Česko "19"54801000100
Česko "21"31971000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Kadeřábek asistoval, Kaša na Slovensku mírnil debakl

O víkendu čeští fotbalisté v zahraničních soutěžích dvakrát nezářili. Gól si připsal pouze obránce Filip Kaša za slovenskou Žilinu, jeho tým ale vysoko prohrál se Slovanem. Důležitou asistenci zapsal Pavel Kadeřábek z bundesligového Hoffenheimu. Brankář Zlámal ve Skotsku zase vychytal jubilejní desátou nulu v dresu Hearts...
10.12. | Aktuality | 53 komentářů

Češi v zahraničí: Střelecky se dařilo obráncům, Sivok skóroval proti Maccabi

Hned několik českých gólů viděli fanoušci v evropských soutěžích. Bývalý reprezentant Tomáš Sivok zachránil v izraelské lize bod pro Maccabi Petah Tikva v souboji se slavnějším Maccabi Tel Aviv. Lukáš Mareček z belgického Lokerenu pokořil Gent. Filip Twardzik pomohl na Slovensku skolit Ružomberku mistrovskou Trnavu. Češi dávali góly také ve druhé polské lize - trefili se Kubáň, Petrášek a Schwarz. Divočinu zase ve Skotsku zažil brankář Zlámal...
03.12. | Aktuality | 20 komentářů

Češi v zahraničí: Novák pokořil Fenerbahce, poprvé ve Španělsku se trefil Pekhart

Na velkém vítězství 2:1 nad Fenerbahce se o víkendu gólem podílel obránce Trabzonsporu Filip Novák. Svůj první gól za španělské Las Palmas si připsal Tomáš Pekhart a branku ve druhé anglické lize vstřelil Jiří Skalák, ale sebrala mu ho teč spoluhráče. Podívejte se na jejich trefy a projděte si i ostatní evropské ligové soutěže, kde působí čeští fotbalisté.
26.11. | Aktuality | 55 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.11. Bologna vyrovnala za pomoci Krejčího
Ladislav Krejčí znovu nastoupil v základní sestavě Bologny na hřišti Chieva, přičemž po změně stran svému týmu asistencí pomohl k vyrovnávací brance na 2:2. Pro sparťanského odchovance se jednalo o premiérový letošní "kanadský bod" za Rossoblu.
13.06. Inzaghi je novým koučem Bologni
Novým trenérem fotbalistů italské Bologni je někdejší vynikající útočník Filippo Inzaghi. Ten dosud vedl ve druhé lize Benátky. Smlouvu podepsal Inzaghi, který na lavici vystřídá jiného bývalého reprezentanta squadry azzurry Roberta Donadoniho, na dva roky. V Bologni bude trénovat i českého záložníka Ladislava Krejčího. (football-italia.net)
19.03.2017 Krejčí asistoval u vítězství Boloni
Bologna otočila utkání proti Chievu a vyhrála 4:1, k čemuž dopomohl i Ladislav Krejčí. Český křídelník v 61. minutě nahrával na vyrovnávací branku Verdiho.
29.01.2017 Jankto a Krejčí úspěšně asistovali
V italské lize byli dnes hodně vidět ofenzivní čeští fotbalisté. Patrik Schick se gólem podílel na výhře Sampdorie 3:2 nad AS Řím, Jakub Jankto gólovou asistencí přispěl k triumfu Udinese nad AC Milán a vidět byl i Ladislav Krejčí, jeho přihrávka pomohla k remíze Boloni na půdě Cagliari.
22.01.2017 Krejčí přihrával na gól
Bologna se krátce před přestávkou zápasu s Turínem FC ujala vedení a svůj podíl na tom má také český legionář Ladislav Krejčí, který asistoval u branky Džemailiho.
15.01.2017 Krejčí přispěl asistencí k výhře Boloni
Ladislav Krejčí přispěl asistencí k výhře Boloni v 20. kole italské ligy 1:0 na hřišti Crotone. Domácí prohráli poslední tři zápasy, nevstřelili v nich ani branku a propadli se na poslední místo. Jediný gól dal po přihrávce bývalého hráče pražské Sparty švýcarský záložník Blerim Džemaili. (ČTK)
18.12.2016 Krejčí proměnil penaltu
Ladislav Krejčí dal první branku v italské nejvyšší soutěži, český záložník v 56. minutě proměnil penaltu a Bologna díky tomu vede v Pescaře už 3:0.
14.11.2016 O Krejčího se prý zajímá AS Řím
Ladislav Krejčí se prezentuje solidními výkony v dresu Boloni a není vyloučeno, že v dohledné době změní dres - o českého reprezentanta se podle italských médií zajímá AS Řím. (football-italia.net)
28.09.2016 Krejčí hráčem Bologni za září
Velice vydařený vstup do nového angažmá za sebou má Ladislav Krejčí, což boloňský klub na svém anglickém twitteru oficiálně potvrdil tím, že českého křídelníka jmenoval nejlepším hráčem týmu za měsíc září. (twitter.com/BolognaFC1909en)
21.09.2016 Krejčí dvakrát asistoval
Výborný zápas za sebou má Ladislav Krejčí. Ze hřiště byl sice proti Sampdorii stažen po 73 minutách, již v té době ale jeho Bologna vedla 2:0 a velký podíl na tom měl právě český reprezentant, který na oba góly nahrával.