Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Levante přerušilo sérii porážek a porazilo Leganés

Leganés tentokrát body nezapsal a z Levante odjíždí po brankách Rubéna Rochiny a Rogera poražen. Znamená to tedy, že i po třiadvaceti kolech zůstane v sestupovém pásmu. Levante vyhrálo po čtyřech porážkách v řadě, v novém roce vůbec poprvé.

Trápící se Levante sází na domácí prostředí, kde se mu s Leganésem daří

Leganés se stále topí v problémech a nemůže se dostat ze záchranářského boje. Šanci vidí v sobotním výletě na Estadi Ciutat de València. Domácí Levante má totiž hrůzostrašnou formu a právě to by mohlo hostům pomoct.

Fati dvěma góly rozhodl o výhře Barcelony nad Levante

Rozdíl na čele LaLigy se po tomto víkendu nezměnil. Na výhru Realu navázala i Barcelona, takže oba celky od sebe dál dělí tři body. Utkání proti Levante rozhodl dvěma góly mladíček Anssumane Fati, jemuž pokaždé asistoval Lionel Messi. Barca měla i další příležitosti, ale nevyužila je a hosté v nastaveném čase prostřednictvím Rubéna Rochiny snížili.

Barcelona nesmí zaváhat, proti Levante je jasným favoritem

Katalánský velkoklub nedávno vyměnil trenéra a po nepopulárním Ernestu Valverdem se kormidla chopil Quique Setién. A výsledek? Barcelona přišla o vedoucí pozici a na Real ztrácí tři body. Nový trenér zatím nepřesvědčil, na druhou stranu u týmu je krátce a proti Levante může jeho tým vykázat zlepšení. Tedy musí, pokud nechce aby se ztráta na čelo prohloubila.

Osasuna porazila Levante brankami Garcíi a Péreze

Až v závěru utkání rozhodla o svém vítězství nad Levante Osasuna. Na El Sadaru to opět vypadalo na bezbrankovou remízu, ale v závěrečné desetiminutovce se přeci jen skóre pohnulo. Domácí se díky tomu posunuli do středu tabulky před svého soupeře.

Levante se v Pamploně nedaří. V pátek má další šanci

Páteční předehrávka 21. kola LaLigy slibuje napínavý souboj dvou tabulkových sousedů. Domácí Osasunu a hosty z Levante od sebe dělí jen jediný bod, takže bude o co hrát. Lepší start do nového roku si užívá zcela jednoznačně domácí tým.

Aleix Vidal rozhodl o vítězství Alavésu na půdě Levante

Deportivo Alavés si odváží z Levante všechny tři body a stačil mu na to jediný zásah Aleixe Vidala ze 64. minuty. Levante sice bylo o trochu aktivnější, ale za devadesát minut se neprosadilo ani jednou a to bylo rozhodující.

Levante sbírá síly na odpočinutý Alavés

V sobotu se jako první otevřou brány Estadi Ciutat de València, kde jsou doma hráči Levante. Celek z Valencie se usadil na solidním 11. místě a chtěl by se podívat do první desítky. Vyzkoušet ho přijede Alavés, který je naopak mimo formu.

Atleti přetlačili Levante, všechny góly padly v úvodní čtvrthodině

Atlético Madrid začalo nový rok vítězně. Důležité tři body získalo doma proti Levante, které porazilo 2:1 a všechny góly padly během prvních šestnácti minut. Na úvodní trefu Ángela Correy odpověděl Roger Martí, ale konečné slovo měl za další tři minuty Felipe.

Levante má před sebou vodotěsnou obranu Atlética

Atlético zakončilo rok 2019 dvěma výhrami v řadě a to ho vyneslo opět na čtvrtou příčku. Colchoneros ale chtějí ještě výš a další body by si rádi vzali od Levante. To je ale velmi nebezpečným soupeřem a výhry se na jeho kontě také utěšeně kupí.

Levante si díky Mayoralovi poradilo s Celtou

Levante zvládlo klíčový duel a porazilo Celtu Vigo. Velký podíl na vítězství domácího celku měl útočník Roger, který se stal autorem dvou branek. Celta sice šla velmi brzy do vedení zásluhou Iaga Aspase, ale ani to jí k bodům nepomohlo.

Na Ciutat de Valéncia se představí sestupem ohrožená Celta Vigo

Postup v Copa del Rey jak Levante, tak i Celtu Vigo potěšil, ovšem vzájemné víkendové utkání má přeci jenom větší váhu a to především pro hosty, kteří se stále nevymanili ze sestupových příček.

Levante si odváží z Granady výhru, minutu před koncem rozhodl Bardhi

Fotbalisté Levante uštědřili Granadě teprve druhou domácí porážku v sezoně a v tabulce poskočili na jedenácté místo. Vše podstatné se odehrálo až po změně stran. Domácí sice rychle odpověděli na inkasovanou branku od Rochiny, ale na gól Bardhiho minutu před koncem už reagovat nestihli.

Granada by ráda zopakovala poslední debakl Levante

Už je to nějakou dobu, ale přesto Levante na poslední návštěvu na Estadio Nuevo Los Cármenes nejspíš nezapomnělo. Granadě by se naopak moc hodilo, kdyby dokázala další vysokou výhru zopakovat. Forma domácích je totiž dost vrtkavá.

Přestřelka v derby vyzněla pro Valencii

Úžasné šestigólové představení viděli diváci na Ciutat de Valéncia. Levante podlehlo svému velkému rivalovi Valencii 2:4, přestože po prvních dvaceti minutách už vedlo o dva góly. Valencia se vrátila do zápasu na konci prvního poločasu a po změně stran pak strhla vedení na svojí stranu. Dva góly obstaral Roger Martí i hostující Kevin Gameiro.