Qosemu z Plzně hrozí za napadení rozhodčího vysoký trest

Plzeňskému Kristimu Qosemu hrozí vysoký trest za napadení rozhodčího. Albánský záložník v nedělním utkání třetí ligy za rezervu Západočechů na hřišti Admiry Praha po vyloučení za strčení do protihráče neudržel nervy a zezadu povalil na zem hlavního sudího Marka Pilného. Letní posila úřadujících českých mistrů by v krajním případě mohla od disciplinární komise dostat až dvouletý zákaz činnosti...
23.08. | Aktuality | 98 komentářů
22.08. Qoseho nejspíš čeká dlouhá pauza
Štace Albánce Kristiho Qoseho v Plzni by mohla skončit dříve, než se rozjela. Záložník byl včera při utkání B týmu v třetí lize vyloučen za hrubé napadení protihráče a následně zezadu strčil také do hlavního rozhodčího, očekávat se tak dá přísný trest. (fcviktoria.cz)
05.09.2010 Ševinský dal dva vlastní góly
Všechny tři góly vstřelili dnes fotbalisté plzeňského béčka v zápase 5. kola ČFL v Ovčárech, bohužel pro ně však dvakrát mířili do vlastní sítě, a tak prohráli 1:2. Po bezgólovém poločase šla přitom rezerva lídra prvoligové tabulky do vedení, to ale neuhájila. Dvojnásob nešťastný zápas odehrál v jejím dresu jednatřicetiletý obránce František Ševinský, fotbalista se 133 odehranými zápasy v nejvyšší soutěži. V polovině druhého poločasu si dal hlavou první vlastní branku a minutu před koncem ho postihla stejná smůla podruhé, když tečoval míč a ten skončil za zády plzeňského gólmana Houdka.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!