones budou mít doma i hratelného soupeře - Levante.

Levante hrálo s Realem Sociedad 1:1

Remíza 1:1 je pro Real Sociedad další ztrátou a zdá se, že čtvrté místo je definitivně pasé. Baskové budou ve zbývajících kolech ještě usilovat o Evropskou ligu a pochopitelně jejich vrcholem bude finále Copa del Rey proti Athleticu. Nad Levante hosté od 13. minuty vedli, ale domácí za tři minuty odpověděli a skóre už se nezměnilo.

Levante přivítá baskický Real Sociedad

Levante v domácím prostředí přivítá Real Sociedad a může si upevnit postavení ve středu ligové tabulky. O motivaci mají postaráno i hosté, kteří bojují o evropské poháry.

Ve Valladolidu gól nepadl, Ünal v nastavení zahodil penaltu

Bez branek spolu hrály Valladolid a Levante. I když oba celky chtěly získat pro sebe tři body, remíza jim svým způsobem i stačí. Jak Valladolid, tak i Levante zůstávají s náskokem několika bodů mimo sestupové pásmo. Šancí bylo v zápase několik, tu největší v podobě pokutového kopu zahodil Enes Ünal.

Boj o střed tabulky: Valladolid vyzve Levante

Valladolid ještě nemá vyhráno, ale je na nejlepší cestě si zahrát nejvyšší španělskou soutěž i příští rok a další krůček může udělat proti Levante, které je ale povzbuzeno čtyřgólovou výhrou nad Betisem.

Betis na kolenou, od Levante dostal čtyři branky

Levante stačila hodina na to, aby zničilo svého soka. Real Betis se v první půli vůbec nechytal na tempo, jaké jeho soupeř nastolil, a dostal dva góly. Krátce po změně stran navíc padly další dva góly opět do jeho sítě. Béticos sice skórovali, ale probudili se příliš pozdě.

Zopakuje nový trenér Trullijo tři body i ve Valencii?

Real Betis se v tabulce LaLigy rozhodně nenachází na místech, které si jeho fanoušci před startem sezony představovali. V neděli odpoledne jej navíc čeká cesta do Valencie, kde bude čelit domácímu Levante. A to má pro strach uděláno.

Atlético díky vlastní brance těsně porazilo Levante

Levante nejtěsnějším možným rozdílem prohrálo na domácí půdě, tři body má Atlético. Favorizovanému madridskému týmu zařídil tři body Bruno González, který si po čtvrt hodince vstřelil nechtěně vlastní gól.