Celé jméno:Benedikt Höwedes
Národnost: Německo
Datum narození:29.02.1988
Výška:188 cmVáha:73 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Německo "21"54501000000
Německo4431212000600
Německo "19"43600000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Kariéru ukončil další německý mistr světa, hrát už nebude ani Höwedes

Před dvěma týdny pověsil kopačky na hřebík Andre Schürrle a dnes ho napodobil další člen zlatého německého týmu z mistrovství světa v Brazílii. V aktivní kariéře nebude pokračovat ani obránce Benedikt Höwedes, ten chce trávit více času se svou rodinou...  
31.07. | Aktuality | 18 komentářů
 

Höwedes se dohodl na ukončení smlouvy s Lokomotivem Moskva

Lokomotiv Moskva opouští Benedikt Höwedes. Dvaatřicetiletý obránce chce z rodinných důvodů zůstat v Německu, a proto se s ruským klubem dohodl na ukončení smlouvy...  
08.06. | Aktuality | 17 komentářů
 

Lokomotiv posiluje, přivedl Höwedese ze Schalke

Benedikt Höwedes natrvalo opustil Schalke. Německý mistr světa z roku 2014, jenž má za sebou hostování v Juventusu, zamířil do moskevského Lokomotivu, kde podepsal smlouvu do roku 2022...  
31.07.2018 | Aktuality | 41 komentářů
29.05. Lokomotiv přestává počítat s Höwedesem
Benedikt Höwedes přestává hrát roli v dalších plánech Lokomotivu Moskva. Německý obránce má smlouvu ještě na jeden rok, vedení by ho ale rádo prodalo, případně se pokusí rozvázat kontrakt. (transfermarketweb.com)
24.01. Höwedes se nestane posilou Kölnu
Köln nezíská Benedikta Höwedese. Obránce Lokomotivu Moskva byl kvůli návratu do Německa ochotný snížit finanční nároky, ovšem přesto mezi oběma kluby k dohodě nedošlo. (kicker.de)
12.01. Köln se zajímá o Höwedese
Benedikt Höwedes se chce vrátit do Německa, což by se mu mohlo brzy povést. Možný příchod zkušeného obránce Lokomotivu Moskva podle posledních informací zvažuje Köln. (kicker.de)
25.11.2019 Höwedes zvažuje návrat do Bundesligy
Člen kádru německých mistrů světa z roku 2014 Benedikt Höwedes prý zvažuje návrat do domácí bundesligy. Momentálně působí v Lokomotivu Moskva. "Návrat si dovedu představit. Jsem fit a v této sezoně i v té předchozí jsem pravidelně hrál, dokonce i na úrovni Ligy mistrů," uvedl jednatřicetiletý fotbalista. (sport1.de)
15.10.2019 Hamburk měl dříve zájem o Höwedese
Heiko Wrstermann před více než devíti lety vyměnil Schalke za Hamburk, původně chtěli ale Rothosen jiného hráče Königsblauen. HSV mělo zájem o Benedikta Höwedese, toho ale kouč a sportovní ředitel Felix Magath odmítl uvolnit, načež k prodeji nabídl právě jeho zkušenějšího spoluhráče. (transfermarkt.de)
15.09.2019 Lokomotiv Moskva přišel o dva hráče
Dvěma zraněnými hráči zaplatil Lokomotiv Moskva za včerejší výhru v Soči. Zdravotní problémy mají obránce Benedikt Höwedes a záložník Anton Mirančuk, oba dnes čekají podrobná vyšetření. (sport-express.ru)
16.05.2019 Lokomotiv dohraje sezonu bez Höwedese
Do průběhu letošní sezony už nezasáhne Benedikt Höwedes, obránce Lokomotivu Moskva se ve včerejším souboji s Rostovem zranil a vedle posledních dvou zápasů ruské ligy přijde rovněž o pohárové finále. (sport-express.ru)
18.03.2019 Höwedes utrpěl otřes mozku
Už po prvním poločase skončil včerejší souboj s FK Krasnodar (1:0) pro Benedikta Höwedese, obránce Lokomotivu Moskva inkasoval úder do hlavy a utrpěl otřes mozku. (sport-express.ru)
24.11.2018 Höwedes má drobné problémy s kolenem
Benedikt Höwedes nedohrál dnešní zápas ruské ligy proti Uralu. Německý obránce ve službách Lokomotivu Moskva si krátce po změně stran poranil koleno, nemělo by se ale jednat o nic, co by ho připravilo o duel Ligy mistrů s Galatasarayem. (sport-express.ru)
31.07.2018 Höwedes prý dnes na zdravotní prohlídku
Benedikt Höwedes se údajně dnes podrobí zdravotní prohlídce v Lokomotivu Moskva. Německý obránce k ruskému mistrovi přijde ze Schalke, za které nehrál už loni, to hostoval v Juventusu. (bild.de)
Další expres zprávy