Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
Česko2215671000800
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Petrášek se trefil a vyrazil na repre. První gól dal Schick, ale zranil se

Úvodní branku v Leverkusenu vstřelil útočník Patrik Schick. Pak se ale zranil a musel střídat. Potřetí v řadě za Twente skóroval Václav Černý. Obránce Tomáš Petrášek znovu skóroval v polské lize za Rakow Czestochowa a poté vyrazil poprvé v kariéře na reprezentační sraz. Důležitou asistenci si v utkání proti Zenitu Petrohrad zapsal záložník Spartaku Moskva Alex Král. V maďarské lize se zase mezi střelce zapsal Jaroslav Navrátil.
06.10. | Aktuality | 14 komentářů

Pro Pavelku je prvním cílem po návratu do Sparty ligový titul

David Pavelka už sám přestával věřit, že se povede dotáhnout jeho přestup z turecké Kasimpasy do Sparty. Byl proto příjemně překvapený, že návrat na Letnou, kde je odchovancem, nakonec vyšel. Devětadvacetiletý reprezentační záložník chce Pražanům pomoci k tomu, aby znovu začali sbírat úspěchy. Za první cíl považuje zisk ligového titulu, těší se i na zápasy základní skupiny Evropské ligy.
06.10. | Aktuality | 69 komentářů

Spartu posílil reprezentant Pavelka z Kasimpasy

Kádr Sparty posílil reprezentant David Pavelka. Devětadvacetiletý defenzivní záložník zamířil do týmu lídra české ligy z turecké Kasimpasy, vedení letenského klubu se podařilo jeho příchod dotáhnout těsně před půlnoční uzávěrkou přestupů. Pražané o tom informovali na svém webu. Pavelka se se Spartou dohodl na tříleté smlouvě.
06.10. | Aktuality | 318 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.06. Pavelka po osmi měsících nastoupil v Turecku
Záložník David Pavelka nastoupil v turecké lize za Kasimpasu poprvé po vleklém zranění kolena, kvůli kterému byl mimo hru od loňského října. Český reprezentant naskočil od 86. minuty utkání, v kterém jeho tým zvítězil na hřišti Malatyasporu 2:1. Oba góly hostů dal senegalský útočník Mame Thiam, který po hodině hry otočil nepříznivý stav. Kasimpasa se posunula na dvanácté místo a vzdálila se pásmu sestupu. (ČTK)
06.04. Auta českých fotbalistů rozvážejí potraviny
Nevšední vozidla začala tento týden dopravovat stravu pro personál pražských nemocnic v Motole a Střešovicích. Klíčová zdravotnická zařízení v boji s pandemií nového koronaviru budou každý den zásobovat 150 jídly auta českých reprezentantů Pavla Kadeřábka, Davida Pavelky, Ladislava Krejčího a bývalého brankáře Petra Čecha. Fotbalisté původně uzavřeli s automobilkou Volkswagen spolupráci hlavně s výhledem na letní mistrovství Evropy. Šampionát byl ale kvůli pandemii o rok odložen, a tak vozy s polepem jmen jednotlivých hráčů začaly sloužit charitativním účelům. (ČTK)
12.05.2019 Pavelka byl vyloučený v Turecku
Kasimpaşa v dnešním zápase turecké ligy podlehla Kayserisporu, na čemž se podílel David Pavelka. Záložník prvně jmenovaného klubu byl po druhé žluté kartě v prvním dějství vyloučený.
22.12.2018 Pavelka přispěl k likvidaci Beşiktaşe
Kasimpaşa dnes v turecké lize porazila Beşiktaş vysoko 4:1 a svůj podíl na tom měl i David Pavelka. Český záložník nastoupil v základní sestavě, odehrál 86 minut a tři minuty před svým vystřídáním dal výsledku konečnou podobu.
15.01.2017 Pavelka přispěl k výhře Kasimpaşy
Kasimpaşa dnes porazila Gençlerbirliği 3:0 a o tříbodovém zisku rozhodla hned v úvodu, když všechny branky nastřílela do šestnácti minut. Tu třetí si na své konto připsal český záložník David Pavelka, pro něhož se jednalo o druhou ligovou trefu v sezoně.
12.01.2017 O Novákovi se jedná s klubem PL
Velice zajímavý krok by mohl ještě v zimě udělat levý bek Midtjyllandu Filip Novák, alespoň něco takového v rozhovoru pro iDnes naznačil jeho agent Viktor Kolář: "Ohledně Filipa Nováka jednáme s jedním klubem z Premier League, ale nejsme pod tlakem. Plánovali jsme to spíš na léto, jenže to vypadá zajímavě už teď. O Davida Pavelku je zájem v italské lize, ale prezident Kasimpasy ho asi nebude chtít uvolnit." (fotbal.idnes.cz)
28.12.2016 Pavelka otevíral skóre za Kasimpaşu
Kasimpaşa dnes zvládla čtvrté kolo tureckého poháru s Inegolsporem a svou měrou k tomu přispěl také český záložník David Pavelka. Ten ve 21. minutě otevíral skóre zápasu, aby položil základy pohodlného poločasového vedení 3:0.
23.10.2016 Pavelka dal první gól za Kasimpasu
Český záložník David Pavelka vstřelil premiérový gól v dresu turecké Kasimpasy a přispěl k výhře týmu 2:1 v lize na hřišti Osmanlisporu. Kasimpasa po nepovedeném startu začala sbírat body: z posledních tří zápasů jich získala sedm a posunula se ze sestupových vod na 15. pozici. (ČTK)
08.10.2016 Česko příště bez Pavelky
Jednu komplikaci registruje Karel Jarolím s ohledem na další kvalifikační střetnutí s Ázerbajdžánem. Tomu se totiž kvůli žlutým kartám nebude moci postavit David Pavelka, jenž tu druhou osudovou dnes inkasoval v 54. minutě za faul na Toniho Kroose.
25.01.2016 Pavelka debutoval v novém dresu
David Pavelka má za sebou debut v dresu Kasimpasy, kam minulý týden přestoupil z Liberce. V dnešním duelu 19. kola turecké ligy naskočil do hry v nastaveném čase při remíze 1:1 na hřišti Basaksehiru. Kasimpasa tak nevyužila šanci dotáhnout se v tabulce na třetí Galatasaray a je šestá. (ČTK)