Nováček ukázal zuby už mnohokrát. Zakousne se do Suáreze a spol?

Sobotní program 5. kola LaLigy završí zápas domácí Granady s prestižním sokem. Na Estadio Nuevo Los Cármenes totiž zavítá slovutná Barcelona, které se po Lize mistrů navíc do hry vrací i talisman Lionel Messi.
DNES | Previews | 6 komentářů

Oslabená Celta Vigo doma prohrála s Granadou

Granada pokračuje v dobrých výkonech a ve čtvrtém kole si vyšlápla i na Celtu Vigo, kterou porazila na její půdě 2:0. Domácí předvedli dosti nevýrazný výkon a dokonce ani jednou nevystřelili na branku, pod což se tučným písmem podepsalo tuplované vyloučení. Červenou kartu totiž uviděli Jorge Saenz i Fran Beltrán. Estadio Balaídos nakonec šokovali v závěru prvního poločasu Sánchez a ve druhé půli i Yangel Herrera.
16.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Celta Vigo hostí oblíbeného soupeře Granadu

Celtu Vigo čeká po náročných třech kolech o něco příznivější soupeř Granada, avšak jen zdánlivě. Hosté z Andalusie dosud uhráli solidní čtyři body a věří si i proti Vigu. Na stadionu Balaídos se jim však dlouhodobě nedaří a Celta bude v roli mírnějšího favorita.
14.09. | Previews | 1 komentář

Espanyol znovu na kolenou, RCDE Stadium vyloupila Granada

Nečekaně tvrdý direkt schytal od Granady katalánský Espanyol. Pohárový zástupce Španělska v Evropské lize své možnosti neproměnil a od hostů dostal ukázkovou lekci z produktivity. V prvním poločase poslal "Nazaries" do vedení Puertas a ve druhém dějství navýšili náskok Fernández a Azeez.
02.09. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Espanyol hostí Granadu, kdo poprvé získá tři body?

Do třetice všeho dobrého. Espanyol v předchozích dvou zápasech nevyhrál a to teď bude chtít honem rychle napravit s Granadou, která je na tom úplně stejně. Espanyol se během minulého týdne navnadil postupem do základní skupiny Evropské ligy. Katalánci se v druhé nejprestižnější klubové soutěži představí po dvanácti letech!
31.08. | Previews | 2 komentáře

Sevilla je po dvou kolech stoprocentní

Druhou výhru v řadě a navíc na půdě andaluského soupeře zaznamenala Sevilla. Svěřenci Julena Lopeteguiho zvítězili v Granadě 1:0, když se ve druhém poločase trefil Joan Jordán. Čistým kontem ke třem bodům rovněž přispěl český brankář Tomáš Vaclík.
23.08. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Sevilla chce uspět podruhé v řadě, proti stojí Granada

Granada v minulém kole předvedla velkolepé utkání s Villarrealem o osmi brankách, ale ani to jí na tři body nestačilo. Tentokrát sice má výhodu domácího prostředí, ale zato ji navštíví soupeř s těmi nejvyššími ambicemi, který už jednu výhru slavil.
22.08. | Previews | 3 komentáře

Villarreal se v divokém utkání rozešel smírně s Granadou

Naprosto divokého průběhu se dočkali diváci ve Villarrealu, kde padlo hned osm branek a byly také nařízeny dva pokutové kopy. Nicméně z vítězství svých miláčků se nakonec radovat nemohli, neboť houževnatá Granada dvakrát smazala jednobrankové vedení Žluté ponorky a pak se dokonce zmátořila i ze stavu 2:4. Nakonec dosáhla na cenný bod po výsledku 4:4 a v samém závěru dokonce sahala po senzačním tříbodovém zisku.
18.08. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Granada se pokusí na úvod zaskočit domácího favorita

Pro Granadu si los nenachystal vůbec nic snadného. Hned na úvod nového ročníku totiž nováček ligy jede na Estadio de la Cerámica, kde se pokusí zaskočit velmi kvalitního soupeře. Villarreal totiž opět cílí na evropské poháry.
16.08. | Previews | 3 komentáře

Soldado se vrací do Španělska. Zkušený útočník se upsal Granadě

Granada po návratu do LaLigy přivedla zkušenou posilu. Dres nováčka nejvyšší španělské ligy oblékne útočník Roberto Soldado, jenž po odchodu z Fenerbahçe podepsal roční smlouvu s opcí...
15.07. | Aktuality | 68 komentářů
19.09. Granada bude postrádat obránce Quiniho
Ze sestavy Granady na několik týdnů vypadne Quini, obránce španělského klubu si poranil kolenní vazy a znovu fit bude až po říjnové reprezentační přestávce. (marca.com)
02.09. Gonalons se vydal hostovat do Granady
Maxime Gonalons znovu odchází z AS Řím do Andalusie. Francouzský záložník loni hostoval v Seville, nyní si ho vypůjčila Granada. (lequipe.fr)
02.09. Gonalons míří do Granady
Za španělskou Granadu by měl hrát v této sezoně záložník Maxime Gonalons. Francouzský fotbalista, který patří AS Řím strávil poslední sezonu na hostování v Seville. I nyní by měl ve Španělsku hostovat. (gazzetta.it)
02.09. Bernardo zkusí štěstí v Alcorcónu
Bernardo by toho letos za první tým Granady moc neodehrál a odchází proto jinam - obránce odešel na hostování do druholigového španělského Alcorcónu. (marca.com)
30.08. Köybaşı si zahraje španělskou ligu
Nové angažmá si našel İsmail Köybaşı. S tureckým obráncem se po minulé sezoně rozloučilo Fenerbahçe a další kroky fotbalisty směřují do Španělska, kde se dohodl na spolupráci s nováčkem LaLigy z Granady. (marca.com)
17.08. Granada si vypůjčila Fernándeze
Carlos Fernández nebude bojovat o šanci v Seville, herní minuty se pokusí sbírat v Granadě. Nováček LaLigy získal 23letého záložníka na roční hostování. (transfermarketweb.com)
11.08. Martínez se vrací do Granady
José Antonio Martínez znovu oblékne dres Granady, obránce zde loni hostoval z Eibaru a všechny strany se nyní dohodly na prodloužení spolupráce o další sezonu. (marca.com)
05.08. Emmen posílil záložník Peña
Sergio Peña bude hrát Eredivisie. Třiadvacetiletý záložník Granady přestoupil do Emmenu, kde se dohodl na tříleté spolupráci. (transfermarketweb.com)
01.08. Granada, Málaga a Las Palmas mají problém
Nováček španělské nejvyšší soutěže Granada a vedle toho druholigové celky Málaga a Las Palmas nemohou registrovat nové posily. Všechny kluby musejí vyřešit platovou situaci, aktuálně hospodaří na horní hranici svých finančních možností a příchody dalších posil by mohly předznamenat problémy pro jejich účinkování v další sezoně. (football-espana.net)