25.01.201216:53

Sparta Praha - Bohemians 1905 2:1

PŘÁTELSKY: Sparta Praha - Bohemians 1905 2:1. Branky: 61. Jarošík, 70. Slepička z pen. - 58. Nešpor. Sestavy: Sparta: Vaclík - Vidlička, E. Brabec (46. Hušek), Jarošík, Pamič - Jánoš, Mareš, Holek, Grajciar, Krejčí - Slepička. Trenér: Hašek. Bohemians 1905: Sňozík - Moravec, Lukáš (75. Cseh), Bodeček (46. Ptáček), Žižka (46. Růžička) - Budínský (75. Kraják), Abraham (65. Kraus), Borek (75. Nerad), Orolín (46. Bartek) - Hartig (60. Vyhnal), Vyhnal (46. Nešpor). Trenér: Medynský.

25.01.201216:21

Slavia Praha - FK Pardubice 4:0

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - FK Pardubice 4:0. Branky: 37. Milutinovič, 44. Voráček, 46. Blažek, 75. Vlček. Sestava Slavie: Hrubeš - Dostál, Cicman, Hubáček, Sudek - Čepelák - Vondráček (46. Blažek), Milutinovič, Veselý (46. Vondráček) - Voráček, Vlček. Trenér: Straka.

25.01.201214:06

Sparta Praha - Dukla Praha 5:2

PŘÁTELSKY: Sparta Praha - Dukla Praha 5:2. Branky: 3. a 89. Kweuke, 7. Hušbauer, 9. vlastní Vorel, 84. Folprecht - 48. Podrazký, 73. Marek. Sestavy: Sparta: Švenger - Kušnír, Zápotočný, J. Brabec, Frýdek (46. Sýkora) - Sionko, Matějovský, Hušbauer, Juhar - Kweuke, Kerič. Trenér: Hašek. Dukla: 1. poločas: Rada - Hašek, Mikula, Vorel, Vrzal - Šiml, Hanousek, Malý - Svatonský, Lietava, Sklenář. 2. poločas: Rada - Božič, Švejdík, Mikula, Vrzal - Šiml (60. Gedeon), Marič, Podrazký - Pázler, Marek, Sklenář. Trenér: Kozel.

25.01.201213:06

Hradec Králové - Bohemians Praha 2:0

PŘÁTELSKY: Hradec Králové - Bohemians Praha 2:0 (0:0). Branky: 48. Mrázek, 69. Petráček. Rozhodčí: Možíš. Sestava Hradce Králové: Koubek (46. Ottmar) - Fischer, Krčál, Hochmeister, Poděbradský (71. Zhejbal) - Schwarz, Šisler (73. Kopáč), Janoušek (46. Pávek) - Černý (65. Patráček), Mrázek, Štěpán (60. Zelený). Trenér: Kotal.

24.01.201220:49

Pilař by prý mohl hostovat v Ceseně

Václav Pilař stále neví, kde stráví jarní část sezóny, a podle FIFA agenta Emanuela Marchettiho by to mohlo být v Ceseně. "Existuje možnost, že by ho zadarmo na hostování získala Cesena," prohlásil Marchetti k situaci ohledně kmenového hráče Hradce Králové, který ale zatím zůstává v Plzni.

23.01.201213:32

Čonka novou posilou Slavie

Novou posilou Slavie se stal Matúš Čonka, který přichází z Košic a v Praze podepsal smlouvu na tři roky. 21letý obránce přitom měl možnost jít do Francie, zájem o něho mělo St. Etienne a hrát byl v klubu i na testech.

23.01.201211:41

Šumský mimo hru

Nicolas Šumský si bude muset počkat na další start za Bohemians 1905. Mladý fotbalista nastoupil ke včerejšímu zápasu Tipsport ligy proti Viktorii Žižkov a nedohrál ho vinou zranění kyčle. Šumský následně odcestoval do nemocnice a podle vyjádření Klokanů by se nemělo jednat o vážné zranění, je ale otázkou, kdy se hráč vrátí na hřiště.

21.01.201217:16

Bohemians Praha - 1. FK Příbram 2:0

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha - 1. FK Příbram 2:0 (0:0). Sestava Příbrami: I. poločas: Hruška - Štochl, Krejčí, Andrejevič, Divíšek - Mareš, Tarczal, Koukal, Pleško - Krbeček, Dušek. II. poločas: Hruška - Brotánek, Andrejevič, Ricka, Krameš - P. Pilík, Kdolský, T. Pilík, Mašek - Bašič, Šlapák. Trenér: Vavruška

21.01.201216:55

Sparta Praha - Teplice 1:1

PŘÁTELSKY: Sparta Praha - Teplice 1:1 (0:1). Branky: 78. Slepička - 12. Zoubele. Sestavy: Sparta: Švenger - Vidlička (59. Kušnír), E. Brabec, Zápotočný, Frýdek (59. Hybš) - Mareš (65. Sionko), Matějovský, Grajciar (65. Abena, 75. Valenta), Holek, Krejčí (75. Juliš) - Slepička. Teplice: Grigar - Vondrášek, Smejkal, Rosa, Ježdík - Ljevakovič, Zoubele - Stožický, Vachoušek, Vůch (79. Volek) - Mahmutovič (66. Mujagič). Trenér: Rada.

21.01.201216:28

TL: Jablonec - České Budějovice 4:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina A (Satalice): Baumit Jablonec - Dynamo České Budějovice 4:2 (0:1). Branky: 52. a 72. Vaněk, 56. Třešňák, 76. Novák - 16. Sandro, 73. Lengyel. Rozhodčí: Jech. Sestavy: Jablonec: I. poločas: Špit - Eliáš, Beneš, Kubista, Zábojník - Vošahlík, Jablonský, Vaněk, Piták, Kovařík - Lafata. II. poločas: Valeš - Krajčík, Pavlík, Novák, Jablonský - Loučka, Vaněk, Piták, Karolín, Vukadinovič - Třešňák. Trenér: Komňacký. Č. Budějovice: Delač (46. Křížek) - Sajtl, Řepka (46. Riegel), Lengyel, Novák - Klesa (46. Hudson), Rýdel, Otepka (46. Veverka), Javorek, Sandro (66. F. Němec) - Ondrášek (46. Naumov). Trenér: Cipro.

21.01.201216:08

Sparta vyzkoušela Demiće

Rijad Demić usiluje o místo v sestavě Sparty. Mladý bosenský záložník patří klubu Velež Mostar, v Praze je pak na testech a dnes nastoupil k přátelskému utkání s Chomutovem.

21.01.201215:03

Příbram si pojistila Vavrušku

Vedení Příbrami prodloužilo smlouvu s trenérem Davidem Vavruškou. Délka nového kontraktu nebyla zveřejněna, jde však o dlouhodobý svazek. Středočeský klub nabídl kouči smlouvu jako důkaz spokojenosti s jeho prací.

20.01.201217:58

Mladá Boleslav - Volyň Luck 3:0

PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Volyň Luck (Ukr.) 3:0 (2:0). Branky: 6. Chramosta, 10. Kalina, 76. Kulič. Sestava Mladé Boleslavi: I. poločas: Šeda - Kysela, Johana, Dimitrovski, Kalina - Ščuk, Kúdela (30. Dudka) - Zahustel, Fillo, Štohanzl - Chramosta. II. poločas: Šeda - Kúdela, Rolko, Dimitrovski, Kalina - Dudka (72. Wojnar), Ščuk - Synek, Kulič, Bořil - Řezníček. Trenér: Koubek.

20.01.201214:19

Sparta poslala do Olomouce Jirouše

Druhou kompenzací z řad fotbalistů Sparty za příchod asistenta trenéra Václava Jílka z Olomouce se zřejmě stane útočník Martin Jirouš. Toho letenský klub podobně jako předtím Jakuba Podaného hodlá uvolnit do Sigmy na půlroční hostování bez opce. Odchovanec Liberce dnes už trénoval na Hané a měl by nastoupit v sobotním utkání Tipsport ligy proti Slovácku.

19.01.201210:47

Lačný prý zkouší štěstí ve Skotsku

Miloš Lačný se z hostování ve Slovanu Bratislava vrátil do Sparty, v Praze se ale podle všeho příliš dlouho neohřeje. Slovenský útočník údajně usiluje o angažmá ve Skotsku a je na zkoušce v Dundee United.

18.01.201219:12

Jablonec - Ústí nad Labem 5:2

PŘÁTELSKY: Baumit Jablonec - FK Ústí nad Labem 5:2 (1:2) Branky: 60. z pen., 67. a 75. Lafata, 21. Vukadinovič, 70. Kubista - 28. Moulis, 40. Martykán. Sestava Jablonce: I. poločas: Špit - Kubista, Beneš, Pavlík, Eliáš - Jurča, Loučka, Jarolím, Vukadinovič - Lafata, Just. II. poločas: Valeš - Krajčík, Pavlík, Kubista, Novák - Pavlata, Piták, Vaněk, Kovařík - Vukadinovič, Lafata. Trenér: Komňacký.

18.01.201217:57

Baník Ostrava - Podbeskidzie 2:4

PŘÁTELSKY: Baník Ostrava - Podbeskidzie Bialsko-Biala 2:4 (1:1). Branky: 37. Kraut z pen., 76. Greguš z pen. - 80. a 88. Cienciala, 23. Ziajka, 82. Górkiewicz. Rozhodčí: Býma. Diváci: 80. Sestava Ostravy: I. poločas: Pietrzkiewicz - Zawada, Frydrych, Vomáčka, Cverna - Lukeš, Vašenda - Fantiš, Svěrkoš, Limanovský - Kraut. II. poločas: Andrejko - Vengřinek, Adámik, Kaizar, Velner - Vaněk, Marek - Šenkeřík, Greguš, Zejdler - Badaljan.

18.01.201217:53

TL: Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 2:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 2:2 (0:2). Branky: 65. Petržela, 75. Ďuriš - 33. Vaněček, 38. Glaser. Sestava Plzně: I. poločas: Daněk - Ševinský, Čišovský, Procházka, Limberský - Trapp, Horváth - Berger, Kolář, Ďuriš - Wágner. II. poločas: Pavlík - Rajtoral, Ševinský, Procházka, Sladký - Trapp, Berger - Petržela, Kolář, Hora - Bakoš. Trenér: Vrba.

18.01.201217:52

TL: Žižkov - Hradec Králové 1:7

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina A (Satalice): Žižkov - Hradec Králové 1:7 (0:7). Branky: 65. vlastní Lencevič - 17., 26., 27. a 34. Mrázek, 20. Černý, 30. Pávek, 43. Jedunov. Rozhodčí: Drábek. Sestavy: Žižkov: Ticháček (46. Toma) - Vytlačil, Lafrance, Procházka, Čermák (72. Franěk) - Bartl, Kalod (30. Folwarczny), Valenta (26. Mirosavljev), Sivrič - Makamura (46. Radosavljevič), Bálek (46. Tusjak). Trenér: Nádvorník. Hradec Králové: I. poločas: Lindr - Fischer, Lencevič, Fukal, Poděbradský - Černý, Janoušek, Pávek, Malinský - Jedunov, Mrázek. II. poločas: Koubek - J. Dvořák, Lencevič, Hochmeister, Poděbradský - Schwarz, Pávek, Šisler, Jedunov (60. Petrášek) - Malinský, Štěpán. Trenér: Kotal.

18.01.201217:21

TL: Slovácko - Zlaté Moravce 3:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Slovácko - Zlaté Moravce 3:2 (0:1). Branky: 63. Trousil, 67. Čtvrtníček, 76. Trávník - 39. Pavlovič, 74. Hodek. Rozhodčí: Adámek. Sestava Slovácka: Filipko (46. Matalyha) - Hlúpik (46. Reinberk), Trousil, Košut, Kubáň - Matvejenko, Valenta (46. Trávník), Kordula, Daníček (46. Volešák), Pavelka - Došek (46. Čtvrtníček). Trenér: Soukup.