Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Osmigólová přestřelka měla šťastný konec pro Sevillu

Fantastické odpoledne prožili diváci v Andalusii na stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuana. Sevillla totiž porazila Levante výsledkem, který je typický spíše pro hokej. Pod divokou výhru 5:3 se na straně domácích podepsalo pět různých střelců. Dvougólový byl pouze José Luis Moráles z týmu Levante, ovšem na body to nestačilo.

Sevilla pokračuje v honbě za první místem proti Levante

První nedělní duel pošle do boje o tři body domácí Sevillu a Levante. Návštěva z Valencie se na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán ukazuje jen hodně nerada, protože si odsud body vozí jen zřídka. A aktuálně Levante rozhodně není v optimální formě, aby tuhle tendenci dokázalo zvrátit.

Levante se rozešlo s Getafe bez branek

Levante se rozešlo s Getafe bez branek a nebyl to zrovna příjemný zápas. V samém závěru sice mohl skórovat Enes Ünal, ale v obrovské šanci selhal a napálil míč mimo. Nudné utkání bez šancí vítěze nepoznalo.

Levante hostí v souboji trenérských premiér Getafe

Trochu okleštěné deváté kolo LaLigy začne v sobotu navečer ve Valencii. Na Estadi Ciutat de València bude domácí Levante usilovat o první výhru v ročníku a bude mírným favoritem. Getafe, které sem dorazí, má totiž nejhorší formu z celé ligy.

Novým trenérem Levante se stal Pereira

Javier Pereira se stal oficiálně novým kouče španělského Levante. Klubu z Valencie se upsal do konce této sezony, ale jeho kontrakt se automaticky prodlouží, pokud Levante zůstane v nejvyšší soutěži. Pereira se do Španělska vrací z Číny, kde působil u týmu Henanu.

Vedení Levante došla trpělivost, po dalším nezdaru končí trenér López

Letošní sezona španělské ligy za sebou má necelých osm kol a LaLiga zná jméno prvního odvolaného trenéra. Ve svých funkcích pokračují Ronald Koeman (Barcelona) a Míchel (Getafe), bez práce se naopak ocitl Paco López, s nímž se rozloučilo vedení Levante...

Mallorca se dočkala vítězství, čtvrthodinu před koncem rozhodl Iddrisu Baba

Po čtyřech kolech bez vítězství se RCD Mallorce podařílo získat tři body. Ve vyrovnaném utkání s Levante se čtvrthodinu před koncem prosadil Iddrisou Baba a to byla zároveň jediná branka za devadesát minut, protože hostující Morales neproměnil pokutový kop. Hosté si tak na svojí premiérovou výhru musí ještě počkat.

Trápící se Levante chce první výhru. Cestuje na Mallorku

Sobotní odpoledne se bude týkat i Mallorky a Levante, které se dostanou do křížku v rámci osmého kola LaLigy. Levante se na stadionu Iberostar bude potýkat s jednou velkou nepříjemností - na Mallorce se mu totiž absolutně vůbec nedaří.

Barcelona zabrala a odskákalo to Levante

Jednoznačný zápas. Barcelona svého soupeře přehrála po všech stránkách a zaslouženě zvítězila 3:0. Rychlý náskok Kataláncům zařídili Memphis Depay a Luuk de Jong, načež v 90. minutě pečetil výsledek navrátilec do sestavy Ansu Fati. Barcelona se díky výhře posunula na páté místo tabulky.

Koeman hraje o čas. Dokáže Barcelona porazit Levante?

Barcelona se dál potápí a její čekání na úspěch se neustále protahuje. To, co předvádí, zatím dokonale odpovídá klubu procházejícímu tranzitním obdobím. Dokáže této situace využít i takový outsider jako Levante?

Celta se konečně dočkala tří bodů, které si přivezla z Valencie

Šest kol trvalo Celtě Vigo, než se v novém ročníku konečně dočkala tří bodů. Pomohlo jí k tomu utkání ve Valencii, kde narazila na domácí Levante. První půle ještě skončila bez branek, ale v závěru se prosadili Aspas s Méndezem.

Trápící se Celta Vigo přijede do Valencie, kde ji čeká Levante

Levante pořád čeká na první výhru v této sezoně a dočkat by se mohlo už v úterý večer. V rámci vloženého šestého kola se totiž celek z Valencie představí proti Celtě, která je na tom bodově ještě mnohem hůř.

Elche si jen dělí body s Levante

Levante opět nedokázalo bodovat naplno a dnes si z Elche odváží jen bod. V první půli jako první inkasovalo po gólu Péreze a víc než jednu branku vsítit nedokázalo.

Elche si zatím vede skvěle. Vylepší si bilanci s trápícím se Levante?

Elche prozatím překvapuje solidní hrou a především dobrými výsledky. Mírným favoritem bude také v sobotu navečer, kdy se na Estadio Manuel Martínez Valero popere o body s Levante. Mužstvo z Valencie naopak na první výhru nového ročníku stále čeká.

Levante v nastavení přišlo o výhru nad Rayem

Levante šlo v první půli utkání s Rayem Vallecano do vedení, které ale nakonec neudrželo. Na konečných 1:1 srovnal Sergi Guardiola až ve třetí minutě nastavení!