Granada CF Španělsko - Granada CF - Zprávy

Granada veze z Mendizzorrotzy tři body

Důležité tři body vezou z Alavésu fotbalisté Granady. Pětigólovou přestřelku získali ve svůj prospěch, když rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem José Luis Suárez. V nastaveném čase sice uviděl červenou kartu Aaron Escandell, ale vliv na výsledek už to nemělo.

Granada jede do Alavésu prolomit smůlu venkovních utkání

Granada v tomto kalendářním roce ještě nedokázala ani jednou vyhrát a to má za následek nebezpečnou blízkost sestupového pásma. Trochu mu utéct se pokusí v Alavésu, který je bezprostředně namočen v bojích o záchranu.

Elche veze z Granady těsnou výhru

Pouze jedna branka byla k vidění v zápase mezi Granadou a Elche. Diváci jí viděli už po jedenácti minutách z kopačky Fidela. Granada se i po další porážce drží těsně nad sestupovou propastí, zatímco Elche spodním patrům uniká.

Elche se pokusí prolomit trápení v Granadě

Sobotní odpoledne vypustí do hry Granadu s Elche a pro domácí tým to bude velká šance, jak se dostat dál od sestupového pásma. Elche totiž drží náskok jen čtyř bodů a navíc se mu v poslední době vůbec nedaří.

V Granadě po dalším nezdaru končí trenér Moreno

Granadu čeká náročný boj o záchranu ve španělské nejvyšší soutěži a na její lavičce v nadcházejících zápasech už nebude úřadovat Robert Moreno. Trenér byl odvolán, vaz mu definitivně zlomila včerejší porážka 1:3 ve Valencii...

Valencia pokračuje ve výhrách, dnes si poradila s Granadou

Valencii doma poměrně hodně dlouho trvalo, než dokázala odemknout pevně uzavřený zámek Granady. Jakmile se jí to ale povedlo, nedokázala přestat. Brankář Luis Maximiano postupně inkasoval od Guedese, Gómeze a taky z penalty Solera. Hosté se zmohli na jediný gól a ještě si ho "musel" dát brankář Doménech sám.

Granada si to ve Valencii rozdá s finalistou Copa del Rey

Valencia zažívá hodně povedený týden a poté, co si zajistila postup do finále Copa del Rey, se pokusí výhru zopakovat v LaLize. Soupeř, který navštíví stadion Mestalla, je více než hratelný. Granada se totiž blíží k pásmu sestupu a v poslední době marně hledá formu.

Granada se s Cádizem rozešla bez branek

Granada doma jen remizovala s Cádizem a nejvíc trpěl nezaujatý divák, který se branky nedočkal. Utkání ale výrazně ovlivnila 33. minuta, v níž se nechal vyloučit domácí obránce Domingos Duarte a bez něj se domácí spíš zatáhli do obrany.

Dočká se Granada prvního vítězství v novém roce?

Granadu čeká pondělní dohrávka proti Cádizu a její fanoušci doufají v první výhru v novém roce. Ani Cádiz si nemůže vyskakovat, protože od ledna vyhrál jen jeden zápas. Oba týmy spolu sehrají přímý duel o záchranu.

Villarreal CF veze z Granady výhru 4:1, hattrickem se blýskl Danjuma

Fotbalisté Villarrealu se v generálce na Juventus naladili vítězně a na půdě Granady zvítězili 4:1. Utkání nabídlo nejen pět branek, ale i spoustu dalších šancí na obou stranách. Náskok Žluté ponorky vytvořil už v prvním poločase dvěma góly Danjuma, Milla po změně stran z pokutového kopu snížil, ovšem to bylo ze strany domácích vše. Arnaut Danjuma v závěru zkompletoval hattrick a poslední slovo měl v nastavení Gómez.

Villarreal v generálce na Juventus zavítá do Granady

Už v sobotu odpoledne se v rámci 25. kola představí Žlutá ponorka z Villarrealu. Svěřenci trenéra Unaie Emeryho se v úterý střetnou s Juventusem a výhra na Estadio Nuovo los Cármenes by je jistě povzbudila. Villarreal zároveň bojuje o start v dalším ročníku Ligy mistrů, ale v tabulce je prozatím šestý.

Real Sociedad doma nezaváhal a Granadu porazil 2:0

V kontaktu s Ligou mistrů zůstává Real Sociedad. Baskický celek znovu udržel čisté konto, ale tentokrát se i dvakrát prosadil a získal důležité tři body. "La Real" poslal v prvním poločase do vedení z pokutového kopu Mikel Oyarzabal a po změně stran zvýšil Rafinha.

Real Sociedad musí zlepšit útok, aby měl s Granadou šanci

Granada prohrála už tři ligová klání v řadě a snadný soupeř ji nečeká ani v neděli. V podvečer se totiž ukáže na stadionu Anoeta, který obývá Real Sociedad. A baskický celek v této sezoně zatím hraje svůj nadstandard.

Real Madrid děkuje Asensiovi, díky němuž porazil Granadu

Bílý balet se proti Granadě hodně dlouho trápil a především v první půli pálil jednu šanci za druhou. V poslední části utkání ho ale nádhernou ranou spasil Marco Asensio, který zatočil míč přímo k tyči.

Real Madrid si chce pojistit vedení proti Granadě

Udržet si čtyřbodový náskok nebo ho ještě navýšit, takový je víkendový cíl Realu Madrid v souboji s Granadou. Real na přelomu roku zrovna nezáří, nicméně na Santiago Bernabéu zůstává jasným favoritem.