Další články

CSKA a Zenit svedou v Krasnodaru bitvu o Superpohár

Město Krasnodar na jihu Ruska bude letošním dějištěm ruského Superpoháru. O trofej se letos týden před startem Premier Ligy utkají úřadující mistr Zenit Petrohrad a loňský vicemistr CSKA Moskva.

Kazaň na úvod sezony získala ruský Superpohár

Rubin Kazaň se může pyšnit další trofejí, ikdyž méně cennou, než je ruský titul. V ne příliš sledovaném ruském Superpoháru Kazaň porazila CSKA hubeným výsledkem 1:0, když se o jedinou trefu zápasu postaral útočník Bucharov. I bez řady klíčových fotbalistů tak Rubin dokázal, že i letos bude mít jen ty nejvyšší ambice.

CSKA obhajuje Superpohár znovu proti Rubinu

V neděli startuje ruská fotbalová sezóna zápasem o Superpohár, stejně jako minulý rok se proti sobě postaví fotbalisté CSKA Moskva a Rubinu Kazaň. Minulý rok se z trofeje radovalo armádní mužstvo díky brance českého útočníka Tomáše Necida v prodloužení.

Na ruských stadionech prý už nezazní legendární Pochod fotbalistů

Pochod fotbalistů, který už po sedm desetiletí předchází utkáním na ruských stadionech, zmlkne. Důvodem je spor o poplatky za dílo legendárního skladatele Matveje Blantěra.

Necidův gól zajistil CSKA ruský Superpohár

Český fotbalista Tomáš Necid zažil v dresu moskevského CSKA premiéru z říše snů, ve druhé části prodloužení utkání o ruský Superpohár CSKA Moskva - Rubin Kazaň vstřelil vítěznou branku. Podílel se tak výraznou měrou na první trofeji armádního mužstva v této sezoně.

Kazaň o Superpohár proti CSKA

Předkrmem před startem ruské Premier Ligy bude souboj o ruský Superpohár mezi CSKA Moskva a Rubinem Kazaň. K vidění bude souboj dvou odlišných stylů, propracovanou defenzívu Kazaně v sobotu dopoledne prověří moskevská útočná mašina vedená "bílým Pelém".

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele