UC Sampdoria Itálie - UC Sampdoria - Zprávy

Decimovaná Spezia se pokusí bodovat v Janově

Páteční večer posílá do akce oba janovské celky. Zatímco Ballardiniho CFC zamíří do Turína, Doria chce využít výhodu domácího prostředí proti Spezii. A i když se to zdá podivné, se Spezií Doria rozhodně nemá dobré zkušenosti.

Cagliari si dalo k "obědu" Sampdorii, šlo o první výhru v sezoně

Krátce po poledni se v Sardegna Aréně na Sardinii potkaly týmy Cagliari a Sampdorie, přičemž radost po devadesáti minutách měli domácí. Cagliari ovládlo už první poločas, aby nakonec zvítězilo konečným výsledkem 3:1 a získalo poprvé v nové sezoně všechny tři body.

Cagliari chce první výhru. Dočká se proti Sampdorii?

Cagliari v neděli v poledne hostí Sampdorii a chce ukončit jedno hodně dlouhé čekání. Je totiž jediným týmem v celé lize, který doposud nedokázal ani jednou vyhrát. Pomůže mu trenér Mazzarri, který prostředí Sampdorie sám velmi dobře zná?

Šestigólová přestřelka na Luigi Ferraris vítěze nepoznala

Celkem šest gólů padlo v utkání mezi Sampdorií Janov a Udinese Calcio. Hosté na stadionu Luigi Ferraris dvakrát vedli, ale byli to oni, kdo pár minut před koncem zachraňoval konečnou remízu 3:3. Utkání mělo šest různých střelců.

Trápící se Udinese chce zastavit pád v Janově

Sampdoria se potácí výsledkově i herně a zvednout by se chtěla v domácím prostředí. V neděli odpoledne navštíví Stadio Luigi Ferraris Udinese, kterému se sice povedl enormně start do nové sezony, jenže minulé týdny i pro něj představují jedno zklamání za druhým.

Stará dáma porazila Sampdorii 3:2

Juventus má svojí druhou výhru, ale znovu se na ní pořádně nadřel. Svěřenci trenéra Allegriho vedli v průběhu zápasu dvakrát o dva góly, ale námořníci se pokaždé dostali na dostřel. V závěru pak ještě vrhli veškeré síly na vyrovnání, ale to jim nebylo přáno. Juventus sice zvítězil 3:2 a zaznamenal druhou výhru v sezoně, přišel však o zraněného Paula Dybalu.

Juventus potřebuje další tři body. Se Sampdorií se mu doma daří

Volejte sláva a tři dny se radujte, jako by znělo tábora bianconeri. Juventus totiž poprvé v sezoně vyhrál ligové klání a konečně začal stoupat tabulkou. Jestli byla výhra nad Spezií bodem obratu, nebo jestli se jednalo o jednu vlaštovku, co jaro nedělá, se dozvíme v neděli kolem oběda. To se totiž na Allianz Stadium chystá janovská Doria.

Neapol pokračuje ve skvostném úvodu a zůstává stoprocentní

Hledání důstojného soupeře pro Neapol pokračuje. Partenopei se nesklonili ani před Sampdorií, které v exhibičním tempu nadělili rovnou čtyři branky. O polovinu z nich se osobně zasloužil bomber Victor Osimhen.

Neapol je stoprocentní, dokáže jí Sampdoria jako první tým zastavit?

Už jen jeden tým je v italské Serii A bez ztráty bodu. Neapol vyhrála všechna čtyři utkání a před pátým kolem se vyhřívala na prvním místě tabulky. Aby si udržela pozici lídra, bude potřebovat zvítězit na stadionu Luigi Ferraris v Janově, kde se o první domácí výhru pokusí Sampdoria.

Empoli dostalo doma tvrdý direkt od Dorie, ta mu nasázela tři góly

Sampdoria zvládla výlet do Toskánska naprosto skvěle a odváží si tři body. Za každý jeden z nich věnovala domácímu Empoli jednu branku, do sítě Empoli se úspěšně trefili Antonio Candreva, který si připsal rovnou dvě branky.

Empoli se pokusí vylepšit tristní domácí bilanci se Sampdorií

První nedělní duel 3. kola Serie A se odehraje v Toskánsku. Na Stadio Carlo Castellani, kde své domácí zápasy hraje Empoli, dorazí Sampdoria. Janovský celek doposud nedokázal vyhrát a nedělní obědový zápas pro něj představuje ideální šanci.

Sampdoria obrala Inter o body

První ztrátu v nové sezoně si připsal mistrovský Inter. Hosté sice na Luigi Ferraris dvakrát vedli, ale Sampdoria pokaždé přispěchala s odpovědí. Na góly Dimarca a Lautara Martíneze zareagovali Yoshida a Augello.

Sampdoria přivítá po obědě mistrovský Inter

Krátce po poledni vyběhnou na trávník stadionu Luigi Ferraris týmy Sampdorie a Interu Milán. Zatímco hosté zůstávají po dvou kolech stoprocentní, Námořníci nejenže nezískali tři body, ale dokonce ještě nedali ani gól. Napraví to proti mistrovskému Interu? Nerazzurri už ve středu čeká velký šlágr proti Realu Madrid a naladit se chtějí vítězně.

V utkání Sassuola se Sampdorií gól nepadl

Na Mapei Stadium čekali diváci na gól marně. Za devadesát minut soupeření se ani jedna strana nedokázala střelecky prosadit, takže utkání skončilo 0:0.

Na půdu Sassuola zavítá Sampdoria

Vyrovnané utkání se očekává od duelu Sassuola se Sampdorií Janov. Oba soupeři vstoupili do sezony rozdílně a zatímco Neroverdi přestříleli Veronu, Sampdoria nestačila na AC Milán.