Celé jméno:Nahitan Michel Nández Acosta
Používané jméno:Nahitan Nández
Národnost: Uruguay
Datum narození:28.12.1995
Výška:172 cmVáha:72 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:18
Klub:Cagliari Calcio (ITA)
Aktuální statistiky v klubu Cagliari Calcio (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Coppa Italia 2019/20201210000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Uruguay2715030000400
Uruguay "20"1210800000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Cagliari se dohodlo s Bocou Juniors na přestupu Nándeze

Nahitan Nández si přece jen zahraje Serii A. Nyní již bývalý záložník Bocy Juniors zamířil do Cagliari Calcio, které mělo za svoji novou akvizici zaplatit 18 milionů eur bez bonusů...  
09.08. | Aktuality | 26 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.08. Nández dorazil do Cagliari
Nahitan Nández včera večer přiletěl do Cagliari, aby se podrobil zdravotní prohlídce a podepsal smlouvu. Cagliari za něho argentinské Boce Juniors zaplatí osmnáct milionů eur, další finance může doplatit díky bonusům a Boca navíc dostane deset procent z dalšího hráčova přestupu. (football-italia.net)
07.08. Nández dnes přiletí do Cagliari
Nahitan Nández se co nevidět stane posilou Cagliari. Záložník přijde na přestup z Boky Juniors, dnes přiletí do Itálie a podrobí se zdravotní prohlídce. Cagliari za něho zaplatí osmnáct milionů eur, další finance může doplatit díky bonusům a Boca navíc dostane deset procent z dalšího hráčova přestupu. (football-italia.net)
03.08. Nándezův transfer se zadrhl
Přestup uruguayce Nahitana Nándeze z Boky Juniors do italského Cagliari se zadrhl. Přestože hráč už se rozloučil s fanoušky argentinského klubu, do Itálie zatím nedorazil. Údajně je to proto, že Cagliari chce na poslední chvíli ještě změnit podmínky transfery. Kluby se měly dohodnout na odstupném 18 milionů eur, přičemž Boca měla dostat ještě 12 procent z případného dalšího přestupu. Právě tuto doložku chce ale nyní italský klub vypustit. (football-italia.net)
25.07. Nández potvrdil odchod do Cagliari
Cagliari Calcio by mělo během nejbližších dnů oznámit příchod Nahitana Nándeze. Reprezentant Uruguaye je hráčem Bocy Juniors, která má od sardinského klubu obdržet 18 milionů eur. (football-italia.net)
18.07. Cagliari se blíží k zisku Nándeze
Nahitan Nández se zřejmě přestěhuje na Sardinii. Na příchodu uruguayského záložníka Bocy Juniors pracuje Cagliari Calcio, která za 23letého hráče nabízí 15 milionů evropské měny. (football-italia.net)
29.03. Cagliari si vyhlédlo Nándeze
Záložník Nahitan Nández, který momentálně hraje za Bocu Juniors, by se mohl stěhovat do Itálie. Zájem o něj má Cagliari, které už jej chtělo získat před rokem. O 23letého fotbalistu však údajně usiluje také anglický Leeds United. (transfermarketweb.com)
09.01. Cagliari pracuje na příchodu Nándeze
Nahitan Nández by se měl přesunout do Evropy. Na příchodu záložníka Bocy Juniors pracuje Cagliari Calcio, které má naopak opustit Nicoló Barella (Chelsea). (lequipe.fr)
01.10.2018 Nández si přetrhl kolenní vazy
Uruguayská reprezentace se bude muset na hodně dlouho obejít bez Nahitana Nándeze. Mladý záložník a účastník letošního MS v Rusku hraje v Argentině za Bocu Juniors a v noci na dnešek si přetrhl kolenní vazy, po operaci bude mimo hru minimálně půl roku. (lequipe.fr)
03.08.2017 Nández kousek od Boky
Mimo jiné zájmu italské Fiorentiny odolá uruguayský Peñarol, jehož prezident už prozradil, že během příštích pár hodin dojde k dotažení přestupu 21letého záložníka Nahitana Nándeze do argentinské Boky Juniors. (tycsports.com)
20.10.2015 Turín usiluje o záložníka Nándeze
Nahitán Nández nedávno debutoval za uruguayskou reprezentaci, nyní by se mohl stěhovat do Evropy. Zájem o teprve 19letého záložníka Peñarolu má Turín. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy