Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.13 - 3.07 - 2.39
Z Francie do Ruska by se v lednu mohl stěhovat Henry Onyekuru, o křídelníka AS Monaco se zajímá Lokomotiv Moskva. (sport-express.ru)
Younes Namli by mohl v rámci Ruska změnit dres. Zájem o záložníka Krasnodaru má podle posledních zpráv Rubin Kazaň. (transfermarketweb.com)
13.11. FK Krasnodar má zájem o Özyakupa
Z Turecka do Ruska se možná bude stěhovat Oğuzhan Özyakup, o záložníka Beşiktaşe se zajímá FK Krasnodar. (sport-express.ru)
13.11. Gončarenko zná svůj trest
Na lavičce CSKA Moskva bude v jednom zápase chybět Viktor Gončarenko, součástí trestu je podmínka na další duel. Trenér ruského klubu pyká za chování v průběhu zápasu v Soči, o poločasové pauze urážel hlavního rozhodčího. (sport-express.ru)
13.11. Scarpa zaujal představitele Zenitu
Zenit Petrohrad si vyhlédl potencionální posilu v Brazílii. Finančně velmi dobře zaopatřený celek má zájem o Gustava Scarpu z Palmeiras. (sport-express.ru)
12.11. Lokomotivu Moskva vypadl João Mário
João Mário do konce tohoto roku nepomůže Lokomotivu Moskva. Portugalský záložník si ze zápasu s Krasnodarem (1:2) odnesl zlomeninu nohy. (sport-express.ru)
11.11. Rybus má zraněný stehenní sval
Lokomotiv Moskva včera hostil FK Krasnodar a z jeho sestavy na poslední chvíli vypadl Maciej Rybus. Polský obránce měl nastoupit od úvodní minuty, během rozcvičky si ovšem poranil stehenní sval a čeká na výsledky podrobného vyšetření. (sport-express.ru)
11.11. Krychowiak utrpěl otřes mozku
Grzegorz Krychowiak včera otevřel skóre zápasu s FK Krasnodar, jinak ale spokojen být nemohl. Lokomotiv Moskva doma jenom remizoval a polský záložník navíc musel střídat, v závěru první půle se totiž srazil s jedním z protihráčů a utrpěl otřes mozku. (sport-express.ru)
11.11. Dzagojev se konečně vrátil na trávníky
CSKA Moskva včera vyhrál v Soči a poslední minuty zápasu strávil na trávníku i Alan Dzagojev. Ofenzivní záložník vyběhl na hřiště po roční pauze, kterou zavinila dvě zranění, to druhé a vážnější utrpěl v zimě, kdy si přetrhl kolenní vazy, (sport-express.ru)
09.11. Dinamo vyhrálo v Kazani po třinácti letech
Dinamo Moskva po hodně dlouhé době slaví triumf na půdě Rubinu Kazaň. Celek z hlavního města dnes vyhrál 1:0 a tři body si z Kazaně odvezl po třinácti letech, jedinou branku dal ve 23. minutě Sebastian Szymański. (sport-express.ru)