SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

Alavés doma jenom remizoval s Eibarem

Deportivo Alavés bere z domácího zápasu proti Eibaru jen bod, což je pro něho v boji o Ligu mistrů ztrátou. Domácí celek sice na Mendizorrotze vedl, když se po změně stran prosadil Takashi Inui, ale konečné slovo měl dvacet minut před koncem Marc Cardona.

Alavésu se doma s Eibarem nedaří, teď ale cítí šanci

Alavésu se v minulém kole povedlo po dvou remízách opět bodovat naplno a to samé bude chtít zopakovat také v sobotním utkání proti Eibaru. Na Estadio Mendizorrotza se hned po poledni objeví soupeř, který se stále nevzdává snu o pohárové Evropě.

Eibar tři minuty před koncem rozhodl o vítězství nad Celtou Vigo

Celta Vigo si ani po tomto kole nepolepší, neboť nezvládla další utkání a na půdě Eibaru podlehla nejtěsnějším rozdílem. Dlouho to přitom vypadalo na remízu, než tři minuty před koncem rozhodl Sergio Enrich.

Celta se trápí, ale na Eibar umí

Eibar má už delší dobu problémy s tím, aby proti Celtě dokázal získat tři body. Další šanci má v pravé poledne v neděli, neboť na Estadio Municipal de Ipurua přijede právě tým z Viga. A na něj se Eibar dívá z vyšších pater tabulky.

Athletic rychlou brankou skolil Eibar

Athletic Bilbao se mílovými kroky přibližuje evropským pohárům. Baskové znovu vyhráli a stačila jim na to branka z první minuty utkání. Tu zařídil po Berchicheho přihrávce zkušený Raúl García. Eibar našel přemožitele po zhruba měsíci a půl.

Eibar v Bilbau ještě nevyhrál, teď má další šanci

Athletic Bilbao znovu v minulém kole vyhrál a může vesele šplhat tabulkou. Při tom mu přijde vhod právě sobotní utkání 25. kola LaLigy, protože tým bezprostředně před ním je právě Eibar. A tomu se v Bilbau nikdy moc nedařilo.

Eibar s Getafe smazal dvoubrankové manko a remizoval 2:2

Getafe na hřišti Eibaru promarnilo možnost posunout se na čtvrté místo a dobře rozehrané utkání nakonec dovedlo jen do remízového konce. Madridský celek vedl na stadionu Municipal de Ipurua už o dvě branky, ale domácí spasil dvougólový Charles.

Getafe chce desátou výhru v sezoně proti Eibaru

Getafe se stále drží na skvělém pátém místě, ale nemůže si dovolit příliš ztrácet. Další tři body do tabulky si bude chtít připsat v pátek večer, kdy se dostaví na Estadio Municipal de Ipurua. Na něm v rámci 24. kola LaLigy vyzve domácí Eibar.

Sevilla v oslabení vstřelila Eibaru dva góly a má bod

Eibar měl skvěle rozehraný duel v Seville, neboť nad domácí ekipou vedl ještě pět minut před koncem o dvě branky a Sevilla navíc hrála v početním oslabení. Přesto ukázala neskutečnou koncovku a dokázala srovnat!

Sevilla přivítá doma Eibar

Domácí Sevilla vyzve v neděli odpoledne Eibar. Ačkoliv by měl být domácí celek považován za horkého favorita, Eibar nebude chtít dát svou kůži lacino a bude se snažit Sevillským znepříjemnit tento zápas.

Eibar třemi brankami skolil Gironu

Už třetí porážku v řadě zaznamenala katalánská Girona, která tentokrát nestačila na Eibar a po výsledku 0:3 se nebezpečně přiblížila sestupovým pozicím. Eibar otevřel skóre v prvním poločase, ale utkání definitivně zlomil ve svůj prospěch krátce po změně stran, kdy vstřelil dva góly Charles.

Girona se pokusí zastavit pád v Eibaru

Gironě se v poslední době přestalo dařit a porážky se na jejím kontě kupí stále častěji. Další šanci zastavit pád tabulkou má v neděli v podvečer, kdy se dostaví na stadion Eibaru. Jeho oblíbenou disciplínou se pro změnu stávají remízy.

Eibar prohospodařil dvoubrankový náskok a v Leganésu jen remizoval 2:2

Remízou 2:2 skončilo utkání mezi Leganésem a Eibarem a mrzet to musí zejména hostující tým, který na Estadio Municipal de Butarque vedl už o dva zásahy. V prvním poločase se o to postarali Kike García a Jordán, jenomže Leganés to nezabalil a po přestávce nejprve snížil a posléze i vyrovnal. Obě branky přitom vstřelil Júsuf Nasjrí.

Leganés touží konečně poprvé porazit Eibar

Leganés poslední dobou v LaLize zase předvádí matné výkony a pásmo sestupu se s každým dalším neúspěchem přibližuje. Teď však domácí cítí šanci, protože v sobotu večer se na jejich půdě představí Eibar. A od něj dělí Leganés jen tři body.

Eibar proti Espanyolu ukončil čekání na vítězství

Nečekaně snadné vítězství si před skromnou návštěvou stadionu Municipal de Ipurua připsal domácí Eibar. Los Armeros zvítězili poprvé od konce listopadu a Espanyol přitom porazili třemi brankami. Už v prvním poločase se prosadil Sergio Enrich a ve druhém na něj navázali Pablo de Blasis a Charles.