03.04.202419:59

Sparta postupuje do finále MOL Cupu

Výsledek dnešního semifinále MOL Cupu: Opava - Sparta 0:2 (44. Kuchta, 81. Olatunji).

03.04.202418:54

Poločas: Opava - Sparta 0:1

Poločasový výsledek dnešního semifinále MOL Cupu: Opava - Sparta 0:1 (44. Kuchta).

03.04.202417:11

Sestavy: Opava - Sparta

Základní sestavy pro semifinále MOL Cupu:

Opava: A. Richter - Janoščín, Srubek, Helebrand - Kopečný, Omale, Hýbl Ondráček, Málek, Rezek - Rataj.

Sparta: Vorel - Vitík, Panák, Zelený - Preciado, Sadílek, Solbakken, Ryneš - Tuci, Kuchta Birmančević.

03.04.202408:16

Opava v semifinále poháru hostí Spartu

Druholigovou Opavu a lídra nejvyšší soutěže Spartu dnes čeká semifinále domácího poháru MOL Cupu. Utkání má výkop v 18:00. Druhou dvojici tvoří Plzeň a Zlín, jejich duel je na programu 24. dubna.

Opava se Spartou se naposledy utkaly před třemi let v lize, Letenští doma zvítězili 4:2. V minulých dvou sezonách došli Pražané do finále, se slezským soupeřem neprohráli od března 1999.

ČTK
02.04.202421:58

Látal se zlobil na obránce Štěpánka

Jablonec si ve čtvrtfinálovém klání MOL Cupu nevedl nejlépe proti Plzni a po třígólové porážce ze soutěže vypadl. Radoslav Látal, kouč severočeského klubu, byl spokojený pouze do první inkasované branky. "Hráli jsme tak, jak jsme chtěli, ze zabezpečené obrany a na brejky. Do té doby to byl vyrovnaný zápas. Pak jsme si bohužel dali vlastní branku a vzápětí nám Štěpánek zaspal při bránění,” hanil mimo jiné svého svěřence. "Nehrajeme špatně, stále se však dopouštíme individuálních chyb a kvůli tomu bylo v poločase po zápase. Nechci shazovat výkon Viktorie, ale dnes se s ní dalo hrát. Když ovšem uděláme takové chyby, tak bohužel nemůžeme uspět.”

ČTK
02.04.202419:58

FK Jablonec - Viktoria Plzeň 0:3

Čtvrtfinále českého poháru MOL Cupu:

FK Jablonec - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2).

Branky: 34. vlastní Tekijaški, 37. Kopic, 65. Souaré. Rozhodčí: Radina - Caletka, Antoníček - Machálek (video). ŽK: Kratochvíl, Štěpánek, Hollý - Kopic, Červ. Diváci: 2011.

Sestavy:

Jablonec: Hanuš - F. Souček, Tekijaški, D. Souček - Štěpánek, Kratochvíl (62. Houska), Martinec (76. Velich), Čanturišvili (62. Hübschman) - Kanakimana, Hollý (82. Gaši) - Chramosta (62. Alégué). Trenér: Látal.

Plzeň: Jedlička - Dweh, Hranáč, Jemelka - Kopic (90. Sýkora), Kalvach, Červ (90. Hejda), Souaré - Vydra (66. Kliment), Šulc (85. Traoré) - Chorý (90. Metsoko). Trenér: Koubek.

ČTK
02.04.202410:18

Jablonec a Plzeň čeká dohrávka poháru

Hráče Jablonce a Plzně čeká dnes dohrávané čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu. Zápas se v původním termínu 27. února neuskutečnil kvůli husté mlze, dnes má výkop v 18 hodin. Postupující v semifinále přivítá Zlín, termín dosud nebyl určen.

Favoritem dnešního čtvrtfinále je Plzeň, která v předminulém ligovém kole v polovině března zvítězila v Jablonci 2:1. Se Severočechy sedm soutěžních zápasů po sobě neprohrála. Viktorii patří v ligové tabulce třetí místo, navíc ji čeká čtvrtfinále Evropské konferenční ligy, Jablonec je v nejvyšší soutěži až dvanáctý.

Plzeňští budou usilovat o první postup do semifinále poháru od sezony 2020/21, Jablonec byl naposledy mezi nejlepší čtyřkou MOL Cupu předloni.

ČTK
01.04.202416:46

V úterý se odehraje čtvrtfinále MOL Cupu

Jablonec a Plzeň čeká v úterý dohrávané čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu. Zápas se v původním termínu 27. února neuskutečnil kvůli husté mlze. Postupující v semifinále přivítá Zlín, termín dosud nebyl určen. V druhém semifinále druholigová Opava ve středu vyzve doma úřadujícího českého mistra pražskou Spartu.

ČTK
23.03.202415:55

Plzeň ve zbytku sezony bez Valenty

Matěj Valenta si počká na další start za Viktorii Plzeň. Bývalý český mládežnický reprezentant má po operaci menisku před sebou dvou až tříměsíční rehabilitaci.

infotbal.cz
01.03.202410:37

Los semifinále MOL Cupu

Sparta se v semifinále poháru představí na půdě druholigové Opavy. Vítěz odloženého duelu Jablonec - Plzeň přivítá Zlín.

ČTK
29.02.202409:25

Priske chválil mentalitu hráčů

Brian Priske po postupu do semifinále MOL Cupu přes Slavii chválil psychickou stránku svých svěřenců: "Musím říct, že jsem si derby užil. Oba týmy chtěly hrát fotbal a jeden druhému to ztížit. Jsem na hráče hráče pyšný. Prohrávali jsme 0:2, ale zůstali jsme klidní a soustředění. Ukázali jsme silnou mentalitu, která nás dlouhodobě zdobí, a dokázali zvítězit. To ten pocit ještě umocňuje. Ukazuje to, kde se teď mentálně, fyzicky i takticky nacházíme," libuje si dánský kouč.

ČTK
28.02.202423:11

Trpišovský: Hráči šli přes závit

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský po vyřazení v pohárovém derby: "Zápas jsme měli dobře rozehraný, dostali jsme se do poločasového vedení. Dobře jsme vstoupili i do druhého poločasu. Ve fázi, kdy jsme hráli nejlíp v zápase, jsme dostali gól po naší chybě. Soupeř šel sám na bránu a dal kontaktní gól. Oba týmy změnily postupem času rozestavení. Po nezachycení situace, na kterou jsme se připravovali, jsme dostali na 2:2. V první části prodloužení jsme byli blízko tomu, abychom to strhli na svoji stranu. V druhém prodloužení byly oba týmy ve stavu, že toho mají plné zuby, hráči šli přes závit. Spělo to k penaltám, ale bohužel přišel pokutový kop pro Spartu. V závěru jsme ještě měli tresťnák, ale bohužel jsme ho nevyužili."

ČTK
28.02.202420:44

Sparta v semifinále poháru

Výsledek čtvrtfinále MOL Cupu: Slavia Praha - Sparta Praha 2:3 po prodl. (39. Schranz, 48. Diouf - 55. a 70. Olatunji, 113. z pen. Karabec).

28.02.202419:43

Zlín - Slovan Liberec 2:1 po prodl.

Čtvrtfinále MOL Cupu:

Zlín - Slovan Liberec 2:1 po prodloužení (1:1, 1:0).

Branky: 11. Schánělec, 91. Janetzký - 83. Purzitidis. Rozhodčí: Zaoral - Nádvorník, Antoníček - Volek (video). ČK: 95. Simerský - 45. Doumbia.

ČTK
28.02.202417:32

Sestavy: Slavia Praha - Sparta Praha

Základní sestavy pro zápas čtvrtfinále MOL Cupu:

Slavia Praha: Mandous - Holeš, Ogbu, Zima - Douděra, Masopust, Dorley, Diouf - Schranz, Wallem - Chytil.

Sparta Praha: Vorel - Sørensen, Panák, Krejčí - Preciado, Laci, Kairinen, Ryneš - Olatunji, Tuci, Birmančevič.
28.02.202417:22

Jablonec - Plzeň má nový termín

Odložené čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu mezi Jabloncem a Plzní se odehraje 2. dubna od 18:00. Informovala o tom FAČR.

livesport.cz
28.02.202417:11

Sestavy: Zlín - Slovan Liberec

Zlín: Dostál - Holík, Černín, Didiba, Bartošák - Nombil, Janetzký - Fantiš, Slončík, Natchkebia - Schánělec.

Slovan Liberec: Vliegen - Pourzitidis, Prebsl, Mikula - Preisler, Žambůrek, Doumbia, Ghali - Višinský, Horský - Kulenovič.

28.02.202408:12

Slavia ve čtvrtfinále poháru hostí Spartu

V domácím poháru MOL Cupu je dnes na programu čtvrtfinálový šlágr mezi Slavií a Spartou. V pražském derby a repríze loňského finále slávističtí obhájci trofeje přivítají úřadujícího mistra a lídra ligové tabulky od 18:00. V 17:00 nastoupí Zlín proti Liberci.

ČTK
25.02.202416:22

SFC Opava - Dukla Praha 2:0

SFC Opava - Dukla Praha 2:0 (2:0).

Branky: 35. Blecha, 38. Přichystal. Rozhodčí: Kvítek - Matoušek, Hádek. ČK: 24. Matějka (Dukla).

ČTK
06.12.202321:52

Z Hradce je zase sexy klub, uvedl Köstl

Slavia přetlačila Hradec Králové a po prodloužení se stala posledním čtvrtfinalistou MOL Cupu. "Po bizáru, kdy jsme v minulém týdnu chvíli stáli vedle Lenina, pak vedle kamionu to byl balzám na duši v krásném prostředí. Hradec hrál velmi srdnatě. V prodloužení jsme si pomohli střídajícími hráči. Je mi trochu líto gólmana Zadražila, který odchytal perfektní zápas, ale vítězný gól půjde za ním a za krtkem, za kterého ale jsme rádi," hodnotil zápas Jaroslav Köstl.

"Hradec je nepříjemný tým se šikovnými hráči. Začali tam házet vyšší hráče, jsou nepříjemní při standardkách, je vidět, že na tom pracují. Pomáhá jim i to prostředí tady, které je opravdu nádherné. Z Hradce je zase sexy klub," dodal slávistický asistent.