Granada CF Španělsko - Granada CF - Zprávy

Barcelona doma zaváhala, s Granadou vydřela v samotném závěru bod

Fotbalisté Barcelony byli blízko první ligové porážce, když prakticky celé utkání prohrávali o jeden gól a až v poslední minutě dokázali vyrovnat. Granadu poslal senzačně do vedení už ve druhé minutě utkání Duarte, ale poslední slovo měl hlavičkující obránce Araújo.

Barcelona si chce proti Granadě spravit chuť

Spravit chuť si bude chtít po nepovedeném zápase Ligy mistrů FC Barcelona. Katalánci přivítají v pondělní dohrávce nevyzpytatelnou Granadu, která jí v dubnu uštědřila na Camp Nou zcela nečekanou porážku. Zatím vypadá Granada neškodně, protože po čtyřech kolech nemá na svém kontě ani jedno vítězství a vstřelit dokázala jen dva góly.

Betis má první výhru, minutu před koncem jí vystřelil Canales

Pondělní dohrávku mezi Granadou a Betisem zvládli lépe hosté. Betis byl po celé utkání lepším týmem, ale rozhodující branky se dočkal až minutu před koncem, když proměnil parádní sólo Sergio Canales.

O první výhru v sezoně si to rozdají Granada a Real Betis

Na Estadio Nuovo Los Cármenes se střetnou Granada s Realem Betis a oba celky budou usilovat o první vítězství v sezoně. V tabulce mají shodně dva body za dva nerozhodné výsledky a jen vinou lepšího skóre jsou na tom lépe hráči Betisu.

Rayo překvapivě snadno zatočilo s Granadou

Nečekaný výsledek se zrodil na Estadio de Vallecas v Madridu. Rayo Vallecano rozdrtilo papírovějšího favorita Granadu 4:0. Prakticky hotovo bylo už o poločase, to se totiž Los Franjirrojos prosadili třikrát.

Rayo i Granada usilují o první výhru v sezoně

Na první výhru stále čekají týmy Raya Vallecana i Granady, avšak hůře se dýchá domácím, kteří jsou zatím bez bodu. Granada v uplynulých čtrnácti dnech získala dva body, za které se vůbec nemusí stydět.

Granada má další bod, remizovala s Valencií

Granada sice velmi dlouho vedla nad Valencií a už to vypadalo, že si připíše tři body, jenže v závěru měla kopec smůly. Nejprve v 88. minutě inkasovala po penaltě a když dala o dvě minuty později přeci jen gól, sudí jej pro ofsajd neuznal.

Granada kontra Valencia, který z týmů rozšíří bodovou sbírku?

Na Estadio Nuovo Los Cármenes se utkají Granada s Valencií a v minulých dvou sezonách platilo, že domácí tým neprohrál. Nazaríes před týdnem přivezli bod z Villarrealu a před vlastním publikem by to rádi potvrdili vítězstvím. V dobré náladě je i Valencia, která naplno bodovala v souboji s Getafe.

Vítěz Evropské ligy začal remízou s Granadou

Kvůli nahuštěnému programu začal svojí pouť LaLigou až v pondělí večer vítěz Evropské ligy Villarreal. "Žlutá ponorka" tentokrát neukázala své ofenzivní schopnosti a doma s Granadou pouze remizovala 0:0. To znamená, že se neprosadil ani Carlos Bacca, nová akvizice Nazaríes, která přišla právě z Villarrealu.

Villarreal chce reagovat na porážku v Superpoháru proti pozměněné Granadě

Villarreal se do prvního kola LaLigy pustí až v pondělí a jedním z hlavních důvodů je účast v Superpoháru. Zklamání z porážky bude chtít tým trenéra Unaie Emeryho zacelit v domácím prostředí, kam zavítá Granada.

Granada má náhradu za Martíneze, tým převezme Moreno

Robert Moreno se po necelý rok dlouhé odmlce vrací do práce a v průběhu léta usedne na lavičku Granady. U kormidla španělského klubu nahradí Diega Martíneze, s vedením se dohodl na dvouleté spolupráci...

Granada se s Getafe rozešla smírně a bez branek

Getafe veze z Granady nepotřebný bod. Netrpěla ani jedna obrana, nejvíc trápení musel prožít divák. Fotbalisté ani jednoho z týmů mu totiž nepřipravili žádný gól a jen minimum šancí.

Granada chce ukončit sérii čtyř porážek proti Getafe

Granada se pokusí uzavřít sezonu výhrou v domácím prostředí, ale na tři body se asi hodně nadře. Nedávné výsledky jsou pro ni totiž jasným zklamáním. V neděli navečer by si ale mohla polepšit, protože Getafe rozhodně nezažívá povedenou sezonu.

Deportivo zachráněno! Granadě doma nasázelo čtyři branky

Deportivo předvedlo na domácí půdě skvělou show a nasázelo Granadě čtyři branky! Především díky nim dnes vyhrálo, což znamená, že už za žádných okolností nemůže sestoupit. Granada naopak zůstává na desátém místě.

Alavés v případě výhry setrvá v lize, Granada hledá formu

Deportivo Alavés může v neděli v podvečer udělat zásadní krok k definitivní záchraně. Stačí mu jediné - porazit Granadu. To se mu sice historicky moc nedaří, ale aktuální forma a především nutnost bodovat je jednoznačně na straně domácích.