Sparta zdolala po obratu Jablonec a je v semifinále domácího poháru

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

2:0

dondinho

Dočkal zatím vepředu největší zadrbávač...

Harley111

Tak po šesti minutách to díky Hložkovi mělo být 3-0 a bylo by po zápase. Zbytečně moc přihrávek místo střel a Dočkal dnes velká slabota, Plavšič klasika k vápnu výborný , obejde hráče, ale jakmile má přijít přihrávka , nebo střela tak je to hráč druhý ligy. Jablonec zatím neškodnej, bohužel jim dáváme šanci do druhýho poločasu díky naší neschopnosti v zakončení. Snad to ve druhým pol. někomu spadne

Dočkal slaby? Hral skvele....s temi prihravkami ale souhlasim, zbytecne furt prihrava misto aby palil