Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Deportivo na Levante neprohrává, potvrdí to i v neděli?

Alavés se výsledkově zvedá a těžce vydřený bod s Barcelonou bude potvrzovat v Levante. Letos v lednu tam zvítězil a celkově je to soupeř, proti kterému se mu daří. Levante se na začátku sezony stále hledá.

Granada i v oslabení dokázala proti Levante získat bod

Přes sedmdesát minut hráli fotbalisté Levante na Estadio Nuevo Los Cármenes v početní převaze, ale pokud si myslíte, že to vedlo ke třem bodům, tak jste na omylu. Levante se znovu trápilo v koncovce, držení balónu sice vyšroubovalo nad sedmdesáti procentní hranici, ale na víc jak jeden gól a remízu 1:1 to nestačilo.

Předposlední Levante se představí na půdě velkého překvapení z Granady

Valencijské Levante čeká náročný úkol - pokusit se získat body na půdě pohárového zástupce Granady. Celek z Andalusie vstoupil i do letošní sezony dobře, prohrál jen jedno utkání a krouží kolem pohárových pozic.

Levante se z vedení radovalo jen pět minut, než zařídil konečnou remízu Carreira

Dohrávka španělské nejvyšší soutěže vítěze nepoznala. Levante si rozdělilo body s Celtou Vigo a oba celky zůstávají ve spodních patrech tabulky. Všechny branky padly až po změně stran v rozmezí pěti minut. Nejprve poslal valencijský celek z penalty do vedení Roger, ale rychlé vyrovnání zařídil Carreira.

Poslední Levante přivítá v pondělní dohrávce Celtu Vigo

Z posledního místa tabulky se bude chtít odrazit Levante UD a má k tomu doslova ideální podmínky. Jednak domácí prostředí a také oblíbeného soupeře. Levante totiž porazilo Celtu třikrát v řadě.

Bilbao doma porazilo matné Levante o dvě branky

Bilbao doma nemělo slitování s Levante a bezzubě hrající hosty vyprovodilo dvěma góly. O ty se postaralo duo Berenguer - Williams.

Předposlední Bilbao se pokusí bodovat proti sousedovi z Valencie

Nedělní odpoledne zavede fanoušky LaLigy na stadion San Mamés v baskické metropoli Bilbau, kde se domácí jedenáctka postaví proti Levante. A "Lvi" jsou ve velmi dobré náladě, protože právě s Levante se jim až neobvykle daří.

Zkušený Real přehrál bojující Levante o dvě branky

Tři body má na svém kontě také Real Madrid, kterému se dnes odpoledne povedlo vyloupit Estadi Ciutat de València. Domácí Levante dostalo dvě branky, po jedné za poločas. Góly si na své konto připsali v úvodu mladík Vinícius Júnior a v nastavení také francouzský veterán Karim Benzema.

Dokáže Levante opět překvapit slavný Real?

Real Madrid se žene za první příčku, která mu zatím uniká. Má ale zápas k dobru, což by se mohlo časem ukázat jako velká výhoda. Pro tento víkend mu navíc LaLiga přichystala snazšího soupeře, protože Bílý balet jede do Valencie.

Sevilla v nastavení udolala houževnaté Levante

Sevilla v utkání vloženého kola proti Levante žádné překvapení nedopustila a nechala si doma všechny tři body. Je ale pravda, že se na ně dost nadřela a nakonec musela utkání rozhodnout jen jedna jediná trefa, jejímž autorem se až v nastavení stal Youssef En-Nesyri.

Sevilla přivítá v dohrávce Levante

Druhé utkání španělské nejvyšší soutěže má před sebou Sevilla. Vítěz Evropské ligy si o víkendu poradil s Cádizem a s Levante čeká ještě těžší šichtu. Zvláště, když se soupeř naladil tříbrankovou výhrou v Pamploně.

Levante nedalo penaltu, ale stejně otočilo utkání s Osasunou

Levante překvapilo v Pamploně a domácí Osasuně nenechalo ani bod. Osasuna sice šla do vedení, jenže především díky skvělé druhé půli slaví tři body právě celek z Valencie.

Odpočinuté Levante jede do Pamplony, kde se mu moc nedaří

Nedělní program třetího kola LaLigy začne souboj v pravé poledne. Proti sobě se na stadionu El Sadar postaví domácí Osasuna a Levante. Nespornou výhodou hostí je především jejich odpočinek, protože v minulém kole měli utkání odložené.

Přestřelku v derby zvládla lépe Valencia

Valencijské derby mezi domácími "Netopýry" a Levante nabídlo celkem šest branek, z toho čtyři do hostující sítě. Valencia v prvním kole zvítězila 4:2, přestože na balónu byl aktivnější soupeř. Rovnou polovinu gólů Los Che nastřílel Manu Vallejo.

Valencia hraje na úvod nové sezony derby s Levante

První kolo a hned derby. Valencia otevře novou sezonu v domácím zápase s Levante a má co napravovat. Netopýři si nezajistili evropské poháry a válčit tak budou na jedné frontě, což by mohla být jejich výhoda. Levante je tradičně vyrovnaným soupeřem, poslední vzájemný souboj skončil plichtou 1:1. Utkání na Mestalle bude z důvodu koronavirových opatření postrádat diváky.