SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

Valencia by ráda prolomila tříletou smůlu s Eibarem

Eibar už ve čtyřech kolech po sobě nedokázal vyhrát a logicky se jeho úpadek projevil na tabulce. Eibar by sice moc rád zlepšil své výkony, ale nevybral si pro to zrovna dobrého soupeře. V neděli po obědě se totiž podívá do Valencie, konkrétně na populární stadion Mestalla.

Huesca už není poslední! Doma totiž překvapila Eibar

Huesca dokázala překvapit a na domácí půdě stadionu El Alcoraz porazila návštěvu z Eibaru. Díky dvěma rychlým brankám od Gallega a Ávily z úvodu druhého dějství bere tři body a alespoň na pár hodin se odpoutává od posledního místa v tabulce.

Vložené kolo otevře duel poslední Huescy s Eibarem

Huesca stále ještě bojuje o záchranu, i když se její možnosti s každým dalším kolem viditelně snižují. Tentokrát má ale kromě výhody domácího prostředí na své straně ještě lepší formu, než jakou zažívá konkurenční Eibar.

Atlético vydřelo výhru v Eibaru, pět minut před koncem rozhodl Lemar

Atlético Madrid se ještě nevzdává a po vybojovaném vítězství na půdě Eibaru vytváří na vedoucí Barcelonu tlak. Los Colchoneros se dlouho nemohli prosadit, až pět minut před koncem rozhodl Thomas Lemar. Eibar doma nesehrál vůbec špatné utkání, především Sergi Enrich si vytvořil několik brankových příležitostí, ovšem Oblak ani jednou neinkasoval.

Eibar se pokusí po dlouhé době poprvé vyhrát nad Atléticem

Atlético Madrid se v minulém kole vrátilo na vítěznou vlnu a další tři body mu umožnily odtáhnout se od Realu Madrid. Bitva o druhé místo je ale pořád hodně otevřená, takže Atlético potřebuje další body. Ty by mohlo získat proti Eibaru, který s ním hrát rozhodně neumí.

Real Sociedad se s Eibarem rozešel smírně

Boj o střed tabulky nakonec vítěze nepoznal. Real Sociedad si na Anoetě rozdělil body s Eibarem za remízu 1:1 a oba celky tak zůstávají na svém. Nutno podotknout, že dělba bodů je v tomto případě spravedlivá. Real Sociedad byl lepší v průběhu prvního poločasu, zatímco Eibaru patřila druhá půle.

Real Sociedad přivítá na svém stadionu Eibar

Utkání dvou celků ze středu tabulky bude k vidění v neděli na stadionu Anoeta. Místní Real Sociedad přivítá Eibar, přičemž oba soupeře od sebe dělí pouhý jeden bod.

Real Madrid s problémy otočil zápas proti Eibaru, dvakrát se trefil Benzema

Fotbalisté Realu Madrid byli znovu v problémech, ale domácí zápas s Eibarem nakonec dokázali otočit a zvítězit 2:1. Hrozící blamáž odvrátil po změně stran dvěma góly francouzský kanonýr Karim Benzema, přičemž vítěznou branku vstřelil až čtyři minuty před koncem. Real alespoň výsledkově odčinil porážku na hřišti Valencie, zatímco Eibar nemusí ztráta tolik mrzet, v tabulce mu patří klidné jedenácté místo.

Real Madrid chce po minulé porážce srovnat účty s Eibarem

Real Madrid poprvé pod navrátilcem Zidanem prohrál a bude se své zaváhání snažit co nejdřív napravit. Na stadion Santiaga Bernabéua se v sobotu odpoledne dostaví Eibar, který v minulém kole vyhrál a navíc naposledy nasázel Realu Madrid potupné tři branky.

Eibar proti Vallecanu otočil výsledek

Eibar doma s Vallecanem prohrával, ale výsledek dokázal otočit a nakonec slaví zisk všech bodů. Vallecano nepředvedlo špatný výkon, domácí mužstvo ale bylo efektivnější.

Eibar se pokusí zaměstnat nejhorší obranu ligy

Eibaru se už ve třech posledních duelech nepovedlo vyhrát a tři body by bral. Los mu nadělil poměrně hratelného soupeře, protože do Eibaru na Estadio Municipal de Ipurua zavítá Rayo Vallecano. A to sídlí až na předposlední pozici.

Levante doma remizovalo s Eibarem 2:2

Levante drželo ještě čtvrthodinu před koncem nad Eibarem vedení, jenomže nadějný výsledek doma neudrželo a nakonec remizovalo 2:2. Bod je v situaci ve které se valencijský celek nachází málo, jeho náskok na nesestupové příčce se tak zkrátil na čtyři body.

Eibar se pokusí vylepšit svou bilanci návštěv ve Valencii

Levante v minulém kole přerušilo sérii tří porážek v řadě a uzmulo svému soupeři alespoň bod. Teď na něj bude chtít navázat na domácí půdě, kam v neděli v poledne zavítá Eibar. A tomu se ve Valencii moc nedaří.

Valladolid v nastavení otočil skóre a na Eibaru vyhrál 2:1

Už to vypadalo, že Eibar doma získá všechny body, jenomže Valladolid v nastaveném čase dvakrát udeřil a zvítězil 2:1. Hosté zvládli utkání zejména takticky, protože toho Eibaru zas tolik nedovolili.

Valladolid hledá štěstí na půdě Eibaru

Valladolid se opět vrátil k porážkám a v poslední době nemají jeho fanoušci moc důvodů chodit na fotbal. Z minulého debaklu proti Realu Madrid se Valladolid pokusí zotavit na hřišti Eibaru, který naopak v pohodě sídlí ve středu tabulky.