UC Sampdoria Itálie - UC Sampdoria - Zprávy

Sampdoria zareagovala na výsledky a odvolala D'Aversu

Roberto D'Aversa po šesti měsících skončil na lavičce Sampdorie. Šestačtyřicetiletý trenér doplatil na neuspokojivé výsledky, které janovský celek zavedly až nad sestupové pásmo...

Sampdoria doma padla, Turín dokonal obrat

Sampdoria doma vedla nad Turínem a zdálo se, že dnes by si konečně mohla připsat tři body. Jenže Turín předvedl dokonalý obrat, do každého poločasu si schoval jednu branku a teď se ocitá jen bod za evropskými poháry!

Doria se pokusí zastavit posledního přemožitele Fiorentiny

Sampdoria nedokázala už ve čtyřech posledních duelech vyhrát a šanci to napravit cítí v sobotu odpoledne. To se totiž do Janova na stadion Luigi Ferraris podívá Turín. Granata minulé utkání vysoko vyhrála, ale celkově její forma není zrovna konzistentní.

Neapol přetlačila Sampdorii, už v první půli rozhodl Petagna

Důležité tři body zůstaly na stadionu Diega Armanda Maradony. SSC Neapol zvítězila nad Sampdorií 1:0 a o jedinou branku se před koncem prvního poločasu postaral Andrea Petagna. Partenopei zůstávají na třetím místě s pětibodovou ztrátou na AC Milán.

Neapol chce po remíze s Juventusem tři body od Dorie

Sampdoria minule překvapivě nestačila na potápějící se Cagliari a její současné vyhlídky nejsou o moc lepší. V neděli se totiž představí na stadionu pojmenovaném po legendárním Diegu Maradonovi v Neapoli.

Cagliari veze ze Sampdorie všechny body

Poprvé od 17. října loňského roku se fotbalistům Cagliari podařilo zvítězit a trochu nečekaně se tak stalo v Janově, na půdě Sampdorie. Námořníkům se povedl konec roku 2021, ale do toho nového vstoupili i přes brzké vedení špatně.

Střelecky se trápící Cagliari chce body z Janova

Cagliari stále nevzdává boj o záchranu, ale jeho fanoušci už dávno pochopili, že je nečeká zrovna příjemné jaro. Sardinský celek se potápí a další vodu do člunu mu mohou nalít Námořníci z Janova. Ani Sampdoria ale není v bezpečí.

AS Řím selhal a Sampdorii nechal bod

Římané selhali a nedokázali navázat na minulou výhru. Na domácí půdě si jen rozdělili body se Sampdorií, které zachránil alespoň bod Manolo Gabbiadini.

AS Řím chce po skalpu Atalanty i vítězství nad Dorií

Sampdoria se ocitá nebezpečně blízko sestupovému poli a v posledním soutěžním utkání tohoto roku se pokusí za každou cenu odskočit co nejdál. Jenže v Římě se jí nedaří a domácí Vlci navíc půjdou do utkání posíleni poslední výhrou.

Sampdoria ztratila s Benátkami dva body

"Námořníci" nemohou být s výsledkem zápasu proti Benátkám spokojeni. Dlouhé vedení, které jim už v první minutě zařídil Manolo Gabbiadini, ztratili přesně tři minuty před koncem vyrovnávací brankou Thomase Henryho.

Námořníci mohou proti Benátkám navázat na povedený týden

Uplynulý víkend zvítězila Sampdoria v janovském derby a v týdnu pak vyřadila z Coppa Italia i FC Turín. Vítězně naladěna se nyní utká s Benátkami, které bojují o záchranu. Mezi oběma týmy přitom není v tabulce zas tak velký rozdíl.

Po dvou letech patří Derby della Lanterna Sampdorii, dvakrát se trefil Gabbiadini

Janovské derby známé jako Derby della Lanterna dopadlo lépe pro Sampdorii a stalo se tak po dvou letech. Námořníky poslal do vedení už po sedmi minutách Manolo Gabbiadini a po změně stran přidal i druhý zásah. Na výhře Sampdorie se rovněž jedním gólem podílel i Francesco Caputo, takže branka Mattii Destra znamenala jen kosmetickou úpravu.

Doria se pokusí oprostit od starostí v derby s CFC

Už v pátek večer si pro nás Serie A nachystala jeden lahůdkový předkrm. V rámci předehrávky 17. kola se do sebe pustí dva nejbližší sousedi, u kterých je těžké poznat, kdo je doma a kdo je host. Blíží se 104. janovské Derby della Lanterna.

Majitel Sampdorie byl zatčen kvůli podezření z finančních podvodů

Prezident a majitel Sampdorie Massimo Ferrero byl zatčen kvůli podezření z finančních podvodů, jež se netýkají klubu, a krátce nato rezignoval na svou funkci. Dalším pěti lidem včetně jeho dcery bylo v rámci vyšetřování případu uloženo domácí vězení.

Ciro Immobile řídil výhru Lazia na půdě Sampdorie

Fotbalisté Lazia vezou ze stadionu Luigi Ferraris tři body, přestože od 67. minuty dohrávali bez vyloučeného Sergeje Milinkoviće-Saviće. V té době už Biancocelesti vedli o tři góly a jasně kráčeli za vítězstvím. Sampdoria dokázala jen snížit a to minutu před koncem prostřednictvím Manola Gabbiadiniho.