Osasuna se zachránila, z Eibaru přivezla tři body

Osasuna Pamplona si i v příští sezoně zahraje nejvyšší španělskou soutěž. Definitivně o tom rozhodla její výhra na hřišti Eibaru, která se jinak nerodila vůbec lehce.
03.07. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Eibar hostí Osasunu, připíše si další tři body?

Fotbalisté Eibaru přivítají na svém stadionu Municipal de Ipurua Osasunu a budou usilovat o třetí výhru v řadě. Stejně je na tom i Osasuna, po výhrách nad Alavésem a Leganésem i ona může připsat třetí zářez. Srpnové měření sil z loňského roku žádnou branku nepřineslo.
02.07. | Previews | žádný komentář

Eibar veze z Granady tři body

Velice důležité tři body získal Eibar na půdě Granady. Ve vyrovnaném utkání měl nakonec více štěstí a vstřelil rozhodující gól na 2:1. V tabulce se hosté zase o něco vzdálili sestupovým pozicím, Granada zůstává na desátém místě.
29.06. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Granada hostí Eibar

Od porážky na Realu Madrid se Eibar zvedl a na sedmnáctém místě si vytvořil šestibodový náskok. Boj o záchranu však nekončí, v Granadě se očekává tuhý boj o další body, které mohou Eibar zase o něco přiblížit cíli.
27.06. | Previews | 1 komentář

Valencia proti Eibaru znovu neuspěla

Hráči Valencie znovu nedokázali zvítězit nad svým neoblíbeným soupeřem Eibarem a vidina účasti v příštím ročníku Ligy mistrů se jim vzdaluje. Duel na Estadio Municipal de Ipurua rozhodl ve prospěch domácích vlastní gól, který si vstřelil záložník Kondogbia.
26.06. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Valencia nevyhrála v Eibaru šest let, podaří se jí to tentokrát?

Estadio Municipal de Ipurua nepatří mezi oblíbená místa pro Valencijské. Netopýři tu naposledy vyhráli v roce 2014, tedy před šesti lety. Od této doby je také vzájemná bilance vzácně vyrovnaná, jinými slovy Valencii nečeká v Eibaru vůbec jednoduchý zápas.
25.06. | Previews | žádný komentář

Nuda v Getafe skončila remízou s Eibarem

Getafe předvedlo další matný výkon a jeho forma nabírá zásadní trhliny. Dnes večer jen remizovalo na své půdě s Eibarem a divákům dopřály oba kluby výjimečně ponurý fotbal.
20.06. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Getafe potřebuje vyhrát, Eibaru se na jeho půdě vůbec nedaří

Getafe ještě nedávno aspirovalo na příčky znamenající Ligu mistrů. Jenže od té doby, kdy se začal objevovat koronavirus, jeho forma značně utrpěla. Pokud nechce ztrácet na poháry příliš bodů, musí začít vyhrát. A Eibar je v tomto ohledu ideálním soupeřem.
19.06. | Previews | 1 komentář

Eibar s Bilbaem hráli 2:2

Parádní zápas, který skončil remízou 2:2 se odehrál na Estadio Municipal de Ipurúa. Hosté vedli zásluhou pokutového kopu Raúla Garcii, ale Eibar dokázal výsledek ve druhém poločase otočit, aby za další dvě minuty inkasoval z kopačky Villalibreho.
18.06. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Hráči Eibaru potřebují zabrat, soupeřem bude Bilbao

Eibar se po porážce na hřišti Realu Madrid zase o něco přiblížil sestupovým pozicím, proto pro něho bude utkání s Bilbaem hodně znamenat. Eibar na baskické půdě remizoval 0:0, takže v domácím prostředí rozhodně má šanci.
16.06. | Previews | žádný komentář
02.07. Cristóforo dohraje sezonu v Eibaru
Sebastián Cristóforo si ještě protáhne působení v Eibaru. Záložník zde na jaře hostoval z Fiorentiny a všechny strany se nyní dohodly na prodloužení spolupráce až do skončení letošního ročníku španělské ligy. (transfermarketweb.com)
30.06. Escalante je volný pro Lazio
Gonzalo Escalante neprodloužil smlouvu do konce sezony ve španělském Eibaru a v nejbližší době by se měl připojit k římskému Laziu. (football-italia.net)
24.06. Orellana se prý dohodl s Valladolidem
Fabián Orellana má po sezoně namířeno z Eibaru, kde mu končí smlouva, do Valladolidu. Podle Deníku Marca se už s klubem dohodl na kontraktu od začátku příštího ligového ročníku. (football-espana.net)
24.06. Eibar bude postrádat obránce Arbillu
Eibat zítra hostí Valencii a v jeho sestavě se neobjeví Anaitz Arbilla. Obránce má zdravotní problémy, netrénuje a jeho čtvrteční start je vyloučen. (marca.com)
21.06. Orellana má namířeno do Valladolidu
Real Valladolid má podle informací deníku "Marca" posílit Fabián Orellana. Zkušený chilský křídelník je k mání bez finanční kompenzace, neboť mu vyprší smlouva s Eibarem. (lequipe.fr)
17.05. San José z Athleticu do Eibaru?
Mikel San José bude v nadcházejících týdnech řešit další budoucnost. Defenzivně laděný fotbalista hraje za Athletic, smlouvu má jen do konce června a baskický celek mu novou zatím nenabídl. Toho se pak chystá využít konkurence, o hráče se zajímá Eibar. (football-espana.net)
20.03. Orellana má tři španělské nápadníky
Fabián Orellana má v Eibaru smlouvu jen do konce sezony, jednání o prodloužení uvízla na mrtvém bodě a reálný je tak odchod chilského záložníka z Baskicka. Sám fotbalista se o další budoucnost obávat nemusí, zájem o něho mají Sevilla, Betis a Villarreal. (marca.com)
19.03. Veřejnosti upřednostní i Celta, Osasuna a Eibar
Celta, Osasuna a Eibar jsou po Valladolidu dalšími kluby z LaLigy, které odmítly nabídku španělské ligy na dodávku sady testů na koronavirus pro hráče. Učinily tak z etických a zdravotních důvodů s tím, že testy by měli dostat lidé, kteří je aktuálně potřebují více. (football-espana.net)
06.03. Yoel Rodríguez prodloužil smlouvu
Yoel Rodríguez si protáhne angažmá v Eibaru. Brankář měl smlouvu ještě na příští sezonu, s vedením baskického celku se ale dohodl na prodloužení o dalších dvanáct měsíců. (marca.com)
22.02. Álvarez se vrací do nominace Eibaru
Eibaru je znovu k dispozici Sergio Álvarez. Záložník vinou zranění přišel o poslední dva zápasy, nyní je fit a připraven nastoupit proti Barceloně. (marca.com)