Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Granada vyzve k tanci nejhorší obranu ligy

Levante má jednu z posledních šancí, jak si připsat body a oddálit pád do druhé ligy. V neděli odpoledne se totiž podívá na Estadio Nuevo Los Cármenes s vědomím, že domácí Granada se nachází jen o tři příčky výš.

Barcelona ovládla thriller s Levante a znovu vyhrála

Trenér Xavi opět slaví. Dnes se jeho tým vrací z Valencie s dalšími třemi důležitými body, které katalánskému týmu zajistil nervy drásající závěr. V něm si Blaugranas poradili díky trefě střídajícího útočníka Luuka de Jonga a trenér Xavi si mohl zase gratulovat ke šťastné ruce při výběru střídajícího esa.

Barcelona jede do Levante pro tři body

Nejlepší formu má aktuálně z celé LaLigy FC Barcelona. Katalánský obr po příchodu Xaviho a lednových posil výrazně pookřál a napříč všemi soutěžemi kráčí od úspěchu k úspěchu. V neděli Barca zajíždí na Ciutat de Valéncia, kde se střetne s předposledním Levante.

Villarreal utrpěl druhou senzační porážku v řadě, padl v Levante

Villarreal před reprezentační pauzou překvapivě nestačil na Cádiz, ale po přestávce k nápravě nedošlo. "Žlutá ponorka" tentokrát narazila v Levante a s posledním týmem soutěže prohrála 0:2, čímž si výrazně komplikuje boj o čtvrtou příčku. Oba góly Granotes vstřelil José Luis Morales.

Levante stále věří v zázrak. Emery ale doufá v úspěšné jubileum

Poslední Levante stále čeká na zázrak a dost možná si bude muset na další výhru počkat zase o trochu déle. V sobotu odpoledne se totiž na Estadi Ciutat de València představí Villarreal. Nicméně Levante už několikrát ukázalo, že s jasnými favority umí sehrát povedenou partii.

Osasuna si snadno poradila s Levante, nasázela mu tři branky

Levante je zase o krok blíž pádu do druhé ligy. Dnes večer schytalo od Osasuny tři branky a opět odešlo bez bodů. Celek z Pamplony naopak stále drží pozice v první desítce a to především díky zlepšené hře ve druhé půli.

Poslední Levante potřebuje začít vyhrávat. Uspěje na poli Osasuny?

Levante stále bojuje o zachování prvoligové příslušnosti a jeho boj bude pokračovat v sobotu navečer. Podívá se totiž na stadion El Sadar, kde své domácí zápasy hraje Osasuna. A celek z Pamplony rozhodně nebude snadnou kořistí.

Levante má z domácího zápasu s Espanyolem bod

Na kolik je remíza 1:1 s Espanyolem pro Levante ztrátou ukáže až závěr sezony, ve které domácí bojují o záchranu. Určitě mohlo být hůře, protože hosté vedli od 50. minuty zásluhou Puada, ale deset minut před koncem měl poslední slovo Góméz.

Levante cítí šanci na zlepšení proti Espanyolu

Levante se v sobotu odpoledne zapojí do programu 28. kola LaLigy s vědomím, že se jeho čas na záchranu hodně rychle krátí. Poslední tým tabulky doufá, že naváže na úspěšný únor proti Espanyolu, kterému se zatím moc nedaří.

Athletic doma nasázel tři branky Levante

Athleticu se pondělní dohrávka 27. kola LaLigy povedla na výbornou. Domácí Lvi sice dlouho nemohli odemknout poctivý obranný zámek Levante, ale po změně stran mu v rychlém sledu nachystali tři branky. Levante dokázalo jen v závěru snížit díky brance De Frutose.

Athletic se po vyřazení z Copa del Rey postaví poslednímu Levante

Už jen jedna cesta vede pro Athletic do evropských pohárů, a to skrze domácí ligovou soutěž. Po vyřazení z Copa del Rey se může již plně soustředit na svůj boj o pohárové příčky a v pondělí se může přiblížit sedmému Villarrealu. Athletic přivítá na San Mamés Levante, které zmobilizovalo síly a zahájilo urputný boj o záchranu.

Levante potvrdilo rostoucí formu a doma si poradilo s Elche

Poslední Levante se v páteční předehrávce 26. kola střetlo s Elche, které se nachází ve středu tabulky. Elche z převahy v prvním poločase nic nevytěžilo, naopak do vedení šlo Levante po brance kapitána Moralese. V druhé půli zvýšil vedení de Frutos a poté, co byl vyloučen záložník Elche Gumbau, ještě přidal pojistku Melero.

Levante se proti Elche chce odlepit ode dna

Valencijskému Levante se s každým dalším kole naděje na záchranu v první lize vzdaluje víc a víc. Přesto se nevzdává a v páteční předehrávce 26. kola se pokusí o všechny tři body obrat Elche. Tomu se totiž ve Valencii absolutně nedaří.

Celta přišla v závěru o vedení nad Levante

Celta si po nepříliš atraktivním ani kvalitním utkání připsala jen bod, protože s Levante dokázala pouze remizovat. Favorit sice šel díky brance Cerviho do vedení, jenže v samotném závěru inkasoval od střídajícího Martího.

Potvrdí Celta Vigo proti poslednímu Levante dobrou formu?

Celta Vigo se rozehrála k dobrým výkonům a v pondělní dohrávce jí čeká souboj s posledním Levante. Na prvním pohled jsou domácí jasným favoritem, avšak Levante se záchrany nevzdává a v minulém kole to demonstrovalo šokující výhrou na půdě Atlética Madrid.