Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Levante v sedmigólovém thrilleru přestřílelo Betis

Levante zvládlo úžasný zápas, který nabídl divákům sedm gólů! Po většinu utkání hráli prim domácí, kteří ještě 15 minut před koncem vedli o tři branky. Pak se sice utrhl ze řetězu střídající Sergio Canales, ale ani jeho dvě trefy hostům na body nestačily.

Levante doma přivítá nejhorší obranu ligy

Asi se to při pohledu na renomé a formu těchto dvou soupeřů nemusí zdát, ale pravdou je, že jejich vzájemné duely jsou velmi často ohňostrojem gólů a skvělých šancí. Dočkáme se na Estadi Ciutat de València další perfektní podívané?

Huesca znovu nevyhrála, Levante odjíždí s bodem

Huesca ani tentokrát nedokázala bodovat naplno a proto poslední místo tabulky neopustí. První půli sice díky brance Ontiverose ovládla, ale po změně stran inkasovala z kopačky Melera gól na konečných 1:1.

Levante se dere nahoru. Zastaví jej předposlední Huesca?

Levante pozvolna stoupá tabulkou nahoru a doufá, že po dobrých výkonech z posledních kol si poradí také s Huescou. To je jeden z hlavních kandidátů na sestup a tuhle roli zatím plní velmi svědomitě.

Real Sociedad prohrál další zápas, podlehl Levante

Baskický Real Sociedad sice nadále zůstává na druhém místě tabulky, ale vedoucí Atlético se mu vzdaluje a ostatní soupeři naopak rychle dotahují. V Levante šel klub ze San Sebastianu do vedení, když se trefil Isak, ale domácí výsledek brankami Martího a De Frutose otočili a zvítězili 2:1.

Levante, nebo Real Sociedad? Oba celky potřebují tři body

Po porážce na Camp Nou se Real Sociedad ocitl na druhém místě tabulky se stejným počtem bodů jako má vedoucí Atlético Madrid, nicméně Colchoneros mají rovnou tři zápasy k dobru. To vše není tolik podstatné, jako fakt, že Baskové nevyhráli už sedm soutěžních zápasů v řadě. Dokáží to v Levante napravit?

Barcelona se protrápila k hubenému vítězství nad Levante, trefil se Messi

Barcelona splnila povinnost a Levante porazila 1:0, nicméně nerodilo se to lehce. Hosté drželi na Camp Nou bezbrankový stav až do 76. minuty, kdy se trefil Lionel Messi. Levante vsadilo na pečlivou defenzivu, když ale mělo zabrat směrem dopředu, bylo bezzubé.

Barcelona bude napravovat další selhání v zápase s Levante

Slavná Barcelona se stále utápí ve výsledkové nejistotě a ve španělské LaLize okupuje až deváté místo! Svěřenci nizozemského trenéra Ronalda Koemana to mohou vylepšit v utkání s UD Levante, které ale v posledních dvou letech nepatří mezi nejoblíbenější soupeře. Hosté za dobu dvou let dokázali Barcelonu porazit třikrát, byť pokaždé na vlastním stadionu.

Levante nadělilo tři branky oslabenému Getafe

Levante na první pohled zcela jasně přehrálo Getafe a překvapivě ukořistilo tři body. Do sítě hostujícího brankáře Davida Sorii nasázelo tři branky a bralo tři body. Hosté mu to ale hodně usnadnili, protože dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.

Zvládne Getafe po devíti letech vyhrát na půdě Levante?

Levante bude na Estadi Ciutat de València v sobotu odpoledne hostit Getafe a doufá, že po sérii remíz konečně zvládne vyhrát. Getafe zde navíc téměř devět let nevyhrálo.

Valladolid se rozdělil body s Levante

Páteční předehrávka mezi Valladolidem a Levante skončila remízou 1:1. Domácí sice ještě sedm minut před koncem sahali po vítězství, navíc nevyužili stoprocentní šanci na druhý gól a po faulu v pokutovém území následovala penalta a vyrovnání.

Valladolid útočí na třetí výhru v řadě, doma hostí Levante

Už v pátek večer se do sebe pustí dva sousedé z tabulky Valladolid a Levante. Domácí zaznamenali růst formy a po týdnech bodového strádání slepili dvě výhry v řadě, čímž se dostali mimo sestupové pásmo. Tam se ale vrátí, pokud doma podlehnou Levante.

Levante nakonec ztratilo vedení a s Elche si body dělí

Levante začalo na domácí půdě proti Elche velmi dobře a brzy vedlo zásluhou Melera, jenže nakonec vedení neudrželo. Po hodině hry srovnal na konečných 1:1 Tete Morente a oba týmy si odnáší po bodu.

Levante chce třízápasovou sérii remíz ukončit výhrou proti Elche

Elche má v sobotu odpoledne poměrně velkou šanci zlepšit své postavení. Doposud odehrál skromný celek sedm duelů, ale přesto se dokázal uchytit na solidním 11. místě. Domácímu Levante se naopak tato sezona vůbec nedaří.

Alavés si veze bod z Levante

Fotbalisté Alavésu si po cenném bodu s Barcelonou připsali další, tentokrát na hřišti Levante. Hosté sice vedli, ale ve 34. minutě přišli o vyloučeného Méndeze a to zásadně změnilo situaci. Levante ale nedokázalo výsledek otočit, zmohlo se pouze na vyrovnání z kopačky Moralese.