UC Sampdoria Itálie - UC Sampdoria - Zprávy

Ciro Immobile řídil výhru Lazia na půdě Sampdorie

Fotbalisté Lazia vezou ze stadionu Luigi Ferraris tři body, přestože od 67. minuty dohrávali bez vyloučeného Sergeje Milinkoviće-Saviće. V té době už Biancocelesti vedli o tři góly a jasně kráčeli za vítězstvím. Sampdoria dokázala jen snížit a to minutu před koncem prostřednictvím Manola Gabbiadiniho.

Lazio potřebuje zabrat, proti němu stojí nevyrovnaná Doria

Sampdoria má nervy, když přijde na duel s Laziem, protože si z něj jen málokdy odnáší něco jiného než porážku. Teď však získává jistou naději, když vidí, s jakou lehkostí soupeři poslední dobou překonávají dříve rozhodně pevnější obranu Lazia.

Fiorentina se proti Sampdorii vrátila na vítěznou cestu

Tři body ukořistila v domácím zápase Fiorentina. Svěřenci Vincenza Italiana přehráli Sampdorii 3:1 a znovu se přitom mohli spolehnout na Dušana Vlahoviće. Srbský reprezentant vstřelil jednu branku, stejně jako José Callejón a Riccardo Sottil. Pod čestný úspěch Námořníků se podepsal Manolo Gabbiadini. Všechny branky padly už v průběhu prvního poločasu.

Fialky napravují minulé selhání proti zlepšující se Sampdorii

Fiorentina bojuje s negativní formou na hřištích soupeřů a navíc potřebuje reagovat na překvapivou porážku v minulém kole. Los jí nadělil zajímavého soupeře, který se na Fialky dívá zespoda tabulky, ale pravdou je, že i Doria umí zahrát dobře.

Sampdoria si políčila na Hellas a zvítězila 3:1

"Námořníci" z Janova navázali na výkon z minulého týdne a doma porazili nebezpečný Hellas 3:1. Ukončili tím jeho pětizápasovou neporazitelnost a poskočili na čtrnácté místo tabulky. Branky domácích obstarali Candreva, Bereszyński a Murru. V dresu Hellasu se jako jediný prosadil Tamèze.

Zlepšující se Hellas si brousí zuby na tápající Dorii

Sampdoria zvládla ukončit sérii tří porážek v řadě, která s ní vzhledem k jejímu umístění v tabulce docela nepěkně zamávala. V sobotu odpoledne ji ale čeká další náročný soupeř, který se opět dostal do formy. Do Janova přijede Hellas.

Námořníci připlouvají z Kampánie se třemi body

Sampdoria konečně zabrala a v přímém záchranářském souboji porazila Salernitanu 2:0. Duel na Stadio Arechi se lámal ke konci prvního poločasu, v té době totiž Námořnici vstřelili dva slepené góly, jmenovitě si dal vlastní branku Di Tacchio a po něm zvýšil Candreva.

Salerno hostí souboj uvnitř sestupového pásma

Je to už dvacet let od doby, kdy se Salernitaně naposledy povedlo porazit Sampdorii. Další šanci má nováček ligy v neděli odpoledne, kdy se janovský celek na Stadio Arechi v Salernu představí.

Sampdoria opět nevyhrála, tři body si odvezla Boloňa

Fotbalisté Sampdorie prohloubili svojí výsledkovou krizi a zůstávají v sestupovém pásmu. Námořníci nestačili v neděli odpoledne na Boloňu, které podlehli 1:2. Za Rossoblu skórovali Mattias Svanberg a Marko Arnautović, zatímco jediný gól Dorie obstaral Morten Thorsby.

Trápící se Doria se pokusí na šestý pokus vyhrát nad Bolognou

Nedělní odpoledne zve příznivce Serie A na mnoho míst a jedním z nich je i přístavní město Janov. Domácí Sampdoria totiž od tří hodin odpoledne sehraje důležitý duel s Bolognou a bude doufat, že konečně přeruší hodně negativní bilanci s Felsinei.

Turín znovu za tři body, Doria inkasovala třikrát

Tak už i Andrea Belotti vstoupil do klubu ligových stovkařů. Dnes večer završil svou trefou povedený večer turínských "Býků", kteří celkově třemi zásahy potopili návštěvníky z Janova. Sampdoria po dalším bezkrevném výkonu prohrála a v tabulce se propadá na patnácté místo.

FC Turín i Sampdoria se potřebují zvednout

Souboj z druhé poloviny tabulky se odehraje na Stadio Olimpico v Turíně, kde se potkají domácí Granata a Sampdoria. Bilance obou týmů je podobná - jedna výhra z posledních šesti kol. Ambice jsou přitom vyšší. Turín i Sampdoria by se rády viděly v první polovině tabulky.

Atalanta nezaváhala a na Luigi Ferraris zvítězila 3:1

Další zaváhání už nedovolila Atalanta a na půdě Sampdorie Janov vyhrála 3:1. Domácí sice otevřeli skóre utkání, ale pak už se prosazovali jen hosté. Ještě v prvním poločase otočili stav ve svůj prospěch a v závěru přidal pojistku Josip Iličić.

Sampdoria se na domácím hřišti pokusí zaskočit Atalantu

Zatímco jeden je namočený v záchranářských bojích, druhý atakuje pozice pro Ligu mistrů. Řeč je o soupeřích středečního duelu v Janově, kde domácí Sampdoria přivítá účastníka letošního vydání Champions League Atalantu.

Sampdoria má další body, vlastním gólem jí pomohl Gyasi

Sampdoria dokázala v páteční předehrávce 9. kola vyhrát nad Spezií. Dva góly stihla už v první půli. Druhý gól dal Antonio Candreva sám, první si po jeho centru vstřelil hostující Gyasi do vlastní branky.