FC Metz Francie - FC Metz - Zprávy

Zápas mezi Metami a Dijonem vítěze nepoznal

Domácí, kteří od začátku sezony předvádějí velmi dobré výkony, byli v duelu s posledním Dijonem jasným favoritem na vítězství. Vzhledem k ostatním výsledkům není remíza pro Les Grenats až tak velkým zaváháním. Pro DFCO to může být vzpruha do dalších těžkých utkání. Čtyři body po osmi kolech totiž nadále stačí pouze na poslední příčku.

Mety chtějí prodloužit sérii neporazitelnosti

Tým Frédérica Antonettiho se zatím prezentuje velmi sympatickým pojetím hry, které jej vyneslo až na výbornou sedmou příčku. Poslední Dijon však nutně touží po bodech a soupeři rozhodně nenechá nic zadarmo.

Mety po utkání s Nîmes slaví čtvrtou výhru v sezoně

V rámci devátého kola se nerodila snadno, neboť hosté hráli celý poločas o deseti. Nakonec však nejtěsnější možný výsledek uhájili a pohárové příčky mají na dosah. Naopak "Krokodýli" spadli na barážovou příčku.

Mety budou chtít proti Nîmes prodloužit sérii bez porážky

Ta pro Les Grenats aktuálně čítá pět zápasů, přičemž se střetli i s Marseille nebo naposledy se Saint-Étienne, které dokázali porazit. Naopak "Krokodýli" doufají, že odvrátí třetí prohru v řadě.

Mety si poradily se Saint-Étienne

Opět se potvrdilo, že se FC Metz proti ASSE daří. Celkem to byla pro Les Grenats už třetí výhra v sezoně. Naopak družina Claudea Puela počtvrté prohrála a jenom potvrzuje, že zřejmě nebude snadné najít optimální formu.

V 8. kole natrefí domácí Mety na oblíbeného soupeře

Poslední tři klání proti AS Saint-Étienne totiž Les Grenats zvládli a soupeři dokázali nastřílet dohromady sedm branek. Les Verts naopak budou chtít zastavit sérii tří porážek řadě.

Zápas mezi Angers a Metami vítěze nepoznal

Angers remizovalo doma s Métami nerozhodně 1:1. To nejdůležitější se na Stade Raymond Copa odehrálo v rozmezí necelých 120 sekund. SCO teď mají na kontě deset bodů, Les Grenats zatím po sedmi kolech sesbírali ještě o dva méně.

Angers chce proti Metám odčínit debakl s PSG

Většina klubů z Ligue 1 odjíždí do Parku princů s tím, že se nechce vracet domů s výrazným gólovým přídělem. Svěřenci kouče Moulina se mu nevyhnuli. Naopak Mety zvládli na výbornou duel s Lorientem a hodlají prodloužit sérii neporazitelnosti na čtyři utkání.

Mety zásluhou hattricku Ibrahimy Nianeho zdolaly Lorient

Oba kluby nezačaly sezonu podle představ a o to důležitější byl vzájemný duel. Domácím nepochybně velmi pomohlo, že dokázali vyrovnat ještě před odchodem do šaten. Po změně stran přidal senegalský forvard další dvě trefy, čímž pro Les Merlus nachystal čtvrtou porážku.

V rámci šestého kola přivítají Mety Lorient

Nutno dodat, že oba soupeři prozatím v pěti duelech sesbírali stejný počet bodů. Oba jednou vyhráli a jednou remizovali. Vypadá to, že Stade Municipal Saint-Symphorien uvidí velmi vyrovnané utkání.

Marseille doma překvapivě remizovala s Métami 1:1

Překvapivý výsledek se zrodil v rámci Ligue 1 v utkání mezi Olympiquem Marseille a FC Méty. Domácí dlouho nedokázali prolomit obranou hráz soupeře a když čtvrthodinu před koncem inkasovali, měli zaděláno na pořádné problémy. Porážku nakonec odvrátil až v páté minutě nastavení Morgan Sanson.

Marseille nevyhrála dvakrát v řadě, zabrat hodlá proti Métám

Jako by fotbalisté Marseille po výhře v derby nad PSG usnuli na vavřínech. Po prvních dvou kolech urvali maximální počet bodů, v následujících dvou zápasech ale získali jen jeden. I proto, že ani poslední výkon proti Lille nepatřil zdaleka k těm nejoptimálnějším, budou hledat proti Métám, které se nacházejí v dolní polovině tabulky, tu pravou vítěznou vzpruhu.

Méty vyhrály až na počtvrté, zdolaly Remeš

Až ve čtvrtém zápase nové sezony získali hráči Mét tři body. Utkání s Remeší bylo vyrovnané a rozhodla až branka dvě minuty před koncem. Hrdinou se stal Ibrahima Niane, ale klíčovým okamžikem bylo i vyloučení Marshalla Munetsiho.

Méty potřebují přerušit sérii tří porážek v řadě

Po třech kolech zůstávají ve spodku tabulky mimo jiné i Méty a Remeš. Prvně jmenovaný je úplně bez bodu, ten druhý má na kontě jeden bod. Méty však loňskou sezonu zápasy s Remeší zvládly a tohle je jejich velká šance, jak konečně uspět.

Těžká pořízená. PSG přetlačilo outsidera z Mét až v závěru

Fotbalisté PSG nejsou zkraje nové sezóny v optimálním rozpoložení. Ačkoli získali své první vítězství, nadřeli se na něj pořádně. A od další blamáže je zachránil až ve třetí minutě nastavení druhé půle Julian Draxler, který zařídil jediný gól utkání. Méty byly v Parku princů velmi blízko dosti cennému výsledku, nakonec ale se soupeřem padly už podesáté v řadě.