14.01.201213:08

TL: Plzeň - Vlašim 2:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Plzeň - Vlašim 2:1 (1:1). Branky: 28. Petržela, 67. Štípek - 36. Strnad. Rozhodčí: K. Hrubeš. Sestava Plzně: I. poločas: Čech - Rajtoral, Procházka, Čišovský, Limberský - Petržela, Horváth, Kolář, Pilař - Ďuriš, Bakoš. II. poločas: Daněk - Sladký, Božič, Trapp, Beránek - Štípek, Darida, Berger, Zifčák - Hora, Wágner.

14.01.201212:39

TL: Sigma Olomouc - Brno 2:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Sigma Olomouc - Brno 2:3 (0:2). Branky: 55. Nepožitek, 89. Klesnil - 28. Lutonský, 40. Hromek, 60. Šamánek. Sestava Olomouce: Šustr (46. Blaha) - Koutný, Škerle, Dreksa, Hála - Navrátil (57. Klesnil), Nepožitek, Bajer, Pospíšil, Tomeček - Vašíček. Trenér: Uličný.

13.01.201212:41

Jarní část ligy odstartuje na Julisce

Jarní část první ligy odstartují v pátek 17. února zápasy Dukla Praha - Viktoria Žižkov a Bohemians 1905 - Jablonec. Pražské derby na zrekonstruované Julisce se bude hrát od 18:00, zápas v Edenu v přímém přenosu televizní stanice Nova Sport začne ve 20:15.
Program 17. kola první ligy:
Pátek 17. února:
18:00 Dukla Praha - Žižkov, 20:15 Bohemians 1905 - Jablonec (Nova Sport).
Sobota 18. února:
16:00 Liberec - Hradec Králové, Příbram - Slavia Praha, 18:20 Sparta Praha - Slovácko (ČT4).
Neděle 19. února:
15:00 Mladá Boleslav - Ostrava, 17:00 Teplice - Plzeň (Sport2).
Pondělí 20. února:
18:00 Olomouc - České Budějovice (ČT4).

13.01.201210:37

Janotka prodloužil smlouvu

Tomáš Janotka prodloužil o tři roky smlouvu v Sigmě Olomouc. Předešlý kontrakt devětadvacetiletého univerzálního hráče, který nyní nejčastěji nastupuje na pravém kraji obrany, platil do léta.

12.01.201218:31

Ševinský zůstává v Plzni

Plzeň vyvrátila spekulace o možném odchodu Františka Ševinského, se svým obráncem podepsala smlouvu i pro příští sezonu.

12.01.201210:39

Bystroňův doping potvrzen

Kontrolní analýza B vzorku obránce Davida Bystroně po utkání Ligy mistrů v Borisově, kde Plzeň vyhrála 1:0, potvrdila pozitivní dopingový nález. Bystroň tak dostane trest, vše může být vyřešeno podmínkou, hrozí mu ale i zákaz činnosti až na čtyři roky.

11.01.201218:04

TL: Plzeň - Sezimovo Ústí 3:0

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Viktoria Plzeň - Sezimovo Ústí 3:0 (2:0). Branky: 17. Limberský, 23. Hora, 79. Ďuriš. Rozhodčí: Ardeleánu. Sestava Plzně: I. poločas: Pavlík - Rajtoral, Čišovský, Trapp, Limberský - Horváth, Darida - Petržela, Hora, Berger - Wágner. II. poločas: Čech - Sladký, Ševinský, Božič, Beránek - Štípek, Darida, Kolář, Zifčák - Ďuriš, Fillo. Trenér: Vrba.

11.01.201217:36

TL: Bohemians 1905 - Jablonec 2:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina A (Satalice): Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 2:2 (1:1). Branky: 41. Orolín, 84. Vyhnal - 21. Lafata, 76. Jarolím z pen. Sestavy: Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Lukáš (46. Bartek), Ptáček (46. Bodeček), Růžička (46. Budínský) - Kraják (46. Šumský), Borek (46. Csech), Abraham (46. Kraus), Orolín - Hartig (46. Nešpor), Guldan (46. Vyhnal). Trenér: Medynský. Jablonec: Špit (46. Valeš) - Krajčík (46. Novák), Pavlík (46. Loučka), Beneš (46. Štochl), Zábojník (46. Kopic) - Vaněk (46. Kubista), Palata (46. Eliáš), Piták (46. Jarolím), Kovařík (46. Just) - Lafata (46. Vošahlík), Třešňák (46. Vukadinovič). Trenér: Komňacký.

11.01.201217:27

Baník Ostrava - Sigma Olomouc B 8:2

PŘÁTELSKY: Baník Ostrava - Sigma Olomouc B 8:2 (3:0). Branky: 33. a 37. Fantiš, 29. Cverna, 53. Dostál, 53. Vašenda, 57. Poliaček, 83. Kaizar, 85. Vaněk z pen. - 55. Plšek, 86. Můčka. Diváci: 80. Sestava Ostravy: I. poločas: Andrejko - Zawada, Frydrych, Adámik, Cverna - Vaněk, Droppa - Vrťo, Fantiš, Zejdler - Kraut. II. poločas: Hlaváč - Vengřinek, Kaizar, Skoupý, Velner - Vašenda, Droppa (65. Vaněk) - Poliaček, Dostál, Limanovský - Badaljan. Trenér: Malura.

11.01.201217:24

Mladá Boleslav - Liberec B 5:0

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Liberec B 5:0 (2:0). Branky: 5. Chramosta, 37. Zahustel, 62. Kúdela, 67. Řezníček, 69. Kalina. Rozhodčí: Drábek. Diváci: 105. Sestava Mladé Boleslavi: I. poločas: Miller - Kalina, Johana, Dimitrovski, Šírl (27. Kúdela) - Janíček, Ščuk - Zahustel, Chramosta, Bořil - Synek. II. poločas: Šeda - Kysela, Rolko, Dimitrovski, Kalina - Kúdela, Dudka - Bořil, Kulič, Štohanzl - Řezníček. Trenér: Koubek.

11.01.201215:28

TL: Sokolov - Dukla Praha 2:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Sokolov - Dukla Praha 2:1 (1:0). Branky: 14. Vaněček, 57. Geňo - 85. Engelman. Rozhodčí: Franěk. Sestava Dukly: Kučera - Hašek (46. Pospíšil), Vorel, Švejdík (46. Šmíd), Vrzal (46. Šiml) - Nečas (46. Podrazký), Přeučil, Malý - Tenkl (46. Engelman), Lietava (46. Marič), Pázler (46. Markovič). Trenér: Kozel.

11.01.201214:58

TL: Slovácko - Jihlava 0:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Slovácko - Jihlava 0:1 (0:0). Branka: 88. Tecl. Sestava Slovácka: I. poločas: Filipko - Kubáň, Košút, Trousil, Reinberk - Valenta, Kordula, Volešák, Pavelka - Došek, Ondřejka. II. poločas: Matalyha - Kubáň, Kordula, Trousil, Reinberk - Valenta, Daníček, Volešák, Ondřejka (60. Hlúpik), Pavelka (65. Jeleček) - Došek (60. Kerbr).

11.01.201213:23

Hradec Králové - Hlavice 4:1

PŘÁTELSKY: Hradec Králové - Hlavice 4:1 (1:0). Branky: 13. Jedunov, 22. Klapka, 57. Hochmeister, 65. Pávek - 74. Nemaňa. Sestava Hradce: I. poločas: Koubek - Fischer, Petrášek, Fukal, Poděbradský - Černý, J. Dvořák, Šisler, Malinský - Klapka, Jedunov. II. poločas: Ottmar - J. Dvořák, Chleboun, Hochmeister, Hock - Rezek, Janoušek, Pávek, Schwarz - Štěpán, Černý (66. Jedunov). Trenér: Kotal.

11.01.201210:54

Timm odchází hostovat do Sence

Marián Timm se vrací na Slovensko, dvaadvacetiletý útočník bude následující rok hostovat v Senci. Kmenový hráč Českých Budějovic na podzim hrál v druholigové Čáslavi.

10.01.201216:57

Kamenár má namířeno do Trnavy

Ľuboš Kamenár by měl odejít ze Sparty do Trnavy. Oba kluby o přestupu slovenského brankáře jednají a corgoňligová strana už má svolení pražského týmu, vše by mohlo být dojednáno už zítra, nejpozději pak do konce tohoto týdne.

10.01.201211:36

Lačného prý testuje Bristol City

Miloš Lačný je údajně na testech v Bristolu City. Útočník Sparty na podzim hostoval ve Slovanu Bratislava.

09.01.201217:14

Žižkovu bude pomáhat záložník Valenta

Záložník Jiří Valenta stráví jarní část fotbalové sezony na hostování ve Viktorii Žižkov, kam odchází z Jablonce. Dnes o tom informovaly internetové stránky severočeského klubu.

08.01.201215:18

TL: Zbrojovka Brno - Slovácko 1:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 1:1 (0:1). Branky: 52. Doležal - 40. Trousil. Rozhodčí: Možíš. Sestava Slovácka: Heča - Jeleček, Trousil (46. Kubáň), Košút, Reinberk - Kerbr (46. Valenta), Perůtka (46. Daníček), Franta, Hlúpik (46. Kovář) - Ondřejka (55. Pavelka), Lukáš (46. Volešák). Trenér: Soukup.

08.01.201215:15

TL: Roudnice nad Labem - Teplice 2:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina C (Děčín): Roudnice nad Labem - FK Teplice 2:3 (0:1). Branky: 51. Hrdlička, 61. Laušman - 14. a 90.+1 Mujagič, 84. Vachoušek. Rozhodčí: Kalenda. Sestava Teplic: Grigar - Matula, Smejkal, Jablonský, Berg - Krátký, Siva (58. Čajič), Vachoušek, Šraga - Melunovič (65. Jindráček), Mujagič. Trenér: Rada.

07.01.201216:06

TL: Žižkov - České Budějovice 1:4

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina A (Satalice): Žižkov - České Budějovice 1:4 (0:2). Branky: 58. Čermák - 23. Sandro, 32. Horejš, 66. Ondráček, 83. Němec. Rozhodčí: Příhoda. Sestavy: Žižkov: Boháč (46. Ticháček) - Bartl (46. Lafrance), Kiidron, Procházka, Čermák - Radosavljevič (50. Franěk), Koryta, Tenno, Guajak (19. Folearczny) - Bálek (46. Šťastný), Sivrič. Trenér: Nádvorník. České Budějovice: I. poločas: Delač - Riegel, Horejš, Lengyel, Novák - Klesa, Rakovan, Javorek, Sandro - Naumov, Veverka. II. poločas: Křížek - Rakovan, Riegel, Novák, Pecka - Němec, Otepka, Rýdel, Hudson - Ondrášek, Naumov. Trenér: Cipro.