Turín FC   -   Cagliari Calcio

1 : 1 (0:1)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.80 - 3.81 - 4.81

Turín FC se doma rozešel nerozhodně s Cagliari

V rámci devátého kola italské ligy Turín FC remizoval 1:1 s Cagliari Calcio . Za hosty se trefil Nández, za domácí srovnával Zaza.

První větší šanci diváci viděli ve dvacáté minutě. Na přihrávku z pravé strany si naběhl Nahitan Nández, ale jeho rána z první domácí branku minula.

Ve 42. minutě už byl záložník Cagliari úspěšný. Nández se ve vápně jako první dostal k odraženému míči, neotálel a vyslal tvrdou ránu na zadní tyč, na kterou Sirigu neměl šanci.

Ve druhém poločase začali být aktivnější spíše domácí hráči a jejich snaha se v 70. minutě proměnili v gólovou radost. Krajní obránce Belotti skvěle zavezl míč až do pokutového území a poté prudkou přihrávkou našel Simone Zazu, který se z první trefil k pravé tyči.

V závěru zápasu si hosté vytvořili menší tlak, žádnou větší šanci však neměli. Cagliari si tak z Turína odvezlo bod.

Cagliari momentálně patří pátá příčka, Turín FC otevírá druhou polovinu tabulky na jedenáctém místě.
04.07. Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Juventus - Turín FC 4:1 (3. Dybala, 29. Cuadrado, 61. Ronaldo, 87. Djidji vl. - 45+6. z penalty Belotti), Sassuolo - Lecce 4:2 (5. Caputo, 63. Berardi z pen., 77. Boga, 84. Muldur - 27. Lucioni, 67. Mancosu z pen.), Lazio - AC Milán 0:3 (23. Calhanoglu, 33. Ibrahimovic z pen., 59. Rebič).
04.07. Buffon překonal rekord italské ligy
Gianluigi Buffon překonal rekord italské ligy v počtu startů, o který se dělil s legendárním obráncem Paolem Maldinim z AC Milán. Buffon v brance Juventusu nastoupil do svého 648. zápasu v Serii A a pomohl k vítězství v derby nad FC Turín 4:1. Kromě Juventusu hrál Buffon v italské lize ještě za Parmu, kde startoval svou bohatou kariéru. (football-italia.net)
04.07. Ospina bude chybět Neapoli
Neapoli bude v zápase s AS Řím chybět David Ospina. Kolumbijský gólman je mimo hru se zraněním v obličeji, které si odnesl z duelu na půdě Atalanty Bergamo (0:2). (football-italia.net)
04.07. Buffon překoná rekord Maldiniho
Juventus čeká derby s Turínem FC, do kterého zasáhne i Gianluigi Buffon, který tím překoná rekord Paola Maldiniho. Bývalý italský reprezentant nastoupí do 648. ligového utkání. (football-italia.net)
04.07. Jurić jedná o prodloužení s Hellasem
Hellas Verona prožívá vydařenou sezónu, když se jakožto nováček pohybuje v první polovině tabulky, za což by měl být odměněný kouč Ivan Jurić. Chorvatský trenér potvrdil, že se svým zaměstnavatelem jedná o prodloužení smlouvy. (football-italia.net)
04.07. Luis Alberto se stal hráčem měsíce
Nejlepším hráčem Lazia za měsíc únor se stal Luis Alberto. Španělský ofenzivní záložník po přestávce vinou pandemie koronaviru převezme ocenění před dnešním zápasem s AC Milán. (lequipe.fr)
04.07. Chiellini vynechá i turínské derby
V nominaci Juventusu na dnešní derby proti Turínu opět schází Giorgio Chiellini. Zkušený obránce si začátkem sezony vážně poranil koleno a v únoru se vrátil na trávníky, stále se ale nedostal do ideální formy a ani kondice, trenér Maurizio Sarri mu tak chce dopřát ještě nějaký čas, než bude stoprocentně připraven. (lequipe.fr)
03.07. Tottenham odmítl výměnu Ndombélé - Ramsey
Tanguy Ndombélé se v Tottenhamu neprosadil podle očekávání, načež se spekuluje o odchodu francouzského záložníka. Toho má ve svém hledáčku Juventus, jenž měl Spurs údajně nabídnout výměnu za Aarona Ramseyho, ovšem nepochodil. (football-italia.net)
03.07. Fiorentina měla kontaktovat De Rossiho
Daniele De Rossi teprve nedávno ukončil kariéru, brzy by se však mohla do nejvyšší italské soutěže vrátit. Podle informací "Sky Sport Italia" si bývalého záložníka AS Řím jako nového trenéra vyhlédla Fiorentina. (football-italia.net)