Informace

  • Celé jméno
    Adam Hložek
  • Číslo dresu
    23
  • Datum narození
    25.07.2002
  • Výška
    186 cm
  • Pozice
    útočník
  • Váha
    81 kg

Národnost

  • Česko

Aktuální statistiky v klubu TSG Hoffenheim (GER)

Soutěž
Z
M
G
GP
VG
OG
ŽK
ŽČ
ČK
1. Bundesliga 2025/2026
5
41
0
0
0
0
0
0
0
Celkem
5
41
0
0
0
0
0
0
0

Statistiky v reprezentaci

Reprezentace
Z
M
G
GP
VG
OG
ŽK
ŽČ
ČK
Česko
42
2105
5
0
0
0
3
0
0

Články

Hložkův krásný gól? Byl jsem nahecovaný, že jsem po dlouhé době v reprezentaci, tvrdí

Adam Hložek (23) po vítězství 2:1 v přípravném utkání nad Kosovem uvedl, že při návratu do reprezentace cítil velkou motivaci se ukázat a získat si na poslední chvíli důvěru trenéra Miroslava Koubka. Útočník Hoffenheimu přiznal, že se po vleklých zdravotních potížích necítil na hřišti stoprocentně, pomohla mu ale vstřelená branka i známé prostředí stadionu Sparty na Letné. Řekl to po utkání novinářům ještě předtím, než se dozvěděl konečnou nominaci na šampionát. V té nakonec nechybí.

Lékaři garantují, že Kuchta bude v pořádku, potvrdil Koubek. Hložek zatím nedá 90 minut

Po více než hodině přišel do tiskového střediska a chtěl začít s hodnocením zápasu s Kosovem (2:1). Jako by se trenér Miroslav Koubek (74) chtěl složitému úkolu vyhnout. Pak ale změnil plány a ohlásil tři hráče, které vyřadil ze širší nominace. "Bylo to s těžkým srdcem," hlesl zkušený kouč, když vyřkl jména Pavla Buchy, Tomáše Ladry a Christopha Kabonga.

Co ukázal zápas Česko - Kosovo? Navrátilec Hložek úřadoval, Kuchta obětí tvrdé hry

Česko má za sebou předposlední přípravný zápas před startem MS 2026. Na pražské Letné porazili svěřenci Miroslava Koubka výběr Kosova 2:1. Jednoduché to však národní tým neměl. Hosté hráli s velkým důrazem a jeden ze zákroků odnesl útočník Jan Kuchta (29) zraněním. Co dalšího nedělní zápas ukázal?

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele