Granada CF Španělsko - Granada CF - Zprávy

Druhý zápas pod Karankou, druhý bod. Granada se v boji o záchranu zvedá pomalu

V utkání 34. kola španělské LaLigy remizovala domácí Granada 1:1 se Celtou Vigo. Zápas dvou týmů ve špatné formě nabídl branky až v poslední dvacetiminutovce. Na vlastenec domácího Antonia Puertase odpověděl v nastaveném čase Luis Milla. Svěřenci Aitora Karanky i přes vydřený bod čekají na domácí výhru již více než čtyři měsíce.

Granada hostí v důležitém klání Celtu Vigo

Veledůležité utkání má před sebou Granada. Aktuálně osmnáctý tým soutěže bojuje o záchranu a na nesestupové příčky ztrácí jen dva body. Pokud tedy doma porazí Celtu Vigo, dostane se čtyři kola před koncem mimo ohrožené pásmo. Hosté zase usilují o umístění v první polovině tabulky.

Atlético si komplikuje umístění v první čtyřce, s Granadou remizovalo 0:0

Atlético ještě nemá jistou účast v Lize mistrů a po zápase s Granadou se bude muset strachovat. Hosté, kteří bojují o záchranu předvedli v defenzívě koncentrovaný výkon a z Wanda Metropolitano vezou remízu 0:0. V největší příležitosti domácích minutu před koncem trefil Matheus Cunha tyčku.

Granada se pokusí zopakovat poslední výhru nad Atléticem

Atlético dál drží krok s Barcelonou a Sevillou, protože v minulém kole opět vyhrálo. Už ve středu večer se ale pustí opět do boje a tentokrát mu los nadělil snadnější kořist. Do Madridu se dostaví Granada, která se vznáší těsně nad pádem do propasti.

Granada znovu mění trenéra, záchranu v LaLize má zajistit Karanka

Do konce letošního ročníku španělské nejvyšší soutěže zbývá šest kol a hodně dramatický bude boj o záchranu, jehož se účastní také Granada. Andaluský celek podruhé v průběhu měsíce a půl mění trenéra, na jeho lavičku nově usedne Aitor Karanka...

Morales zdeptal obranu Granady a pořádně zamotal záchranářskou zápletku

Fotbalisté Levante ve 32. kole LaLigy zvládli stěžejní duel pro oživení jejich nadějí na záchranu a na půdě Granady vyhráli 4:1. Klíčovou postavou zápasu byl José Luis Morales, jenž si už v 17. minutě připsal krásnou asistenci u úvodní branky a po změně stran proměnil penaltu, kterou sám vybojoval. Za předcházející zákrok byl po druhé žluté kartě vyloučen Germán Sánchez.

Granada vyzve k tanci nejhorší obranu ligy

Levante má jednu z posledních šancí, jak si připsat body a oddálit pád do druhé ligy. V neděli odpoledne se totiž podívá na Estadio Nuevo Los Cármenes s vědomím, že domácí Granada se nachází jen o tři příčky výš.

Sevilla ve strhujícím závěru přestřílela Granadu 4:2

Páteční předehrávku nejvyšší španělské soutěže obstarali Sevilla s Granadou a diváci, kteří si tento duel nenechali ujít nemohli litovat. Už se zdálo, že si Granada odveze ze stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuána alespoň bod, jenomže v nastavení Sevilla dvakrát udeřila, aby zvítězila konečným výsledkem 4:2.

Trápící se Sevilla hledá naději na body proti Granadě

Sevilla se po čtyřech soutěžních nezdarech potřebuje vrátit na vítěznou vlnu. V pátek večer se v rámci předehrávky 31. kola LaLigy může spolehnout mimo jiné na domácí prostředí, kam zavítá Granada. A ta se nalézá pořád hodně blízko posledním místům.

Rayo v Granadě podalo heroický výkon, ale na výhru to nestačilo

Rayo Vallecano jede z Granady domů zklamané. Po dvaceti minutách sice vedlo o dvě branky, jenže nakonec bralo jen bod. Zčásti si za to může samo, protože dlouhých 40 minut hrálo v oslabení bez vyloučeného hráče.

Granada hraje o záchranu, Rayo se propadá

V neděli vpodvečer se na Estadio Nuovo los Cármenes střetnou domácí Granada a Rayo Vallecano. Oba celky se viditelně trápí a reprezentační přestávka by jim měla pomoci přeskupit své síly. První zápas v Madridu skončil jednoznačnou výhrou Vallecana, ovšem v odvetě se očekává vyrovnanější průběh.

Granada veze z Mendizzorrotzy tři body

Důležité tři body vezou z Alavésu fotbalisté Granady. Pětigólovou přestřelku získali ve svůj prospěch, když rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem José Luis Suárez. V nastaveném čase sice uviděl červenou kartu Aaron Escandell, ale vliv na výsledek už to nemělo.

Granada jede do Alavésu prolomit smůlu venkovních utkání

Granada v tomto kalendářním roce ještě nedokázala ani jednou vyhrát a to má za následek nebezpečnou blízkost sestupového pásma. Trochu mu utéct se pokusí v Alavésu, který je bezprostředně namočen v bojích o záchranu.

Elche veze z Granady těsnou výhru

Pouze jedna branka byla k vidění v zápase mezi Granadou a Elche. Diváci jí viděli už po jedenácti minutách z kopačky Fidela. Granada se i po další porážce drží těsně nad sestupovou propastí, zatímco Elche spodním patrům uniká.

Elche se pokusí prolomit trápení v Granadě

Sobotní odpoledne vypustí do hry Granadu s Elche a pro domácí tým to bude velká šance, jak se dostat dál od sestupového pásma. Elche totiž drží náskok jen čtyř bodů a navíc se mu v poslední době vůbec nedaří.