Česko "21"76600000100
Česko "20"43900000100
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Kadeřábek asistoval, Kaša na Slovensku mírnil debakl

O víkendu čeští fotbalisté v zahraničních soutěžích dvakrát nezářili. Gól si připsal pouze obránce Filip Kaša za slovenskou Žilinu, jeho tým ale vysoko prohrál se Slovanem. Důležitou asistenci zapsal Pavel Kadeřábek z bundesligového Hoffenheimu. Brankář Zlámal ve Skotsku zase vychytal jubilejní desátou nulu v dresu Hearts...
10.12. | Aktuality | 53 komentářů

Češi v zahraničí: Střelecky se dařilo obráncům, Sivok skóroval proti Maccabi

Hned několik českých gólů viděli fanoušci v evropských soutěžích. Bývalý reprezentant Tomáš Sivok zachránil v izraelské lize bod pro Maccabi Petah Tikva v souboji se slavnějším Maccabi Tel Aviv. Lukáš Mareček z belgického Lokerenu pokořil Gent. Filip Twardzik pomohl na Slovensku skolit Ružomberku mistrovskou Trnavu. Češi dávali góly také ve druhé polské lize - trefili se Kubáň, Petrášek a Schwarz. Divočinu zase ve Skotsku zažil brankář Zlámal...
03.12. | Aktuality | 20 komentářů

Češi v zahraničí: Novák pokořil Fenerbahce, poprvé ve Španělsku se trefil Pekhart

Na velkém vítězství 2:1 nad Fenerbahce se o víkendu gólem podílel obránce Trabzonsporu Filip Novák. Svůj první gól za španělské Las Palmas si připsal Tomáš Pekhart a branku ve druhé anglické lize vstřelil Jiří Skalák, ale sebrala mu ho teč spoluhráče. Podívejte se na jejich trefy a projděte si i ostatní evropské ligové soutěže, kde působí čeští fotbalisté.
26.11. | Aktuality | 55 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.10. Čelůstka rozhodl o výhře Antalyasporu
Antalyaspor vyhrál 1:0 na půdě Ankaragücü a hlavním hrdinou utkání byl Ondřej Čelůstka, český obránce dal v 18. minutě jedinou branku zápasu.
17.07. Antalyaspor si pojistil Čelůstku
Český reprezentant Ondřej Čelůstka bude pokračovat v Antalyasporu. V tureckém celku prodloužil smlouvu o další dva roky. Původní kontrakt mu nyní končil a mohl být volným hráčem. "Z podpisu smlouvy mám velkou radost. Věřím, že budou úspěšné nejenom pro mne, ale hlavně pro klub. Je to moje čtvrtá sezona v klubu a celkem šestá v Turecku, těším se na to," řekl Čelůstka na svém webu. "Měl jsem i jiné nabídky, ale nebyl důvod odcházet z klubu, kde jsem spokojený," dodal. (ČTK)
11.03. Antalyaspor dohrával bez Čelůstky
Ondřej Čelůstka se v 25. kole turecké ligy na půdě Göztepe nechal vyloučit. Zlínský odchovanec nastupující za Antalyaspor, jenž prohrál 1:2, opustil hřiště těsně před závěrečným hvizdem.
21.11.2016 Čelůstka pomohl zdolat bývalý tým
Obránce Ondřej Čelůstka přihrál v turecké lize na gól Antalyasporu, který zvítězil na hřišti jeho bývalého týmu Trabzonsporu 1:0. Někdejší český reprezentant hned v úvodu zápasu dostal ve vzdušném souboji tvrdý úder do hlavy a ve hře pokračoval s bandáží. Přesto v osmé minutě po rohovém kopu přiklepl hlavou míč Chicovi a brazilský záložník vstřelil jedinou branku zápasu. Antalyaspor vyhrál třetí zápas za sebou poté, co v úvodních osmi kolech sezony usiloval o vítězství marně. V předchozích dvou duelech zvítězil rovněž 1:0, vždy díky penaltě proměněné největší hvězdou týmu Samuelem Eto'em. (ČTK)
22.06.2015 Čelůstka bude hrát za Antalyaspor
Český obránce Ondřej Čelůstka po konci smlouvy v druholigovém Norimberku bude působit opět v Turecku. Šestadvacetiletého fotbalistu získal ligový nováček Antalyaspor a podepíše s ním tříletý kontrakt. Čelůstka už dříve hrával za jiný turecký celek Trabzonspor. O bývalého hráče Zlína, Slavie a Palerma měla zájem i pražské Sparta, která hledá pravého obránce po odchodu Pavla Kadeřábka do Hoffenheimu. Čelůstka však dal přednost setrvání v zahraničí. (ČTK)
24.08.2014 Čelůstka a Candeias posilami Norimberku
Ondřej Čelůstka se stal dalším českým fotbalistou Norimberku, český obránce podepsal franskému celku coby volný hráč. Spolu s ním do FCN přichází také Daniel Candeias, portugalského křídelníka zapůjčila na hostování Benfica. (fcn.de)
23.03.2014 Stuttgart sleduje Čelůstku
Stuttgart má podle serveru TMW zájem o Ondřeje Čelůstku. Ten letos hostuje z Trabzonsporu v Sunderlandu, kde ale v posledních týdnech vypadl ze sestavy. (transfermarketweb.com)
27.11.2011 Čelůstka vyloučen
Trabzonspor dnes prohrál doma s Besiktasem 0:1 a smutným hrdinou utkání se stal Ondřej Čelůstka. Český obránce v 77. minutě zavinil penaltu, byl vyloučen a z následného pokutového kopu dal Quaresma jedinou branku zápasu.
14.10.2011 Čelůstka přispěl k výhře
Ondřej Čelůstka přispěl k dnešní výhře Trabzonsporu 3:2 nad Ankaragücü, český obránce v 66. minutě vyrovnával na 2:2.
14.09.2011 Čelůstka se trefil do sítě Interu
Klíčový gól vstřelil v 76. minutě jednoho ze zahajovacích utkání Ligy mistrů Čech Ondřej Čelůstka. Svůj Trabzonspor totiž poslal do senzačního vedení na půdě vysoce favorizovaného Interu Milán. Do utkání již nakoukli i tři Slováci - od začátku hraje Marek Čech a v průběhu druhého poločasu střídali Sapara s Vittekem.