Turín FC   -   Cagliari Calcio

1 : 1 (0:1)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.80 - 3.81 - 4.81

Turín FC se doma rozešel nerozhodně s Cagliari

V rámci devátého kola italské ligy Turín FC remizoval 1:1 s Cagliari Calcio . Za hosty se trefil Nández, za domácí srovnával Zaza.

První větší šanci diváci viděli ve dvacáté minutě. Na přihrávku z pravé strany si naběhl Nahitan Nández, ale jeho rána z první domácí branku minula.

Ve 42. minutě už byl záložník Cagliari úspěšný. Nández se ve vápně jako první dostal k odraženému míči, neotálel a vyslal tvrdou ránu na zadní tyč, na kterou Sirigu neměl šanci.

Ve druhém poločase začali být aktivnější spíše domácí hráči a jejich snaha se v 70. minutě proměnili v gólovou radost. Krajní obránce Belotti skvěle zavezl míč až do pokutového území a poté prudkou přihrávkou našel Simone Zazu, který se z první trefil k pravé tyči.

V závěru zápasu si hosté vytvořili menší tlak, žádnou větší šanci však neměli. Cagliari si tak z Turína odvezlo bod.

Cagliari momentálně patří pátá příčka, Turín FC otevírá druhou polovinu tabulky na jedenáctém místě.
Autor: Petr Procházka