Česko - Fotbalová národní liga 2020/2021 - přestupy

21.01.2021    Nigérie  Fortune Bassey (Ú)hostování
České Budějovice (CZE) => Sellier & Bellot Vlašim (CZE)
21.01.2021    Česko  Jakub Markovič (B)hostování
Slavia Praha (CZE) => Sellier & Bellot Vlašim (CZE)
14.01.2021    Česko  Lukáš Cienciala (Z)přestup
?
Fotbal Třinec (CZE) => Baník Ostrava (CZE)
13.01.2021    Slovensko  Samuel Dancák (Z)přestup
?
Dukla Praha (CZE) => FK Mladá Boleslav (CZE)
10.01.2021    Česko  Tomáš Dočekal (Ú)přestup
?
Slavoj Vyšehrad (CZE) => 1. FK Příbram (CZE)
07.01.2021    Nigérie  Sunday Faleye (Ú)volný hráč
Wacker Innsbruck (AUT) => Dukla Praha (CZE)
06.01.2021    Česko  Lukáš Kania (Z)hostování
FK Blansko (CZE) => SFC Opava (CZE)
03.01.2021    Česko  Tomáš Smejkal (Z)přestup
?
Vysočina Jihlava (CZE) => FK Jablonec (CZE)
03.01.2021    Česko  Dominik Preisler (O)hostování
Dukla Praha (CZE) => FK Mladá Boleslav (CZE)
01.01.2021    Česko  David Březina (O)hostování
Viktoria Žižkov (CZE) => SFC Opava (CZE)
31.12.2020    Francie  Martin N'Gimbi (O)návrat z host.
Fotbal Třinec (CZE) => Fastav Zlín (CZE)
31.12.2020    Kongo  Elvis Mashike Sukisa (Ú)návrat z host.
Viktoria Žižkov (CZE) => Slovan Liberec (CZE)
31.12.2020    Nigérie  Michael Ugwu (Ú)návrat z host.
Dukla Praha (CZE) => Bohemians Praha 1905 (CZE)
31.12.2020    Ukrajina  Oleksandr Pernackyj (O)návrat z host.
MFK Vyškov (CZE) => 1. SK Prostějov (CZE)
31.12.2020    Česko  Martin Sedlo (Z)návrat z host.
MFK Vyškov (CZE) => FK Blansko (CZE)
31.12.2020    Česko  Petr Dočekal (B)návrat z host.
TJ Spoje Praha (CZE) => Slavoj Vyšehrad (CZE)
31.12.2020    Nigérie  Marvis Ogiomade (Z)návrat z host.
Sellier & Bellot Vlašim (CZE) => Bohemians 1905 B (CZE)
31.12.2020    Česko  Lukáš Zukal (O)návrat z host.
Sellier & Bellot Vlašim (CZE) => FK Pardubice (CZE)
31.12.2020    Česko  Jiří Januška (Z)návrat z host.
Slavoj Vyšehrad (CZE) => 1. FK Příbram (CZE)
31.12.2020    Česko  Jakub Šašinka (Ú)návrat z host.
FK Blansko (CZE) => Baník Ostrava (CZE)
22.01. Markovič bude hostovat ve Vlašimi
Vlašimi ve zbytku sezóny pomůže brankář Jakub Markovič. Český mládežnický reprezentant do druholigového klubu, kde by měl mít pravidelné herní vytížení, zamířil na hostování ze Slavie. (slavia.cz)
21.01. Bassey jde hostovat do Vlašimi
Nigerijský útočník Fortune Bassey bude do konce sezony hostovat z Českých Budějovic v druholigové Vlašimi. Součástí dohody není opce na přestup. (twitter.com)
10.01. Ostrava - Líšeň 2:0
Přípravné utkání:
Ostrava - Líšeň 2:0 (2:0)
Branky:
15. Pokorný, 26. Buchta.
Sestava Ostravy: Laštůvka - Sanneh (70. Fillo), Pokorný (46. Svozil), Stronati (70. Kukučka), Fleišman (46. Kuzmanovič) - Tetour (46. Jánoš), Kaloč (61. Drozd) - Buchta (61. De Azevedo), Mena (46. Zajíc), Holzer (70. Chvěja) - Potočný (61. Tijani). Trenér: Luboš Kozel. (ČTK)
09.01. Plzeň - Hradec Králové 5:2
Přípravné utkání:
Viktoria Plzeň - Hradec Králové 5:2 (3:0)
Branky:
39. a 49. Šulc, 10. Kaša, 33. Ondrášek, 80. Matějka - 62. Dvořák z pen., 79. Novotný.
Sestava Plzně: Hruška (46. Staněk) - Limberský (46. Koželuh), Kaša, Brabec (46. Hejda), Kovařík - Bucha, Kalvach - Kayamba (63. Hořava), Šulc, Mihálik - Ondrášek (63. Matějka). Trenér: Adrian Guľa. (ČTK)
09.01. Karviná - Třinec 0:0
Přípravné utkání:
MFK Karviná - Třinec 0:0
Sestava Karviné:
Neuman (63. Ciupa) - Dramé, Santos (46. Šindelář), Twardzik - Ndefe (46. Janečka), Mangabeira (46. Jursa), Herc, Smrž (82. Vlachovský), Bartošák - Ostrák (63. Tavares), Papadopulos (74. Želizko). Trenér: Juraj Jarábek. (ČTK)
09.01. Zlín - Líšeň 3:1
Fastav Zlín - Líšeň 3:1 (1:0)
Branky:
25. Fantiš, 80. Chwaszcz, 84. Dramé - 90. Skočovský.
Sestava Zlína: Dostál - Procházka (60. Vraštil), Buchta (60. Simerský), Kolář (60. Slovák) - Cedidla (60. Matejov), Conde, Slaměna (46. Hlinka), Janetzký (60. Hrdlička) - Fantiš (46. Dramé), Jawo (60. Chwaszcz), Poznar (60. Toutou). Trenér: Bohumil Páník. (ČTK)
09.01. FK Jablonec - Dukla Praha 1:3
Přípravné utkání v Satalicích:
FK Jablonec - Dukla Praha 1:3 (1:2).
Branky:
12. Kratochvíl z pen. - 3. Šebrle, 5. Buchvaldek, 70. Souček.
Sestava Jablonce: Hanuš (46. V. Hrubý) - Holík (67. Haitl), Štěpánek (46. Jeřábek), Zelený (67. Martinec), Krob (46. Podaný) - Hübschman (46. R. Hrubý) - Jovovič (46. Pleštil), Považanec, Kratochvíl (67. Smejkal), Pilař (67. Ikaunieks) - Doležal (67. Chramosta). Trenér: Rada. (ČTK)
08.01. FK Teplice - Viktoria Žižkov 1:0
Přípravné utkání:
Teplice - Žižkov 1:0 (0:0).
Branka:
69. Žitný.
Sestava Teplic: Grigar (65. Čtvrtečka) - Gabriel, Mazuch (81. Korselt), Droehnle (81. Kodad) - Radosta (88. Hural), Mareček, T. Kučera, Žitný (88. Vachoušek), Černý - Řezníček (65. Macej), Vukadinovič (65. Hyčka). Trenér: R. Kučera. (ČTK)
06.01. Sparta Praha - Chrudim 2:0
Přípravné utkání (hráno 2x 30 minut):
Sparta Praha - Chrudim 2:0 (2:0).
Branky:
8. Minčev, 30. Ladislav Krejčí II.
Sestava Sparty: Holec (31. Kotek) - Šilhart, Gelašvili, Lischka, Hanousek - Ryneš, Souček, Ladislav Krejčí II, Frýdek - Minčev, Kozák (31. Novotný). Trenér: Kotal. (ČTK)
06.01. Sparta Praha - Chrudim 6:0
Přípravné utkání (hráno 2x 30 minut):
Sparta Praha - Chrudim 6:0 (2:0).
Branky:
30., 37. a 55. Juliš, 24. Ladislav Krejčí I, 40. Polidar, 58. Wiesner. Sestava Sparty: Nita - Vindheim, Vitík, Plechatý, Hancko, Polidar - Wiesner, Sáček, Dočkal, Ladislav Krejčí I - Juliš. Trenér: Kotal. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
02.12.
Dukla Praha - FC Hradec Králové
1:1
02.12.
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:2
02.12.
FK Blansko - FK Ústí nad Labem
0:1
02.12.
SK Líšeň - 1. SK Prostějov
2:2
02.12.
FK Varnsdorf - Slavoj Vyšehrad
1:0
02.12.
Vlašim - Viktoria Žižkov
3:0
02.12.
Vysočina Jihlava - MAS Táborsko
2:1
05.12.
FK Ústí nad Labem - SK Líšeň
0:0
05.12.
1. SK Prostějov - Fotbal Třinec
2:2
05.12.
Viktoria Žižkov - Jihlava
1:1
05.12.
MFK Chrudim - Vlašim
1:0
05.12.
Slavoj Vyšehrad - FK Blansko
2:1
05.12.
FC Hradec Králové - FK Varnsdorf
0:0
06.12.
MAS Táborsko - Dukla Praha
0:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
06.03.?
FK Blansko - Fotbal Třinec
info
06.03.?
SK Líšeň - FC Hradec Králové
info
06.03.?
FK Varnsdorf - 1. SK Prostějov
info
06.03.?
Dukla Praha - FK Ústí nad Labem
info
06.03.?
Vlašim - MAS Táborsko
info
06.03.?
Jihlava - Slavoj Vyšehrad
info
06.03.?
Viktoria Žižkov - MFK Chrudim
info
Všechny zápasy