Turín se s Neapolí rozešel bez branek

Neapol si z těžké turínské půdy veze pouze bod a na čelo ztrácí už šest bodů. Branek se diváci za devadesát minut nedočkali, přestože šance byly k vidění na obou stranách.
07.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Turín FC chce favorizovanou Neapol obrat o body

Těžké utkání má před sebou Neapol. Svěřenci Carla Ancelottiho se představí na horké půdě Turína FC, který zatím podává hodně nevyrovnané výkony. Granata bude chtít využít úbytku sil Parthenopei, ti totiž v týdnu hráli náročné utkání Ligy mistrů v Genku.
04.10. | Previews | 1 komentář

Parma si se štěstím poradila proti oslabenému Turínu

Pondělní dohrávka slibovala napínavé klání a to diváci bezezbytku dostali. První branku viděli už ve druhé minutě a nakonec jich zápas nabídl celkem pět. Parma využila domácího prostředí i početní výhody, která se jí naskytla po vyloučení Bremera už v první půli.
01.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Obranu Parmy doma prověří poslední přemožitel AC Milán

Šesté kolo Serie A uzavře pondělní dohrávka mezi Parmou a Turínem. Domácí Ducali si naposledy poradili se Sassuolem a navíc udrželi čisté konto. Turín však slavil o poznání větší úspěch, protože jednoznačně porazil AC Milán.
30.09. | Previews | 1 komentář

Turín naplnil roli mírného favorita a proti AC Milán nakonec zápas otočil

Turín FC v 5. kole konečně zabral a doma porazil AC Milán 2:1, přestože po prvním poločase prohrával, když se z pokutového kopu prosadil polský útočník Krzysztof Piątek. Granata následně i ve druhém poločase přežila několik šancí soupeře a v závěrečné čtvrthodině, během čtyř minut, skóre otočila. Turínským spasitelem nebyl nikdo jiný, než dvougólový Andrea Belotti.
27.09. | Komentáře a souhrny | 8 komentářů

AC Milán cestuje na neoblíbenou půdu Turína

Není to ještě ani půl roku, co AC Milán v Turíně prohrál a prakticky si tím zavřel dveře do Ligy mistrů. V rámci vloženého kola se Rossoneri představí v Turíně opět a jejich rozpoložení není po prohraném derby zrovna optimální. Za očekáváním je zatím i domácí Granata.
24.09. | Previews | 8 komentářů

Sampdoria slaví tři body, Turín těsně prohrál

Konečně se janovská Sampdoria dočkala úspěchu. První tři body v novém ročníku může trenér Eusebio Di Francesco především díky tomu, že se prosadil Manolo Gabbiadini. Krom toho mu také vypomohla obrana, která Turínu nedovolila ani jednu branku.
22.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Námořníci se potápí. Spasí je souboj s Býky?

Sampdoria už tři roky nad Turínem nevyhrála a teď by se jí to zatraceně hodilo. Blucerchiati stále ještě nechytili začátek sezony a pod novým trenérem tápou. Býci mají také co dokazovat, protože ani jim se minulé kolo vůbec nevyvedlo a budou si chtít fanoušky udobřit.
20.09. | Previews | žádný komentář

Lecce se v dohrávce postaralo o překvapení a z Turína si odváží všechny body

Pondělní dohrávka italské Serie A přinesla velké překvapení. FC Turín totiž doma nestačil na nováčka z Lecce, který po výsledku 2:1 získal první tři body. Naopak premiérovou porážku utrpěla Granata, která se v případě vítězství mohla dotáhnout na vedoucí Inter.
17.09. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Lecce čeká na první gól. Dočká se v Turíně?

Lecce zatím platí nováčkovskou daň a poznává první ligu z odvrácené strany. Ze všech dvaceti týmů je jediným, který ještě ani jednou neskóroval. Podaří se mu to v pondělí na půdě turínského FC, které je naopak stoprocentní?
13.09. | Previews | 2 komentáře
15.10. Turín pozastavil jednání s N'Koulouem
Nicolas N'Koulou zatím nedostane novou smlouvu s Turíně. Italský celek odložil jednání na jaro, přičemž důvodem je skutečnost, že devětadvacetiletý stoper chtěl v závěru uplynulého přestupového okna změnit dres. (transfermarketweb.com)
09.10. Bremer může opustit Turín
Italský Turín se dost možná v zimě vzdá obránce Gleisona Bremera. Ten má sice smlouvu až do léta 2023, ale zatím má velké problémy přizpůsobit se stylu a tempu hry v Itálii. Spekuluje se tak čím dál častěji o návratu do Atlética Mineiro, odkud do Turína v roce 2018 přišel. Ve hře má však být i hostování v Udine. (transfermarketweb.com)
03.10. Turín FC by mohl postrádat Zazu
Simone Zaza s velkou pravděpodobností nepomůže Turínu FC v nedělním ligovém utkání s Neapolí. Italský útočník si na dnešním tréninku poranil lýtkový sval. (football-italia.net)
02.10. Petrachimu hrozí trest
Dlouhý trest hrozí italskému funkcionáři Gianlucovi Petrachimu za to, že začal pracovat jako sportovní ředitel pro AS Řím, přestože měl ještě platnou smlouvu s FC Turín. Tam měl na svou pozici oficiálně rezignovat, avšak ve chvíli, kdy začal pracovat pro AS Řím, ještě celá věc nebyla formálně dořešena. Celý případ vyšetřuje italská fotbalová federace. Petrachi by mohl dostat dokonce až roční zákaz výkonu funkce. (football-italia.net)
02.10. Turínu FC bude jednou chybět Mazzarri
Trenér Walter Mazzarri a asistent Nicolò Frustalupi v nadcházejícím utkání s Neapolí nebudou na lavičce Turína FC. Zmíněná dvojice dostala od disciplinární komise trest za vyloučení v pondělní dohrávce na hřišti Parmy (2:3). (football-italia.net)
25.09. Fanouška Sampdorie potrestali za gesta
Dva roky se nepodívá na fotbal jeden fanoušek Sampdorie Janov, který byl potrestán za posměšná gesta směrem k hráčům FC Turín. Příznivec janovského klubu se s rozpřaženýma rukama vysmíval letecké tragédii z roku 1949, kdy po nárazu do vrchu Superga zahynul celý tým turínského klubu známý jako "Grande Torino". (football-italia.net)
22.09. Turín si má pojistit Mazzarriho
Trenér Walter Mazzarri by měl co nevidět podepsat novou smlouvu s FC Turín. Osmapadesátiletý stratég, který klub vede od ledna letošního roku, by se měl upsat do léta 2022. (transfermarketweb.com)
13.09. Turín FC může znovu využít N'Kouloua
Nicolas N'Koulou nechybí v nominaci Turína pro nadcházející ligový zápas s Lecce. Kamerunský obránce vynechal úvodní dva ligové duely Granata, protože chtěl přestoupit do AS Řím. (football-italia.net)
11.09. Bonifazi jedná o nové smlouvě
Kevin Bonifazi podle italských médií vyjednává o novém kontraktu s FC Turín. Cílem klubu je zavázat si třiadvacetiletého středního obránce až do roku 2024. (transfermarketweb.com)