Granada CF Španělsko - Granada CF - Zprávy

Cádiz chce smazat manko tří bodů na Granadu

Předposlední Cádiz vstoupí do 17. kola až v pondělí večer zápasem s Granadou a potřeboval by zvítězit. Oba celky totiž od sebe dělí jen tři body, takže ani Granada si se svým postavením nemůže vyskakovat.

Granada proti Deporu v samém závěru strhla vedení na svou stranu

Granada zvládla svou úlohu a porazila Deportivo Alavés. Chvíli to bylo drama, když hosté dokázali pár minut před koncem srovnat, ale v 87. minutě přeci jen rozhodl domácí střelec Arias.

Granada doufá v sílu domácího prostředí proti Deporu

Tradiční páteční předehrávka už 16. kola LaLigy nás vezme na Estadio Nuevo Los Cármenes do Granady. Domácí tu svedou bitvu s Deportivem Alavés, přičemž výhra nad soupeřem by jim umožnila jho předskočit v tabulce.

Athletic hrál s Granadou 2:2

Baskický Athletic prováhal možnost přeskočit v tabulce Barcelonu a v páteční předehrávce kola jenom remizoval s Granadou 2:2. Hosty může dělba bodů trochu mrzet, protože ještě čtvrthodinu před koncem na stadionu San Mamés vedli.

Tragicky nepřesný Athletic doma potká trápící se Granadu

Baskický Athletic se potřebuje znovu dostat na vítěznou vlnu, z níž se už před nějakou dobou svezl k porážkám a remízám. V tomhle ohledu by ho mohl potěšit páteční příděl prvoligového fotbalu, který mu do cesty postaví podobně se trápící Granadu.

Real Madrid bez potíží zvítězil v Granadě

Minimálně na pár hodin se dostal na první místo tabulky Real Madrid, který zvítězil v Granadě vysoko 4:1. Domácí nedokázali s madridským velkoklubem držet krok a po vyloučení Monchua bylo o osudu utkání jasno. Real si rozdělil branky do obou poločasů a postupně navyšovali skóre Asensio, Nacho, Vinícius a Mendy. Čestný úspěch domácího celku měl na svědomí Suárez.

Granadu čeká souboj s Realem Madrid

Velkého favorita má utkání na Nuovo los Cármenes v Granadě. Real Madrid tu od porážky v roce 2013 nepřetržitě vyhrává a tři body bude chtít získat i v neděli. V tabulce je mezi oběma soupeři obrovský rozdíl - Real Madrid ztrácí na první místo jeden bod, zatímco Granada je jen díky lepšímu skóre na poslední nesestupové pozici.

Granada po čtyřech zápasech padla, nestačila na Espanyol

Fotbalisté Granady pátý zápas bez porážky nepřidají. V Katalánsku totiž podlehli místnímu Espanyolu 0:2 a naopak domácí po třech zápasech konečně zvítězili. Obě branky padly v průběhu prvního poločasu a postarali se o ně Adria Giner Pedrosa a Raúl de Tomás.

Zlepšující se Granada cílí na Espanyol; chybí jí tři body

Granada zatím úspěšně odolává porážkám a její šňůra neporazitelnosti se rozrostla už na čtyři zápasy. Tuhle sérii by ráda ještě rozšířila v duelu s domácím Espanyolem, který minule pro změnu poprvé po čtyřech utkáních na svého soka nestačil.

Granada má další výhru, Levante dostalo tři branky

Granada neměla s Levante vůbec trpělivost a trápící se domácí celek roznesla na kopytech. Svými zásahy se o debakl Levante postarali Germán Sánchez, Luis Suárez a Antonio Puertas.

Granada se trápí, v záchranářském souboji zavítá na půdu Levante

V sestupovém pásmu se před pondělní dohrávkou nacházejí Levante i Granada a právě jejich vzájemný zápas může jednomu z nich přilepšit. V minulé sezoně skončily oba duely remízou. Od Levante i Granady se letos čekalo více a dá se říci, že oba celky patří mezi největší zklamání. Není to tak dávno, co se Granada proháněla v Evropské lize a v tuto chvíli se potupně krčí na osmnáctém místě tabulky.

Getafe přišlo o premiérovou výhru v nastavení

Už to vypadalo, že se Getafe konečně dočká a získá první vítězství v sezoně. Po gólu Ünala v prvním poločase dlouho nad Granadou vedlo, přečkalo penaltu a hubený náskok drželo ještě v nastavení. A právě tam o něj nakonec přišlo. V jeho sedmé minutě srovnal na konečných 1:1 Molina.

V záchranářské bitvě hostí Granada Getafe

Dva celky aktuálně se nacházející na sestupových pozicích se střetnou v rámci jedenáctého kola LaLigy. Podstatně veseleji na tom je Granada, které chybí kousek do klidnějších vod, Getafe je však utopené na posledním místě tabulky.

Oslabená Osasuna nedokázala udržet výhru a s Granadou remizuje

Osasuna dlouhou dobu nad Granadou vedla a dařilo se jí vytvářet si šance, ale s jejich proměňováním to už bylo horší. Po vyloučení domácího Coteho navíc dokázala Granada srovnat na konečných 1:1.

Favorizovaná Osasuna doma uvítá trápící se Granadu

Španělská Laliga nabídne v pátek večer jeden duel spadající do desátého kola. Odehraje se na stadionu El Sadar v Pamploně, kam se na devátou hodinu večerní dostaví Granada. Zatímco Osasuna předvádí naprosto fantastický start do sezony, Granada se nebývale trápí.